تزریق ژل لب [هزینه ها + عوارض] دکتر ارمغان تهامی

تزریق ژل لب [هزینه ها + عوارض] دکتر ارمغان تهامی
 • 1401/3/8
 • گویا آی تی
 • 0

تزریق ژل لب

لب یکی از اعضای صورت می باشد که با بالا رفتن سن حجم آن کاهش می یابد. همچنین به مرور زمان ارتفاع این قسمت کم شده و برآمدگی آن در صورت کم می شود. تزریق ژل لب می تواند جهت برطرف نمودن این تحولات و همچنین درزیبایی صورت اثربخش باشد. حجم لب و برآمدگی آن تحت الشعاع سن واقع می شود لب تحتانی به صورت طبیعی از لب بالایی بزرگ تر و پرحجم تر است. قسمت راست و چپ هریک از لب ها مشابه هم می باشد که حجم و تقارن در این دو قسمت حائز اهمیت است.

در تزریق ژل لب عملی که صورت می گیرد این است که زاویه لب برجسته و حجم داده می شود. بدین صورت که به وسیله تزریق به جذابیت چهره افزوده می شود.

مزایای این تکنیک

مسلما هر آنچه سبب شده امروزه تزریق ژل لب از استقبال زیادی برخوردار شود مزایای چشمگیر آن می باشد. من جمله عمده ترین مزایای این عمل عبارتند از:

 • حجم دهی لب
 • تقارن سازی لب در صورت لزوم
 • عدم عوارض جانبی
 • ماندگاری و دوام زیاد
 • آسان بودن کنترل حجم لب
 • هماهنگی و سازگاری زیاد با بدن

عوارض تزریق ژل لب

عوارض تزریق ژل لب
عوارض تزریق ژل لب

به علت خونرسانی بسیار در لب امکان خون مردگی و کبودی پس از تزریق ژل لب وجود دارد.

 • استفاده اکمپرس یخ
 • استفاده نکردن دارو های ضد انعقاد خون
 • عدم استفاده از مسکن هایی نظیر ژلوفن، اسپرین، دی پیریدامول، امگا ۳ و ویتامین E
 • و… چند روز پیش از تزریق از بروز این عوارض پیشگیری می کنند.

به علت کانال عصبی قوی در این عضو از بلوک عصب ۳ قلو جهت مهار درد استفاده می شود. بی حسی در این محل امکان دارد تا ۴۵ دقیقه باقی بماند. خوردن غذا در این فاصله زمانی ممکن است سبب گازگرفتگی لب و صدمه به آن شود. در این صورت تا زمان بازگشت حس کامل لب بهتر است از خوردن و آشامیدن اجتناب نمایید.

در ۲۴ ساعت اول پس از تزریق ژل گرمای زیاد، ورزش های سخت و سنگین و استفاده از نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از ایجاد ورم، خون مردگی، سوزش و قرمزی بیشتری ممانعت شود. چنانچه در زمان تزریق ژل دستخوش سرماخوردگی هستید یا دستخوش مشکلات عصبی و فشار های زیاد هستید توقع رسیدن به یک برآیند مطلوب را نداشته باشید.

هزینه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل به فاکتورهای متنوعی وابسته است. بدین علت نمی توان یک نرخ ثابت و مشخصی را برای آن در نظر گرفت. هزینه دقیق به وسیله متخصص پس از اعمال وارسی های لازم معلوم می شود. عمده ترین فاکتوری که در قیمت این عمل تاثیر دارد جنس و برند ماده ای است که در لب تزریق می شود. برای مثال ژل های خارجی در قیاس با مدل های داخلی گران تر می باشند. افزون بر آن مقدار حجمی که بایستی تزریق شود تا شما به نتیجه ایده آل خود برسید در مقدار پولی که بایستی بابت این عمل پرداخت کنید اثر گذار خواهد بود.

از دیگر عوامل مهم و اثر گذار در هزینه تزریق ژل لب، حق ویزیت پزشک و مخارج مربوط به مراکز زیبایی می باشد. پیشنهادی که در خصوص این مسئله می توان داشت این است که در عمل های زیبایی که مبحث تندرستی و شکل فرد وجود دارد نباید سطح کیفی را قربانی قیمت نمود. در این صورت در تعیین مرکز زیبایی موثق و پزشک متبحر و بکارگیری بهترین برند های موجود در بازار بایستی توجه ویژه ای نمایید.

بهترین مرکز تخصصی تزریق ژل لب

مرکز تخصصی تزریق ژل لب
مرکز تخصصی تزریق ژل لب

کلینیک تخصصی پوست و موی ارمغان زیبایی تهامی شامل مجوز رسمی از نهاد بهداشت، درمان و تعلیم پزشکی می باشد. این کلینیک به قصد عرضه بهترین و متفاوت ترین خدمات زیبایی با تکنیک های روز دنیا مهیای عرضه خدمات می باشد. پزشکان این مرکز زیبایی با عرضه مشاوره زیبایی هماهنگ با فرم صورت شما و بکارگیری بهترین برند های شناخته شده دنیا زیبایی و جذابیت را به شما هدیه می دهند. این کلینیک شما را به صورت کامل در خصوص هزینه ها یاری می رساند. برای تزریق ژل حتما باید به متخصصین مراجعه کنید تزریق ژل لب دکتر تهامی از متخصصین این حوزه هستند

سخن آخر

با بالا رفتن سن فرم و شکل لب دستخوش تغییراتی می شود که با تزریق ژل لب می توان این تحولات را برطرف نمود. این نوع تزریق دارای انواع فرم نظیر ژل لب عروسکی، ژل لب روسی، ژل لب طبیعی و قلبی می باشد که متخصص متبحر با توجه به فرم صورت یکی از آنها را برای شما انتخاب می کند. این عمل دارای مزایا و عوارضی می باشد که پیش از انجام آن بایستی اطلاعات کافی در این خصوص داشته باشید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *