بهترین سرور مجازی ساعتی در ایران

بهترین سرور مجازی ساعتی در ایران
  • 1401/9/27
  • گویا آی تی
  • 0

سرورهای مجازی نقش بسیار مهم و بسزایی در تسریع فعالیت سازمان‌ها دارند، به‌همین سبب بیشترین سوالی که حین خرید سرور مجازی ذهن کاربران را به خود درگیر می‌کند، این است که بهترین VPS چه خصوصیاتی باید داشته باشد و بهترین ارائه دهنده آن کدام سازمان است؟

سرور مجازی، بخشی از سرور فیزیکی می‌باشد که توسط هایپروایزر به قسمت‌‌های مختلف تقسیم شده است. تبدیل یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی سبب استفاده بهتر از منابع شده و کاربران می‌توانند به طور مؤثری چندین سیستم‌عامل و برنامه‌های کاربردی را به اجرا درآورند.

سرور مجازی برای در اختیار گذاشتن منابع، داده‌ها و سایر اطلاعات از طریق شبکه به کاربران طراحی شده است. شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پردازش منابع و اطلاعات خود در VPS مجازی مستلزم به تهیه RAM ،CPU  و DISK می‌باشند.

بسیاری از ارائه‌دهندگان VPS مجازی هزینه منابع را به صورت دوره‌ای کسر می‌نمایند، در این صورت کاربران حتی اگر برای چند روز و چند ساعت به استفاده از منابع احتیاج داشته باشند، نمی‌توانند با توجه به منابع مصرفی خود هزینه پرداخت کنند. سرور مجازی با پرداخت هزینه منابع به صورت ساعتی و روزانه (PAYG)، این شرایط را برای کاربران فراهم می‌آورد تا بتوانند با توجه به منابع مصرفی خود از RAM ،CPU  و DISK حتی برای مدت محدود، اقدام به شارژ پنل خود نمایند. استفاده و خرید سرور مجازی به کاهش هزینه‌های عملیاتی کمک کرده و نقش چشمگیری در کاهش هزینه‌های سازمانی خواهد داشت.

دسترسی پذیری، پرداخت PAYG، دیسک‌های پرسرعت، توزیع بار، افزونه‌های قدرتمند، راه‌اندازی سریع و مدیریت آسان از مهم‌ترین فاکتورهای خرید سرور مجازی محسوب می‌شوند که همگی در پیشبرد یک سرور مجازی موثر می‌باشند.

سرورهای ساعتی از نوع سرور مجازی و سرور ابری ارائه می‌شوند که کاربران می‌توانند با توجه به ویژگی‌ها و خدماتی که ارائه‌دهندگان در اختیارشان قرار می‌دهند، بهترین نوع آن را انتخاب نمایند.

بهترین ارائه دهنده سرور مجازی ساعتی

سرور مجازی پرسرعت ابر آسیاتک بر روی بهترین دیتاسنترهای کشور میزبانی می‌شوند و این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورند که بتوانند به صورت آنی میزان CPU ، Disk و RAM خود را تغییر دهند و در زمان خاموشی فقط هزینه IP و دیسک را پرداخت نمایید.

هزینه خرید سرور مجازی ابر آسیاتک، برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی کسب و کارهای کوچک بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و کاربران می‌توانند در کسری از ثانیه، سرور خود را خاموش نمایند و فقط هزینه منابع مصرفی را پرداخت کنند. پرداخت هزینه براساس مصارف ساعتی از منابع و ارائه سرور مجازی رایگان به مدت ۲۴ ساعت برای تست نرم‌افزارها، یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد سرور مجازی ابر آسیاتک می‌باشد که خدمات این مجموعه را از سایر مجموعه‌ها متمایز می‌نماید.

هم اکنون ابر آسیاتک به منظور بهبود کیفیت خدمات به مشترکین اقدام به ارائه سرور مجازی میکروتیک ساعتی نیز نموده است.

کاربران با ورود به سایت ابر آسیاتک می‌توانند در چند ثانیه و تنها با چند کلیک در بهترین دیتاسنترهای موجود در ایران سرورهای خود را با سیستم عامل دلخواه راه اندازی نموده و در کاهش هزینه‌ها موثر باشند چرا که نحوه محاسبات ابر آسیاتک به صورت ساعتی و روزانه یا به عبارتی PAYG می‌باشد و کاربران می‌توانند به کاهش هزینه مربوط به سازمان کمک شایانی نمایند.

پشتیبانان مجرب ابر آسیاتک، هر روز هفته به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات کاربران ازطریق تیکت و تماس تلفنی در حین ثبت نام، خرید، و هرگونه سوال فنی می‌باشند.

مشترکین ابر آسیاتک می‌توانند با فعال سازی CDN  رایگان اطلاعات و داده‌های محتوایی خود را در سریعترین زمان ممکن به کاربران ارسال نمایند و سبب بالارفتن ترافیک سایت و درنهایت بهبود رتبه سئو شوند.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *