بسته های اقتصادی سیم کارت همراه اول

بسته های اقتصادی سیم کارت همراه اول
  • 1401/12/25
  • گویا آی تی
  • 0

اپراتور بزرگ همراه اول با توجه به محدودیت موجود در برخی از شبکه های اجتماعی و نیاز مشترکان به تماس با خارج از کشور، تصمیم به ارائه بسته‌ های اقتصادی جهت کمک به رفاه حال مشترکان کرده است.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به تمامی مشترکانی که خرید سیم کارت دائمی و اعتباری داشته باشند طرح بسته های اقتصادی را هدیه می دهد. بسته های اقتصادی مکالمه بین الملل (تماس از ایران با دو صفر) به تمامی مشترکان سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول این فرصت را می دهد تا از داخل کشور با شماره های ثابت و موبایل کشورهای عراق، امارات، قطر، ترکیه، آمریکا و کانادا با قیمت ترجیحی تماس برقرار کنند. متقاصیان می توانند با مراجعه به دفاتر فروش سیم کارت همراه اول و یا با ورود به سامانه همراه اول از شرایط این طرح اطلاع حاصل کنند. ما در ادامه ی این بحث توضیح مختصری از این طرح را آورده ایم.

 

دو نوع بسته با توجه به نیاز مشترکان و تجار طراحی شده است.

  • بسته ی اول ویژه تجار و مشترکان و شرکت هایی است که با کشورهای منطقه در ارتباط هستند. این بسته از بسته ها بسته «۷ روزه» می باشد. این بسته با قیمت ۲۵۰ هزار تومان ارائه و شامل ۳۰ دقیقه مکالمه بین الملل (تماس از ایران با دو صفر) با شماره های همراه و ثابت کشورهای قطر، امارات، ترکیه و عراق، به علاوه هدیه ۶۰ دقیقه ای مکالمه بین الملل با شماره های همراه و ثابت آمریکا و کانادا (به جز آلاسکا و هاوایی) است.

 

  • دومین بسته که مدت زمان «۳۰ روزه» را دارد شامل ۵۰۰ دقیقه مکالمه بین الملل با شماره های همراه و ثابت کشورهای آمریکا و کانادا است، که متقاضیان می توانند آن را به قیمت ۳۵۰ هزار تومان تهیه کنند.

امکان خرید «بسته های مکالمه بین الملل» به سه روش کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۲۳ مربع» ، فروشگاه آنلاین همراه اول و «اپلیکیشن همراه من» فراهم است.

سرویس مکالمه بین الملل یا تماس خارجه با دو صفر بین الملل، امکان تماس از داخل ایران با شماره های ثابت و همراه خارجی را فراهم می کند و این سرویس برای کلیه سیمکارت های اعتباری و دایمی همراه اول، قابل دسترس است. همچنین شرکت ها در صورت خرید از شاپ یا اپلیکیشن امکان دریافت فاکتور در پایان خرید دارند.

مشترکان برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مکالمات و پیامک بین الملل در سایت همراه اول مراجعه کنند.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *