معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی، تولیدی و پخش مویرگی پارمیس

معرفی نرم افزار حسابداری فروشگاهی، تولیدی و پخش مویرگی پارمیس
  • 1402/3/21
  • گویا آی تی
  • 0

اهمیت امور حسابداری بیشتر در تحلیل و برآورد شرایط کسب و کار است و هر خطا و یا تاخیر در گزارشات و اسناد می تواند به خسارت یا ضرر در کسب و کار منجر شود.

امروزه با گسترش استفاده از نرم افزار های حسابداری یا صرف زمان و انرژی کمتر می توان داده های مورد نیاز را با دقت بالایی تهیه کرد از پر کاربرد ترین این نرم‌افزار ها می توان به نرم افزار حسابداری فروشگاهی، نرم افزار حسابداری تولیدی و نرم افزار پخش مویرگی اشاره کرد.

مزایا نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس

نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس، در جهت افزایش راندمان و کارایی خط تولید و کسب و کار تولیدی خود می توانید مکانیزه کردن و سازماندهی اطلاعات را امتحان کنید.نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس می تواند به نظارت و اداره بهینه بیزینس تولیدی شما کمک کند. تمام مراحل تامین مواد اولیه، انبارداری و تولید، قیمت گذاری و غیره را به صورت هوشمند و اتوماتیک بررسی و گزارشات لازم به مدیران ارائه می شود.

با به کارگیری نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس می تواند ضمن بالا بردن سرعت و دقت روند و فعالیت های تولید ، خطا های انسانی را به طور کامل حذف کنید.نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس مدیریت کالا و انبار های شما را به صورت بهینه انجام می دهد، قیمت کالا را با توجه به هزینه ها و سرمایه برآورد می کند به علاوه می تواند تمام حساب ها و صندوق های شما را نیز اداره کند.

نرم افزار حسابداری تولیدی می تواند تمام گزارشات مربوط به حقوق و دستمزد کارکنان و پرسنل شما را مدیریت و سازماندهی کند و به طور اتوماتیک و هوشمند تمام اسناد بخش های مختلف کسب و کار تولیدی شما را تهیه کند.اقساط و وام ها و تسهیلات بیزینس شما با استفاده از نرم افزار حسابداری تولیدی بهینه سازی می شود و می توانید اعلان های مورد نیاز خود را نیز در این موارد تنظیم و تعریف کنید.

نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس مانند نرم افزار پخش مویرگی و فروشگاهی دارای نسخه دمو و رایگان است که در صورت تمایل می توانید فرم درخواست نسخه دمو را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید تا نسخه دمو را دریافت کنید. همچنین می‌توانید همین الان با شماره های ارائه شده در سایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در زمینه دریافت نسخه رایگان نرم افزار حسابداری تولیدی را دریافت کنید.

مزایا نرم افزار پخش مویرگی پارمیس

نرم افزار پخش مویرگی پارمیس، عرضه و توزیع کالا و محصول می توان از اصلی ترین بخش های هر کسب و کار تلقی شود زیرا شبکه فروش قدرتمند می تواند به ترقی و پیشرفت بیزینس بیانجامد.با نرم افزار پخش مویرگی شما می تواند شبکه فروش و مشتریان خود را به دقت مدیریت کنید و راندمان کاری سیستم خود را با اتخاذ تصمیمات لازم افزایش دهید.

نرم افزار پخش مویرگی می تواند روند حمل و نقل و انتقالات کالا و محصولات شما را برای ارائه به مشتریان را تسهیل کرده و حتی شما می تواند با یکپارچه سازی این نرم افزار با زیر سیستم های موجود، پخش و توزیع را بهینه کنید.

نرم افزار پخش مویرگی پارمیس می تواند بر روی تمام دستگاه ها و تجهیزات با سیستم عامل اندروید و ویندوز نصب و اجرا شود، به علاوه می توانید در بستر وب نیز این نرم افزار حسابداری را اجرا کرده و به کار ببرید.

نرم افزار پخش مویرگی می تواند صدور تمام فاکتور های شما و تهیه گزارشات فروش هر بازاریاب و عملکرد دقیق آن را ارائه دهد. با نرم افزار پخش مویرگی می توانید به طور دقیق سود و زیان حاصل از کالای مشخص را محاسبه کرده و به صورت گزارش های ریز یا تجمیع شده در اختیار داشته باشید.

نرم افزار پخش مویرگی علاوه بر مدیریت روند های تامین پخش کالا ها می تواند گزارشات مشتریان و مخاطبان محصول یا خدمات شما را نیز ارائه دهد.

مزایا نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس

کسب و کار های فروشگاهی با هر اندازه و در حوزه ای که فعالیت می کنند می توانند با  به کارگیری نرم افزار حسابداری فروشگاهی سرعت پیشرفت خود را دوچندان کنند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی می تواند کالا های انبار را مدیریت کرده و شما را از موجودی انبارهای آگاه کند. به علاوه نرم افزار حسابداری فروشگاهی می تواند تمام گزارشات پیشرفته فروش ، اشخاص و انبار و … را برای شما بدون هیچ خطایی ارائه دهد.

در نرم افزار حسابداری فروشگاهی امکان ساخت فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار شما وجود دارد به این ترتیب شما در هر صنفی که فعالیت می کنید می توانید برای بیزینس خود یک فروشگاه آنلاین یکپارچه تاسیس کرده و مخاطبان و مشتریان خود را افزایش دهید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی رابط کاربری ساده و کاربردی دارد که هر شخصی حتی بدون دانش حسابداری می تواند از آن استفاده کند. در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی درباره تهیه یا استفاده از این نرم افزار دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت با ما شناسان ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس می تواند تمام فاکتور ها و رسید های فروش را به طور پیشرفته و هوشمند با سرعت بالایی صادر می کند. به علاوه این نرم افزار امکان نصب بروی تمام تجهیزات فروشگاه شما را دارد و می تواند بر روی مانیتور ها و بارکدخوان و ترازو اجرا شده و از هر گونه خطای اطلاعاتی جلوگیری کند.

در نرم افزار حسابداری فروشگاهی مدیران یا صاحبان کسب و کار می توانند برای کارکنان یا پرسنل خود سطح دسترسی به اطلاعات و داده های سیستم را تعیین کرده و برای سیستم کاربران مختلفی تعریف کنند.

جمع بندی

مکانیزه کردن سیستم اطلاعاتی در دنیای امروز نیاز اصلی اکثر بیزینس ها می باشد و می تواند بخش زیادی از مشکلات و ناهماهنگی های سازمان را از بین ببرد. اولین و اصلی ترین قدم در جهت سازماندهی گزارشات و اطلاعات می تواند استفاده از نرم افزار های حسابداری متناسب مانند نرم افزار پخش مویرگی، نرم افزار حسابداری تولیدی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی باشد.

نرم افزار های پارمیس با توجه به کاربرد نرم افزار برای کسب و کار و با توجه به اندازه بیزینس شما در دسته بندی ها و سری های مختلفی ارائه می شود. سری پارمیس استار برای کسب و کار های بزرگ و سری نرم افزار های پارمیس پرو برای  کسب و کار های متوسط و کوچک طراحی شده است.

برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی و مدیریتی پارمیس می توانید با شماره ۰۲۱۸۷۷۵۸ تماس و یا به وبسایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *