تبلیغات کلیکی در گوگل، بهترین روش برای بالا بردن ورودی سایت برای تمام کسب و کار ها

تبلیغات کلیکی در گوگل، بهترین روش برای بالا بردن ورودی سایت برای تمام کسب و کار ها
 • 1402/5/4
 • گویا آی تی
 • 0

تبلیغات کلیکی در گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادز) یا PPC (Pay Per Click) یک روش تبلیغاتی آنلاین است که در آن تبلیغ دهنده برای هر کلیک بر روی تبلیغ خود پول پرداخت می کند. در حقیقت، گوگل، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تبلیغات کلیکی در جهان به شمار می‌رود؛ به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها برای جذب مشتری دست به دامان این پلتفرم می‌شوند.

برای انجام تبلیغات کلیکی در گوگل، تبلیغ‌دهنده، ابتدا باید یک حساب گوگل ادوردز باز کند و بودجه تبلیغاتش را تعیین کند. سپس، باید کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارش را انتخاب و تبلیغاتش را طراحی کند. همچنین، می‌تواند محدوده جغرافیایی تبلیغاتش را نیز تعیین و از ابزارهای گوگل برای بهینه‌سازیآنهااستفاده کند.

اکانت اختصاصی گوگل ادز ابزاری قدرتمند است که تبلیغ‌ کنندگان با استفاده از آن می‌توانند با دقت بیشتری تبلیغاتشان را هدفمند کنند و نتایج بهتری را کسب نمایند. در حقیقت، با استفاده از این اکانت اختصاصی می‌توانند با جذب مشتریان جدید، فروششان را افزایش دهند.

مزایای استفاده از اکانت اختصاصی گوگل ادز

مزایای استفاده از اکانت اختصاصی گوگل ادز عبارتند از:

 • مدیریت تبلیغات و پیگیری آنها با استفاده از ابزارهای پیشرفته
 • قرار دادن تبلیغات در شبکه‌های جستجو و شبکه‌های نمایش گوگل و در نهایت گسترش بازار محصولات و خدمات که بازدهی‌شان را بالا می‌برد.
 • با استفاده از کلمات کلیدی مناسب و تصاویر جذاب و متناسب با محصولات و خدمات می‌توان مشتریان جدید و بیشتری را جذب کرد که با افزایش فروش همراه خواهد بود.
 • قابلیت ردیابی دقیق: تبلیغ دهنده می تواند با استفاده از ابزارهای گوگل، عملکرد تبلیغات خود را ردیابی کند و بررسی کند که چقدر بازدهی داشته است.
 • کنترل بودجه: تبلیغ‌دهنده می‌تواند بودجه تبلیغات خود را به دقت تعیین کند و همواره در محدوده بودجه خود باشد.

جی ادوردز پایین‌ترین قیمت و بهترین کیفیت را در ارائه خدماتش تضمین می‌نماید و با ارائه هدیه اولین شارژ و امکان مدیرت اکانت اختصاصی گوگل ادز توسط کارشناسان متخصص به تجربه بهتر کاربران خود در گوگل ادوردز کمک می نماید.
جی ادوردز نماینده رسمی گوگل ادز در ایران است. مهم ترین وظیفه آن انجام تبلیغات کلیکی در گوگل می‌باشد و خدماتی را در راستای ساخت، مدیریت، بهینه سازی و مدیریت تبلیغات ادوردز ارائه می‌دهد. جی ادوردز، در میان سایر شرکت‌های همکاری‌کننده با گوگل، جزء ۳درصدی است که به عنوان پارتنر پریمیر گوگل ادوردزفعالیت می کند. این مجموعه از قابلیت‌ها و مهارت‌های کارشناسانی بهره‌مند می شود که مدارکشان را با موفقیت از گوگل دریافت کرده‌اند.

نحوۀ عملکرد تبلیغات کلیکی در گوگلی

تبلیغات کلیکی در گوگل این شانس را به تبلیغ‌کنندگان می دهد تا با جستجوی کلمۀ کلیدی‌ بازدیدکنندگان، لینک‌های تبلیغاتی‌شان در صفحۀ اول موتور جستجوی گوگل بالا بیاید. درصورتی که بازدیدکننده بر روی این لینک بزند و به سایت تبلیغ‌کنندگان وارد شود، هزینۀ آن از اعتبار تبلیغ‌کننده کسر خواهد شد که این هزینه به گوگل اختصاص خواهد یافت.

در حقیقت، گوگل ادز نوعی مدل برای بازاریابی اینترنتی می باشد که به نفع سایت‌های تبلیغ‌کننده است که در قبال جذب مشتری جدید و بیشتر، بازدید از این سایت‌ها را افزایش می‌دهد و در نتیجه بازده فروش به‌صورت تصاعدی بالاتر می‌رود.

موفقیت تبلیغات کلیکی در گوگل

با رعایت اصول تخصصی می‌توان به تبلیغات کلیکی در گوگل دست یافت. جی ادوردز با رعایت اصول پیشرفته و تخصصی این موفقیت را تضمین می‌کند. این اصول تخصصی عبارتند از:

 • تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • سازماندهی کمپین ها بر اساس کلمات کلیدی مناسب
 • ایجاد صفحات فرود بهینه سازی شده
 • استفاده از متون و تصاویر مناسب و جذاب برای تبلیغ
 • بهینه سازی فنی تبلیغ و غیره

در حقیقت، با رعایت اصول فوق می‌توان هزینۀ گوگل را برای هر بار کلیک کاهش داد. از این رو، بازدهی و میزان سود کسب و کار تبلیغ‌کننده بیشتر خواهد شد. به طور کلی، فتح اولین صفحۀ موتور جستجو و افزایش سوددهی کسب و کار از طریق تبلیغات کلیکی در گوگل مستلزم دانش کافی و تخصصی در این حوزه است..

در مدل کلیک برای هر تبلیغ، تبلیغ‌کنندگان در مزایده‌ای برای کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت‌های کسب و کارشان شرکت خواهند کرد که با هر کلیک باید هزینۀ تبلیغاتشان را به گوگل پرداخت کنند. نحوۀ عمل گوگل این گونه است که در هر کلمه کلیدی، از بین تبلیغ‌کنندگان، پیشنهادهایی که برندۀ مزایده هستند انتخاب می‌شوند و در نهایت کلمه کلیدی‌شان در صفحۀ اول به نمایش در می‌آید.

اما انتخاب این تبلیغ‌کنندگان چگونه و متاثر از چه فاکتورهایی است؟ انتخاب آنها براساس موارد زیر انجام می‌شود:

 • جمله نمره کیفیت
 • ارتباط کلمات کلیدی
 • کمپین های تبلیغاتی
 • هزینه ایی که برای هر کلیک پرداخت خواهند کرد

افتتاح اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

جی ادوردز به راحتی آب خوردن و بدون مشکل با اکانت اختصاصی گوگل ادوردز برای شما می‌تواند مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی شما را در گوگل ادوردز تسهیل کند. بهتر است بدانید که این اکانت با قابلیت شارژ مجدد همراه است. در حقیقت، هر زمانی که بخواهید می‌توانید این اکانت را شارژ نمایید.

در حقیقت، این اکانت اختصاصی نوع حساب معتبر و بین‌المللی است که با اطمینان‌خاطر می‌توانید با استفاده از آن در گوگل تبیلغات کنید.

برخی از مزایای استفاده از اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

ثبت تبلیغات در گوگل

مدیریت بودجه تبلیغات

امکان شارژ مجدد

امکان دسترسی به تمامی اطلاعات تبلیغاتی در گوگل کاملا به صورت لحظه ای

تبلیغات برای چند سایت در آن واحد

چرا جی ادوردز

جی ادوردز همگام با تغییرات و تحولات عصر جدید در دنیای رقابت‌های شدید در بین کسب و کارها می‌تواند به برجسته شدن تبلیغ‌کنندگان در این رقابت پرهیاهو همراه آنها باشد و استفاده از گوگل ادوردز را تسهیل کند.

از بزرگترین مزایای همکاری با ما این است که می‌توانید با کاهش هزینه‌ها و به‌واسطۀ اصول و قواعد به‌روز به بالاترین سطح تبلیغات کلیکی در گوگل دست یابید.

سایر ویژگی‌ها عبارتند از:

 • پشتیبانی دائمی و دریافت مشاوره‌های رایگان از سوی کارشناسان باتجربه
 • دریافت پروموشن و دسترسی کامل و جامع به اکانت اختصاصی
 • پرداخت حداقل کارمزد و صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی
 • دریافت گزارش‌های تحلیلی و درک جامع‌تر از تبلیغات و بهبود آنها
 • بهره‌مندی از سرویس‌های تخصصی، مانند تبلیغات کلیکی، تبلیغات ویدئویی، تبلیغات برندینگ و غیره

خلاصه، تبلیغات کلیکی در گوگل یکی از شیوه‌های آسان و موثری است که می‌توان با افزایش تعداد بازدیدها به نفع سودهی وب‌سایت‌ها عمل کند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *