انتخاب رشته

انتخاب رشته
  • 1402/5/28
  • گویا آی تی
  • 0

یکی از برترین سازمان های مشاوره تحصیلی برای انتخاب داوطلبان کنکور سراسری، مرکز مشاوره صدای سنجش می باشد. برای اینکه داوطلبان کنکور به تمامی اطلاعات حیاتی مورد نیاز کنکور سراسری، آزاد و فرهنگیان دسترسی داشته باشند، مرکز مشاوره صدای سنجش شرایطی را ایجاد کرده است تا همه ی افراد بتوانند تماس گرفته و سوالات خود را پاسخ گویی نمایند. پس از اعلام نتایج اولیه کنکور به آدرس وب سایت به نشانی  https://sanjeshmoshaveran.ir مراجعه نمایید و با متخصصان واجد شرایط صدای سنجش تماس بگیرید تا شما را در انتخاب رشته سراسری، آزاد و فرهنگیان راهنمایی کنند.

انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد

امروزه انتخاب رشته کنکور به عنوان یک چالش مهم برای همه متقاضیان تلقی می شود. با ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، تنها مراحل ثبت نام، برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه و همچنین مراحل انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی با هم تلفیق شده است. دو دانشگاه جداگانه و توسط سایت های سنجش و دانشگاه آزاد ثبت نام خود را تکمیل می کنند.

برای این که بتوانید تمام این مراحل را به درستی انجام دهید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید. درک مراحل انتخاب رشته سراسری و آزاد می تواند به موفقیت نهایی و پذیرش در رشته محل مورد نظر داوطلب کمک زیادی کند. بنابراین، داوطلب باید با توجه به معیارها، رشته مناسب را برای پذیرش نهایی انتخاب رشته دانشگاه سراسری و آزاد انتخاب کند.

با توجه به تغییرات کنکور سراسری، داوطلب باید بتواند با مراجعه به کارنامه اولیه، وضعیت خود را مشخص کند و بر اساس رتبه و نمره سهمیه نهایی خود، باید ثبت نام کند و باید بتواند شانس قبولی خود را در رشته های موجود مشخص کند و با در نظر گرفتن معیارهای انتخاب رشته، تصمیمی آگاهانه بگیرد.

انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

یکی از پرطرفدارترین دانشگاه ها دانشگاه فرهنگیان است. به منظور تامین، تربیت و تجهیز معلمان و سایر نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش، این دانشگاه ایجاد شده است. قبولی در کنکور دانشگاه فرهنگیان یکی از راه های شروع شغل معلمی است. برای این که بتوانید به درستی ثبت نام را انجام دهید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید.

برای آگاهی کامل از دانشگاه فرهنگیان و چگونگی ثبت نام ها و انتخاب رشته می توانید با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید.

شرکت در کنکور سراسری و کسب حد نصاب انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان بر اساس داده های کارنامه اولیه کنکور سراسری از پیش نیازهای پذیرش در این دانشگاه می باشد. در نتیجه برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان قوانین و مقرراتی وجود دارد که باید رعایت شود. متقاضیان اگر از این الزامات آگاه نباشند سردرگم نخواهند شد.

این دانشگاه با توجه به حساسیت در ثبت نام نیاز به توجه بسیار زیادی دارد که می توانید از مشاوران ما این نکات را دریافت نمایید. داشتن تمامی شرایط ثبت نام الزامی است مانند شرایط سنی و… برای آشنایی بیشتر با موارد مهم ثبت نام فرهنگیان با مشاورین صدای سنجش در تماس باشید.

مشاوره انتخاب رشته

یک متخصص با دانش و تجربه در این زمینه باید در انتخاب رشته تاثیر گذار باشد به طوری که آینده فرد تحت تاثیر این موضوع قرار دارد و مشاور خوب باید بتواند بهترین نتیجه را از رتبه کنکور فرد به دست آورد. اطلاعاتی که باید در مشاوره انتخاب رشته ارائه شود عبارتند از:

ارزیابی علایق و توانایی های فرد، تشریح رشته و بازار کار آن، تشریح کردن هزینه های تحصیل برای تمام دوره های ارائه شده در آن زمینه، تجزیه و تحلیل و بررسی سوابق تحصیلی، درآمد رشته مورد نظر شما و یا شغل آینده فرد را در نظر بگیرد چرا که امروزه داشتن درآمد مناسب از تحصیلات هر فرد موضوع بسیار مهمی است.

انتخاب رشته از آن جایی که تاثیر زیادی بر فرصت های تحصیلی و شغلی آینده افراد دارد، یکی از مهم ترین مراحل کنکور محسوب می شود. در رابطه با موضوع مهاجرت تحصیلی نیز انتخاب رشته بسیار تاثیر گذار خواهد بود به همین دلیل از ابتدا باید رشته های مناسب را در این زمینه انتخاب نمایید که با مشاورین صدای سنجش این امکان وجود دارد.

در پی انتشار نتایج اولیه ، داوطلبان حاضر در جلسه آزمون با توجه به حساسیت انتخاب رشته کنکور سراسری، آزاد و فرهنگیان به دنبال مشاوره درست و آگاهانه برای انتخاب رشته خوب هستند. یکی از برترین سازمان های مشاوره تحصیلی در زمینه انتخاب داوطلبان کنکور سراسری، مرکز مشاوره صدای سنجش می باشد.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *