گشت دریایی در کیش

گشت دریایی در کیش
  • 1402/6/4
  • گویا آی تی
  • 0

از قدیم الایام سفر با کشتی یکی از تفریحات لوکس و مجلل بوده است. البته در قدیم کشتی ها به راحتی کشتی های امروزی نبودند. در این کشتی‌ ها انواع امکانات رفاهی وجود دارد که حتی نمی‌توانید تصور کنید. انتخاب گردشگران برای تفریحی پر از آرامش، کشتی تفریحی کیش است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی از کشتی های لوکس و تفریحی بزرگ ساکنان دائمی دارند که از فضای دلپذیر دریا سیر نمی شوند. البته این افراد میلیونر هستند و از عهده هزینه های بالای این خدمات بر می آیند. این فرصت در اختیار همه نیست و همه توانایی مالی استفاده از این امکانات را ندارند.

اما باید بگوییم که هیچ چیز در جزیره کیش غیر ممکن نیست! در این جزیره می توانید لذت گشت دریایی با کشتی های لوکس و مجهز را تجربه کنید. احساس شناور بودن در دریا و نسیم خنکی که از سمت شرق روی عرشه می وزد و کل بدن را خنک می کند، در کنار امکانات رفاهی و تفریحی عالی که در این کشتی ها وجود دارد، تجربه خوشایندی است که هر گردشگری دوست دارد تجربه کند.

آب های زیبای خلیج فارس و هوای گرم و مرطوب جزیره قلب هر آدمی را می رباید. ساحل شنی زیبایی که در زیر نور خورشید چشم ها را به خود جلب می کند، رقص ماهی ها در آب که جادوی دریا را نشان می دهد و خورشید داغ در افق، همگی از زیبایی های سواحل زیبای جزیره کیش هستند. تماشای این مناظر از عرشه کشتی بسیار شاد و آرام است. در عین حال که از آرامش محض دریای خلیج فارس لذت می برید، می توانید از سایر برنامه های کشتی تفریحی کیش مانند سرو شام، لذت موسیقی زنده، جنگ های شاد و … لذت ببرید. در حقیقت، کشتی های تفریحی سفر را برای گردشگران تور کیش لذت بخش تر می کند.

کشتی های تفریحی جزیره کیش

کشی سواری لذتی است که همه آن را دوست دارند. کسی از این تفریح در کشتی های لوکس نمی گذرد. در قدیم ممکن بود کشتی سواری باعث دریازدگی شود. اما امروزه به دلیل نکنولوژی های جدیدی که در ساخت کشتی ها استفاده می شود، دریازدگی بسیار نادر شده است. برای رسیدن به آرامش بهترین تفریح کشتی سواری در کیش است. در جزیره کیش انواع کشتی های تفریحی لوکس و جدید وجود دارد که می توانید با  در نظر گرفتن بودجه خود یکی را انتخاب کنید. شما عزیزان به راحتی می توانید بلیط کشتی های تفریحی کیش را از مسترکیش تهیه کنید.

بهترین زمان کشتی سواری هنگام غروب خورشید است. هنگامی که نسیم خنک دریا روی صورتتان روان می شود. می توانید به افق خیره شوید، صدای هلهله مرغان دریای را بشنوید و از منظره رویایی لذت ببرد. در اکثر کشتی های تفریحی بوفه و بار موجود است و شما می توانید اکثر غذا ها و نوشیدنی ها را سرو کنید.

در اسکله های جزیره کیش ۸ کشتی تفریحی پذیرای شما گردشگران تور کیش می باشند. هر کدام از این کشتی های تفریحی امکانات خاص خود را دارند که در ادامه مطلب به توضیح ویژگی های منحصر به فرد آنها خواهیم پرداخت.

کشتی تفریحی ۵ ستاره اوستا

یکی از بزرگ ترین کشتی های تفریحی در ساحل جزیره کیش، کشتی تفریحی اوستا ۵ ستاره است. این کشتی به عنوان یکی از کشتی ها تفریحی لوکس جزیره کیش معروف است و برای کسانی که دوست دارند یک خاطره به یاد ماندنی را تجربه کنند پیشنهاد می شود.

کشتی تفریحی اوستا ۲۴۰ متر مربع وسعت دارد و گنجایش ۲۵۰ نفر را دارد. این کشتی دارای سه طبقه است که دوتای آنها سر پوشیده و طبقه آخری که در بالا قرار دارد، عرشه کشتی است و سرباز است. در عرشه سیستم خنک کننده و سایه‌بان وجود دارد و گردشگران می توانند از منظره پهناور دریا کمال استفاده را ببرند. این کشتی به قدری بزرگ است که از عرشه آن می توانید برای قدم زدن استفاده کنید. علاوه براین، کشتی اوستا دوستدار معلولان است و راهروهای مناسب مسافران استفاده کننده از ویلچر طراحی شده است. در واقع، گردشگرانی که از ویلچر استفاده می کنند، می توانند به راحتی در کشتی رفت و آمد کنند.

کشتی تفریحی اوستا در سه سانس ( نهار، غروب و گشت شبانه) گردشگر می پزیرد. پذیرایی غذا در کشتی اوستا  چلوجوجه کباب با دورچین و مخلفات است. مدت زمان هر سانس ۲ ساعت است. تمام مدتی که در کشتی هستید می توانید از موزیک زنده و استند آپ کمدی که توسط شومن های حرفه ایی که شادی و هیجان را بیشتر می کند، لذت ببرید. به این نکته توجه کنید که باید ۳۰ دقیقه قبل شروع سانس در اسکله حضور داشته باشید، زیرا کشتی منتظر شما نخواهد ماند.

در داخل کشتی اوستا، بوفه و بارهای نوشیدنی موجود است. کافی شاپ و بار نوشیدنی در کشتی اوستا می تواند هر ذائقه ایی را راضی کند. اما هزینه آنها جدا از بلیط کشتی خریداری شده حساب می شود. همچنین، می توانید لحظه های زیبای داخل کشتی اوستا را با خدمات عکاسی که در کشتی ارایه می شود، ثبت کنید. این خدمات شامل هزینه جداگانه است.

گردشگران تور جزیره کیش با خرید بلیط کشتی اوستا بیمه می شوند. برای خرید بلیط کشتی اوستا باید بلیط خود را از قبل رزرو کنید. برای خرید بلیط کشتی اوستا می توانید در سایت مستر کیش بلیط خود را با تخفیف رزرو کنید و هزینه ای برای سفر کودکان زیر چهار سال پرداخت نکنید.

کشتی تفریحی دنا

این کشتی ۴ ستاره  کاتاماران ایتالیایی  است. کشتی دنا، ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد و در سه طبقه از گردشگران پذیرایی می کند. طبقه فوقانی vip است که دید ۳۶۰ درجه ای دارد.  برای گردشگرانی که بلیط vip  کشتی دنا را خریداری کرده اند این طبقه در دسترس قرار می گیرد و می توانند از موزیک ملایم ویالون و پیانو لذت ببرند. پذیرایی در عرشه این کشتی با سایر طبقات کشتی متفاوت است. گرداشکران با انواع سالاد، پیش غذا، ژله های متنوع همرا با چلو گوشت و جوجه کباب همراه با پلو پذیرایی خواهند شد.

در طبقات تحتانی موزیک زنده همرا با جنگ های شاد اجرا می شود .در طول سفر، مسافران با چلو جوجه کباب و دورچین با مخلفات پذیرایی می شو . در طبقه زیرین شما می توانید از پنجره های تعبیه شده در بدنه کشتی آبزیان دریای در زیر دریا را ببینید. این کشتی همچنین مناسب افرادی است که از ویلچر استفاده می کنند. راهرو های بزرگ و راحت، رفت و آمد این عزیزان را آسان کرده است.

کشتی تفریحی دنا در ۲ سانس شب آماده ی خدمت رسانی به گردشگران است. سانس های این کشتی تفریحی ۲۰:۳۰-۲۲:۳۰ و ۲۳ الی ۱ بامداد می باشد. در هر دو سانس، با استفاده از خدمات گروه ماهر عکاسی کشتی دنا می توانید لحظه های شاد و فراموش نشدنی خود را با پرداخت هزینه جدا، ثبت کنید.

کشتی تاپ توروز کیش

کشتی تاپ تورز، مدرن ترین و لوکس ترین کشتی در آبهای جزیره کیش است. به دلیل سبک طراحی و امکانات راحتی که به گردشگران می دهد، خرید بلیط کشتی تفریحی تاپ تورز در بین گردشگران زیادی محبوب شده است. کشتی تاپ توروز امکان کشتی سواری برای گردشگرانی که از ویلچر استفاده می کنند محیا کرده است و آنها می توانند به راحتی در راهرو ها رفت و آمد کنند.

کشتی تاپ توروز از سه بخش تشکیل شده است: اکونومی، بیزنس وvip . دسترسی به هر کدام از قسمت ها بستگی به نوع بلیط خریداری شده دارد. شما می توانید با توجه به بودجه خود، بلیط مورد نظر خود را در مستر کیش تهیه کنید. بلیط اکونومی کشتی تاپ توروز کیش برای هر یک نفر جدا گانه تهیه شود. اما بلیط بیزنس کشتی تاپ توروز کیش برای میزی با ظرفیت ۱ تا ۴ نفر می باشد و در قسمت vip بلیط کشتی تاپ کروز برای حداکثر ۷ نفر می باشد. علاوه بر این، کودکان زیر ۴ سال نیازی به تهیه بلیط ندارند.

امکانات در هر قسمت متفاوت است. در قسمت اکونومی تخت هایی برای استراحت در نظر گرفته شده است. در قسمت های دیگر امکاناتی مانند حمام و آشپزخانه در نظر گرفته شده است. شما می توانید در قسمت vip با دوستان و عزیزانتان از مبل های راحتی استفاده کنید و در حال گپ زدن از فضا  و منظره لذت ببرید. اگر چه قیمت بلیط کشتی تا توروز کیش برای قسمت های بزینس و vip بیشتر است، اما به دلیل راحتی که دارد، طرفداران بیشتری دارد.

در تمام طبقات پذیرایی با چلوجوجه و دورچین با مخلفات انجام می شود. کافی شاپ و بار های نوشیدنی در دسترس همه قرار دارد. البته هزینه جدا برای استفاده از آنها باید پرداخت شود. همچنین، در طول سانس عکاس در کشتی حضور دارد و می توانید برای ثبت لحظه های زیبایتان از خدمات عکاسی با پرداخت هزینه جدا استفاده کنید.

سانس های کشتی تاپ تورز ۱۷-۲۰ و ۲۰:۳۰-۲۲:۳۰ می باشد. البته با توجه به فصل های مختلف، ممکن است سانس های پذیرایی تغییر کند. بنابراین، همواره قبل از خرید بلیط کشتی تفریحی تاپ تورز، سایت مستر کیش را چک کنید. مدت زمان سانس اول ۱۸۰ دقیقه و سانس دوم ۱۲۰ دقیقه است. موسیقی زنده و جنگ های شادی در تمام مدت سانس ها اجرا می شود.

کشتی تفریحی آکواریوم در جزیره کیش

کشتی تفریحی آکواریوم، یک کشتی با پنجره های بزرگ در کف و بدنه است که امکان دیدن زیر دریا را بدون غواصی و خیس شدن به گردشگران تور جزیره کیش می دهد. در تفریحات آبی کنار ساحل و مخصوصاً در غواصی و اسکوتر زیر دریایی محدودیت هایی برای خانم های باردار، کودکان زیر ۸ سال و افراد با بیماری های قلبی و ریوی و فشارخون وجود دارد. بنابراین، برای آن دسته از گردشگران جزیره کیش که می خواهند دنیای زیر دریا را کشف کنند، کشتی آکواریومتوصیه می شود.

کشتی آکواریوم در مسیری حرکت می کند که آبزیان بیشتری در آنجا رفت و آمد می کنند. این کشتی در مسیر صخره های مرجانی که محل زندگی انواع ماهی های رنگارنگ، عروس های دریایی، ستاره های دریایی، خرچنگ ها و سایر آبزیان است، حرکت می کنند. آب های زلال و شفاف و پنجره های بزرگی بر روی دیواره و کف کشتی چشم انداز وسیعی به زیر دریا می دهد. کودکان کنجکاو در آرامش و امنیت می توانند زیر آب را ببینند.

تمامی افراد حاضر در کشتی اکواریوم بیمه هستند و می توانند در کمال آرامش از گشت دریایی یک ساعته در دریا لذت ببرند و دنیای جذاب زیر آب ها را از نزدیک تماشا کنند. در طول مسیر موزیک زنده اجرا می شود. بوفه و بار نوشیدنی ها موجود است. برای ثبت عکس می توانید با پرداخت هزینه جدا از امکانت عکاسی کشتی آکواریوم استفاده کنید. ضمن استفاده از قسمت آکواریوم می توانید از عرشه کشتی برای تماشای مناظر زیبا و رویایی جزیره کیش استفاده کند.

شروع سانس های کشتی تفریحی آکواریوم از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ می باشد. برای خرید بلیط کشتی آکواریم کیش می توانید به سایت مستر کیش بروید و هزینه ی سفر را برای کودکان زیر ۴ سال رایگان کنید.

کشتی تفریحی دیاموند کیش

برای کسانی که از شلوغی متنفرند و می خواهند از قایقرانی در یک محیط خصوصی لذت ببرند، کشتی های تفریحی دیاموند ارائه می شود. این قایق های تفریحی ظرفیت ۷ و ۱۱ نفر را دارند و فرصتی برای یک جشن خصوصی و ویژه در دریا را فراهم می کنند. برای تولد، سالگرد ازدواج و یا مناسبت شخصی خود می توانید کشتی دیاموند را با ناخدای ماهر و با تجربه در زمان دلخواه خود رزرو کنید.

در واقع، اگر می خواهید جشن و دورهمی خصوصی داشته باشید و دوست دارید که این دورهمی خاص باشد، می توانید به اجاره شناورهای دیاموند در جزیره کیش فکر کنید. جشنی که هرگز فراموش نمی کنید. تم های مختلف و گل آرایی و بادکنک آرایی برای مراسم های مختلف سورپرایزی قابل اجراست. انواع منوهای غذا و هر آنچه که فکرش را بکنید، می توانید در کشتی دیاموند سفارش دهید. همچینین، می توانید در کشتی دیاموند با استفاده از خدمات عکاسی مجموعه لحظه های نابتان را ثبت کنید.

قیمت بلیط کشتی تفریحی دیاموند بستگی به مدت زمان رزرو، روز سفارش و سفارش هایی که برای غذا و تم کشتی داده اید، دارد. کشتی دیاموند کیش از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ برای گردشگران در دسترس است. باید به یاد داشته باشید که باید این قایق ها را از قبل رزرو کنید. در سایت مستر کیش می توانید بلیط کشتی دیاموند را رزرو کنید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. همچنین باید بدانید که کشتی دیاموند قبل از تحویل به شما گردشگران جزیره کیش طبق پروتکل ها، ضدعفونی شده است.

کشتی تفریحی کارینا

کشتی کارینا یکی از مجلل ترین کشتی های است که در اسکله جزیره کیش پهلو گرفته است. این کشتی بزرگ با ظرفیت ۱۵۰ نفر دارای دو عرشه است. امکان استفاده از هر دو عرشه و سالن برای همه مهمانان فراهم است. در مدت زمان گشت بر روی آبهای خلیج فارس موزیک زنده همراه با استند آپ های کمدی در سالن با خوانندگی و اجرای آقای خوش صدا، امید رجبی اجرا می شود و آقای وحید دی جی  مسئول اجرای موزیک روی عرشه است. کشتی کارینا استیجی با طراحی بسیار زیبا دارد و نور پردازی همراه با موسیقی باعث شادی و نشاط بیشتر گردشگران می شود.

مدت زمان گشت ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه است. پذیرایی شام با چلو گوشت با دورچین و مخلفات است. سالن کودکان با مربی حرفه ایی برای سرگرم کردن دلبندانتان دایر می باشد. در داخل سالن پنجره های بزرگ با دید وسیع برای لذت بردن از مناظر در هنگام کشتی سواری تعبیه شده است. عکاسان حرفه ای در کشتی کارینا حضور دارند تا خدمات عکاسی را به گردشگران شما ارائه دهند. عرشه کشتی کارینا ویوی ۳۶۰ درجه دارد که فرصت لذت بردن از غروب آفتاب را دو چندان می کند.

کشتی آرتمیس پلاس

کشتی آرتمیس پلاس یکی از محبوب ترین کشتی های تفریحی جزیره کیش است. این کشتی با ابعاد بزرگ و عرشه وسیع و همچنین سالنی با چیدمان رستوران یکی از اولین انتخاب های گردشگران جزیره کیش است. این کشتی ۲ طبقه دارد. درطول کشتی سواری، موزیک زنده اجرا می شود و هنرنمایی و اجرای موسیقی زنده و شاد توسط اسماعیل دیدار زاده، سهیل شجاعی، امیر قیاسی و مجتبی امیر علیان همراه با گروه موزیک کامل در تمام سانس ها اجرا می شود.

از ویژگی های کشتی آرتمیس کیش سوار و پیاده شدن آسان برای همه افراد است؛ چرا که سالن کشتی آرتمیس کیش در ارتفاع کم قرار دارد. کشتی آرتمیس پلاس برای افراد دارای معلولیت مناسب است و گردشگران با ویلچر می توانند به راحتی در راهروهای کشتی حرکت کنند. همچنین، گردشگران که بلیط کشتی آرتمیس پلاس ا خریده اند، بیمه می شوند.

کشتی آرتمیس پلاس به مدت ۲ ساعت در دریا گشت زنی دارد. شما گردشگران تور کیش با خرید بلیط کشتی آرتیمیس با چلو جوجه با دورچین و مخلفات پذیرایی می شوید. در طول سفر عکاس در کشتی حضور دارد و می توانید لحظه های زیبایتان را ثبت کنید. همچنین، در کشتی کافی شاپ و بار نوشیدنی دایر است و می توانید از این خدمات استفاده کنید.

برای صرف شام در این کشتی تفریحی باید از قبل بلیط رزرو کرده باشید. برای خرید بلیط کشتی آرتیمیس پلاس به سایت مستر کیش مراجعه کنید. لازم به ذکر است که هزینه بلیط برای کودکان زیر ۴ سال رایگان می باشد.

کشتی رویای دریا

کشتی رویای دریا جدید ترین کشتی تفریحی کیش است. این کشتی دارای ۶ طبقه، ۵ سالن پذیرایی با ظرفیت ۷۰۰ مسافر می باشد. این کشتی دارای استاندارد IMO  بوده و می تواند با سرعت ۱۱ گره دریایی حرکت کند. این کشتی غول پیکر در ژاپن ساخته شده است و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در آب های خلیج فارس به گردشگران خدمات ارائه می کند. با خرید بلیط کشتی رویای دریا  ۳ ساعت در دریا خواهید بود.

کشتی تفریحی رویای دریا تنها کشتی ای است که رستوران اختصاصی دارد و شما می توانید غذاهای مورد علاقه خود را از منوی رستوران انتخاب کنید. منوی این رستوران شامل غذا های دریایی، خارجی و ایرانی است. در تمام طول کشتی سواری موزیک زنده اجرا می شود. همچنین در این کشتی، ۳ پیانو قدیمی وجود دارد که توسط نوازندگان ماهر نواخته می شود.

این کشتی زیبا و رویایی مورد تایید سازمان بنادر و دریانوردی ایران می باشد. نمونه ای از امکانات این کشتی عبارتند از: سیستم صوتی پیشرفته در تمامی اتاق ها، هفت سیستم خنک کننده ۶۵ تنی، سازها و تجهیزات مدرن برای نجات غریق و موارد اضطراری، ۶ عرشه در طبقات مختلف، و دارای روف گاردن است. علاوه براین، امکان برگزاری مراسم عقد و عروسی و همچنین مراسم خصوصی و کوچکتر مانند تولد و سالگرد ازدواج در کشتی رویای دریا وجود دارد. برای هماهنگی های لازم جهت برگذاری مراسم های خود با تیم پشتیبانی مستر کیش در ارتباط باشید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *