بهترین برنامه های آنفالویاب هوشمند اینستاگرام در سال ۲۰۲۳

بهترین برنامه های آنفالویاب هوشمند اینستاگرام در سال ۲۰۲۳
 • 1402/8/22
 • گویا آی تی
 • 0

داشتن فالوورهای زیاد در اینستاگرام برای همه تولیدکنندگان محتوا اهمیت بالایی دارد. به ویژه اگر پیج با هدف کسب درآمد راه اندازی شده باشد. در این صورت هر یک از فالوورها حکم مشتری را برای صاحب برند دارند. با این حال ممکن است بعد از مدتی به دلایل مختلف از تعداد فالوورها کاسته شود. ضمن اینکه ممکن است پیچ توسط فالوورهای جعلی و غیر واقعی پر شود.

در چنین شرایطی برای صاحبان پیج، مهم است که بدانند کدام یک از کاربران آنها را آنفالو کرده اند. به همین دلیل به ابزاری به نام آنفالویاب هوشمند نیاز دارند. در این مقاله قصد داریم شما را با جدیدترین و  بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام در سال ۲۰۲۳ آشنا کنیم. بنابراین اگر تعداد فالوور برایتان اهمیت دارد و از همه مهم تر، صفحه تجاری در اینستاگرام دارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همرا باشید.

به چه دلیل افراد صفحه ای را آنفالو می کنند؟

افراد سلایق و نیازهای گوناگونی دارند. به همین دلیل طبیعی است که صفحه مورد علاقه یک نفر برای فرد دیگر جالب نباشد. ضمن اینکه بعد از مدتی ممکن است به نظر برسد که صفحه فالو شده نمی تواند نیازهای مخاطب را رفع کند. به همین دلیل آنفالو می شود. دلایل مختلفی را می توان برای این مورد در نظر گرفت. به عنوان مثال:

 • زمانی که پاسخ گویی به پرسش های مخاطب به خوبی انجام نشود. در این صورت مشتری احساس می کند که نادیده گرفت شده است. به همین دلیل صفحه را انفالو می کند.
 • در برخی موارد صاحبان صفحات تجاری برنامه خاصی برای بارگذاری پست، استوری و محتوا مناسب ندارند. این بی نظمی موجب می شود که صفحه توسط سایر کاربران آنفالو شود.
 • رعایت نکردن اصول اولیه در صفحه اینستاگرام از دلایل دیگر آنفالو کردن پیج است. به عنوان مثال عدم هماهنگی میان پست ها، استاندارد نبود سایز تصاویر یا کیفیت ویدئوها، عدم هماهنگی رنگ ها و نداشتن جلوه های بصری و مواردی از این قبیل.
 • نداشتن کپشن مناسب و جذاب. این مورد بیشتر در صفحات تجاری مصداق پیدا می کند. زمانی که توضیحات درست و جذابی در کپشن در مورد کالا داده نشود، صفحه به راحتی توسط مخاطب آنفالو می شود.
 • همانطور که فعالیت نامنظم و کم می تواند موجب دردسر شود، فعالیت های مکرر و بیش از اندازه هم موجب شود که افراد صفحه را آنفالو کنند. به این دلیل که پست ها مکرر و لحظه به لحظه می تواند موجب کلافگی مخاطب شود.
 • نداشتن هایلایت یا کاور هایلایت مناسب هم می تواند دلیل دیگر برای آنفالو کردن صفحه شود. هایلایت ها زمینه ای را فراهم می کنند که سایر افراد با روند فعالیت صفحه آشنا شوند. ضمن اینکه پاسخ پرسش های مختلف خود را از طریق هایلایت ها می توانند دریافت کنند.

آنفالویاب هوشمند

آنفالویاب هوشمند چیست؟

همانطور که گفته شد، تعداد فالوورهای واقعی به ویژه برای صاحبان مشاغل و افرادی که دارای پیج تجاری هستند بسیار اهمیت دارد. ضمن اینکه بازخوردهایی که فالوورها نسبت به محتوا صفحه و همچنین کیفیت محصولات می دهند می تواند در بهبود کیفیت کالا و صفحه نقش مهمی داشته باشد. بنابراین تعداد فالوورهای واقعی بالا، به معنای جذابیت صفحه و کیفیت خوب محصولات است.

این در حالیست که به دلایل مختلف، صفحه ای در اینستاگرام می تواند محبوبیت خود را از دست دهد. یا اینکه نتواند نظر مخاطب را به خود جلب کند. در این صورت افراد ترجیح می دهند، چنین صفحه ای را آنفالو کنند. به عبارت دیگر، همانطور که کاربران می توانند با یک ضربه صفحه ای را فالو کنند، با یک ضربه هم می توانند همان صفحه را آنفالو کنند.

همانطور که تعداد فالوورهای برای صاحبان پیچ اهمیت دارد، تعداد آنفالووها و علت آن هم برایشان مهم است. به همین دلیل با استفاده از آنفالویاب های هوشمند اینستاگرام، می توان متوجه شد که چه کسی در چه تاریخی صفحه را آنفالوو کرده است.

ابزارهای مختلفی به عنوان آنفالوویاب اینستاگرام وجود دارد. در ادامه به چند مورد از پرکاربردترین آنفالویاب های هوشمند در سال ۲۰۲۳ اشاره می کنیم.

ابزارهای آنفالویاب اینستاگرام برای اندروید

از چه ابزارهایی به عنوان آنفالویاب هوشمند می توان استفاده کرد؟

برنامه های آنفالوویاب هوشمند مختلفی برای اینستاگرام وجود دارد. لازم به ذکر است که برنامه آنفالویاب، قابلیتی نیست که در پلتفرم اینستاگرام وجود داشته باشد. بلکه اپلیکیشنی است که به صورت جداگانه باید بر روی گوشی نصب شود. در ادامه به برخی از بهترین برنامه های آنفالویاب اینستاگرام اشاره می کنیم:

 • FollowMeter

فالو متر یکی از بهترین آنفالویاب هوشمند اینستاگرام در سال ۲۰۲۳ است. این برنامه هم در گوشی های اندروید و هم آیفون قابل استفاده است. در کنار قابلیت یافتن آنفالوورها، ویژگی های مختلف دیگری هم دارد. به عنوان مثال این برنامه نشان می دهد که کدام یک از کاربرانی که شما آنها را فالو کرده اید، هنوز صفحه شما را فالوو نکرده اند.

ضمن اینکه به سرعت روند جستجو و یافتن آنفالوها را انجام می دهد. شاید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت این برنامه را بتوان در رابط کاربری ساده آن نظر گرفت. به طوری که هر فردی با هر میزان توانایی در استفاده از نرم افزارها، به راحتی می تواند از آن استفاده کند. برای استفاده از این برنامه کافیست:

 • از طریق اپ استور یا گوگل پلی این برنامه را دانلود کنید.
 • برنامه را باز کرده و اطلاعات حساب کاربری اینستاگرام خود را در آن وارد کنید.
 • بر روی عبارت Unfollowersضربه بزنید. در این بخش می توانید لیست افرادی که صفحه را آنفالو کرده اند ببینید.
 • همچنین، با استفاده از گزینه Not following you back می توانید ببینید که کدام یک از کاربران را فالو کرده اید در حالی که صفحه شما را فالو ندارند.

برنامه فالو ترکر

 • Followers Tracker Pro

روند استفاده از این آنفالویاب هوشمند مانند فالو متر است. با این تفاوت که فقط در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید قابل اجرا است. قابلیت های اصلی این برنامه به صورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار می گیرد. در حالی که برای دریافت امکانات پیشرفته تر باید نسخه پولی آن را تهیه کنید. با استفاده از این برنامه:

 • می توان فالوورهای مخفی را به راحتی تشخیص داد.
 • کاربران اینستاگرام که از نظر مکانی در نزدیکی شما هستند را نشان می دهد.
 • به صورت خودکار در هر ما چندین مرتبه به روز می شود. در این صورت ایرادات احتمالی برنامه رفع شده و قابلیت های جدید به آن اضافه می شود. ضمن اینکه با هر بار به روز شدن پلتفرم اینستاگرام، هماهنگی میان آنفالویاب و اینستاگرام ایجاد خواهد شد.

 

 • Crowd Fire

یکی دیگر از برنامه های آنفالویاب حرفه ای در سال ۲۰۲۳ برنامه کرودفایر است. این برنامه هم در گوشی های آیفون و هم اندروید قابل استفاده است. ضمن اینکه:

 • فالوورهایی که از نظر مکانی نزدیک به شما هستند را شناسایی می کند.
 • کاربرانی که فالوبک نداده اند، شناسایی می شوند.
 • کاربران جعلی و غیرواقعی به سرعت تشخیص داده می شوند.
 • و از همه مهم تر شناسایی کاربرانی که به صورت مخفی وارد پیج شده اند.

آیا فالو و آنفالو در اینستاگرام درست است؟

و در پایان، آیا امکان استفاده از آنفالویاب هوشمند اینستاگرام تحت وب وجود دارد؟

آنفالویاب ها این امکان را به کاربران می دهند تا آمار کلی از تعداد کاربرانی که صفحه را آنفالو کرده اند داشته باشند. این مسئله موجب می شود که افراد برای بهبود عملکرد پیج خود از روش های بهتری استفاده کنند. برنامه های مختلفی با عنوان آنفالویاب هوشمند برای یافتن آنفالوها در اینستاگرام وجود دارد. برخی از این برنامه ها رایگان و برخی هم به صورت پولی در اختیار کاربر قرار داده می شوند.

در کنار اپلیکیشن ها، وب سایت هایی هم با عنوان انفالویاب طراحی شده اند. امکاناتی که در این وب سایت ها قرار داده شده است، مشابه برنامه های آنفالویاب است. با این تفاوت که در بستر دیگری ارائه می شود. با جستجو در گوگل به راحتی می توانید به این وب سایت ها دسترسی پیدا کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *