متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

باگ جدید توییتر: فلیت ها بعد از ۲۴ ساعت حذف نمی شوند!

12345 (بدون نظر)
Loading...
394

طی چند روز گذشته خبرهای جنجالی در راستا فعال شدن فلیت ها برای کاربران توییتر در فضای مجازی بسیار زیاد بود. قابلیت فلیت ها همانند استوری اینستاگرام است که باید بعد از ۲۴ ساعت حذف شوند. اما خبرهایی از باگ این قابلیت است که متاسفانه بعضی از این فلیت ها بعد از ۲۴ ساعت حذف نشدند.

با این حال مشخص شده که یک باگ، امکان دسترسی به آن‌ها پس از این مدت زمان را فراهم می‌کند. این باگ به افراد اجازه می‌دهد که حتی پس از ۲۴ ساعت به استوری‌ها دسترسی داشته باشند. جزئیات مربوط به این باگ تقریبا یک هفته پس از ارائه عمومی آن منتشر شده است.

این باگ باعث می‌شود که هر فردی به فلیت یک کاربر دسترسی داشته باشد و آن را دانلود کند. با مشاهده و دانلود فلیت، برای کاربر نوتیفیکیشنی ارسال نمی‌شود. با توجه به این موضوع، این باگ امکان سوءاستفاده از استوری‌ها را فراهم می‌کند و می‌توان آرشیوی از آن‌ها حتی پس از مدت ۲۴ ساعت ایجاد کرد.

در هنگام استفاده از این ویژگی توییتر، لیستی از فلیت سرور برای افراد ارسال می‌شود، هر فلیت دارای یک لینک مستقیم است. زمانی که این لینک در مرورگر باز شود، یک تصویر یا ویدیو بارگذاری می‌شود. با این وجود حتی پس از گذشت ۲۴ ساعت، سرور همچنان لینک‌های مربوط به فلیت را که در اپ توییتر از بین رفته‌اند، برمی‌گرداند.

باگ جدید توییتر: فلیت ها بعد از 24 ساعت حذف نمی شوند!

سخنگوی توییتر اعلام کرده که به زودی این مشکل رفع خواهد شد:

«ما از این باگ که امکان دسترسی به URL هر فلبتپس از ۲۴ ساعت را فراهم می‌کند، مطلع هستیم. ما مشغول رفع این مشکل هستیم و به زودی آن را ارائه می‌کنیم.»

توییتر اعلام کرده که رفع مشکل به معنای حذف مناسب هر فلیت پس از مدت ۲۴ ساعت است. این شبکه اجتماعی تا ۳۰ روز آن‌ها را از سرورهای خود حذف نمی‌کند. در صورت نقض قوانین، شاید توییتر آن‌ها را برای مدت زمان طولان‌تری در سرورهای خود نگهداری کند.

با توجه به این باگ، کاربران توییتر باید با احتیاط بیشتری درون این شبکه اجتماعی فلیت یا استوری ایجاد کنند. کاربران توییتر انتظار دارند در آینده نزدیک این مشکل برطرف شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طی چند روز گذشته خبرهای جنجالی در راستا فعال شدن فلیت ها برای کاربران توییتر در فضای مجازی بسیار زیاد بود. قابلیت فلیت ها همانند […]