متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟

12345 (1 نظر - میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...
361

با استفاده از ویژگی ضبط داخلی برنامه می توانید تماس اسکایپ را ضبط کنید. چندین برنامه شخص ثالث نیز می توانند به شما در گرفتن تماس های صوتی و تصویری کمک کنند. اما بهتر است بدانید ضبط تماس های صوتی یا تصویری در Skype به راحتی نیست.

در گذشته، شما مجبور به استفاده از یک برنامه شخص ثالث بودید، اما اکنون Skype دارای ویژگی ضبط داخلی برای دسک تاپ، تلفن همراه و وب است. این ضبط در اسکایپ به مدت ۳۰ روز ادامه دارد، اما می توان آن را به عنوان یک فایل MP4 برای مراجعه و اشتراک گذاری در آینده ذخیره کرد.

شروع به ضبط کنید

برنامه Skype را در رایانه یا گوشی همراه خود باز کنید و تماس صوتی یا تصویری را شروع کنید. پس از اتصال، بر روی علامت + (یا نماد بیضی) کلیک کنید و دستور شروع ضبط را انتخاب کنید. پیامی روی صفحه ظاهر می شود تا به شما و شخص دیگر هشدار دهد که در حال ضبط تماس هستید.

ضبط را متوقف کنید

وقتی آماده توقف ضبط هستید، دوباره روی علامت + (یا نماد بیضی) کلیک کنید و دستور Stop record را انتخاب کنید. همچنین می توانید تماس را به راحتی خاتمه دهید.

ضبط فروشگاه

پس از متوقف شدن ضبط ، در پنجره چت Skype برای شما و مخاطب شما ذخیره می شود.

بارگیری ضبط

از آنجا که ضبط فقط ۳۰ روز در اسکایپ ذخیره می ماند، باید آن را به عنوان پرونده ذخیره کنید تا به طور دائمی آن را داشته باشید. با استفاده از نسخه دسک تاپ Skype ، برای گزینه های بیشتر روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست تصویر کوچک ویدیو کلیک کنید. ذخیره را برای بارگیری کلیک کنید تا در پوشه Downloads ذخیره شود. Save As را کلیک کنید تا در مکان دیگری قرار گیرد. فایل به عنوان یک فیلم MP4 ذخیره می شود، حتی اگر ضبط صدا باشد.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با استفاده از ویژگی ضبط داخلی برنامه می توانید تماس اسکایپ را ضبط کنید. چندین برنامه شخص ثالث نیز می توانند به شما در گرفتن […]