متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هدایای ویژه ایرانسل برای گرامیداشت «روز مادر» و «روز پدر» اعلام شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
180

با توجه به فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) (روز مادر – ۱۵ بهمن ماه) و ولادت حضرت علی (ع) (روز پدر – ۷ اسفند ماه) ایرانسل برای پدران و مادران هدیه های ویژه ای تعیین کرده است. این هدایای ویژه شامل یک بسته ی هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی و همچنین مکالمه رایگان درون شبکه ای ایرانسل می باشد. ایرانسل با توجه به ویروس کرونا و شرایط ویژه ای که در حال حاضر در کشور وجود دارد، نام این قالب کمپین را «با فاصله بهترینی!» اعلام کرد.

هدایای ویژه ای ایرانسل برای گرامیداشت «روز مادر» و «روز پدر» تعیین کرد

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت فرارسیدن روز مادر (۱۵ بهمن) و روز پدر (۷ اسفند) و برای حفظ این ارتباط گرم با خانواده، هدایای زیر را برای مشترکان اعتباری و دائمی در نظر گرفته است:

بسته هدیه ۲ گیگابایت اینترنت داخلی

تمام مشترکان می‌توانند در هر دو روز ۱۵ بهمن و ۷ اسفند که به ترتیب روز مادر و روز پدر است، با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی دریافت کنند. اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و هر کاربر در هر یک از این دو روز، یک‌بار فرصت دریافت این هدیه را دارد.

۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان!

طرح هدیۀ مکالمه، در فاصلۀ روز مادر تا روز پدر یعنی از ۱۵ بهمن تا ۷ اسفند، با شماره‌گیری کد #۳*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ رایگان خواهد بود.

همان طور که می دانیم امسال با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی‌ عزیزان، به خصوص پدر و مادران سالخورده که باید بیشتر مراقب آن ها باشیم و ناگزیر به رعایت فاصله اجتماعی هستیم؛ روابط عمومی ایرانسل به همین دلیل این کمپین «با فاصله بهترینی!» را راه اندازی کرده است که خانواده ها بتوانند از طریق ارتباطات دیجیتالی و صوتی ارتباط برقرار کنند.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با توجه به فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) (روز مادر – ۱۵ بهمن ماه) و ولادت حضرت علی (ع) (روز پدر – ۷ اسفند […]