متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آغاز ثبت‌نام بسته اینترنت رایگان انتخابات از عصر امروز

12345 (3 نظر - میانگین: 2٫00 از 5)
Loading...
645

🔹ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارایه کند.

🔹ما برای شما یک بسته ۷ گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم.

🔹به هر کد ملی یک بسته تعلق می‌گیرد.

🔹برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت نام در یک هفته انجام می‌شود. تقسیم بندی ثبت نام نیز بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود.

🔹هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک‌ماه اعتبار داشته و فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارایه خواهند شد.

🔹بسته‌های فعال فعلی شما، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقی‌مانده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود.

🔹ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز اطلاع رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. hamid می‌گوید

    مواظب باشید کلاه سر ملت نره با زدن کد ملی مگه اپراتورها ندارند کد ملیهامون رو در ضمن این هدیه رو نخواستیم قیمت بسته ها رو درست کنند چه اتفاق خاصی میوفته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

🔹ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی رو تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی […]