متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

استخدام نویسنده

GooyaIT-logo-IranApps

 

در عصری زندگی می کنیم که آن را عصر انفجار اطلاعات می گویند. این گفته عینا در دنیای فناوری و تکنولوژی هم دیده می شود و هر روزه شاهد تولیدات و خدمات مختلفی در این حوزه هستیم. گویا آی تی با سابقه درخشان خود هدفش را بر این گذاشته که شما کاربران خوب فارسی زبان را با اخبار روز دنیای فناوری هماهنگ نماید. لازمه‌ی این مهم، داشتن اطلاعات بالا و تخصص و نیز سرعت زیاد است که بتوان پوشش خوبی از دنیای فناوری در هر روز به عمل آورد.

قطعا تولید محتوا در زمینه های تخصصی‌ مانند حوزه فناوری و تکنولوژی، نیروهای مستعد، سخت کوش و متخصصی را می طلبد که گویا آی تی تا کنون توانسته با تیم نویسندگان با تجربه‌اش اخبار و مقالات فناوری را به صورت لحظه به لحظه پوشش دهد. بیشتر مطالب ما ترجمه شده‌ی مطالب و اخبار منابع معتبر انگلیسی زبان است. اما در کنار این خبرها مقالات تخصصی، بررسی های عمیق، معرفی کالاها و محصولات مختلف نیز توسط خودمان تولید می شوند و اصولا مقالات و مطالب بلند هم نقشی مهم در محتوای گویا آی تی دارند.

حالا در راستای تقویت تیم نویسندگان گویا آی تی، و دمیدن روح تازه در این بخش، ما قصد داریم تا با شما علاقمندان به نویسندگی در حوزه فناوری و تکنولوژی همکاری داشته باشیم. در حال حاضر نویسندگان ما را جمعی از جوانان با استعداد و متخصص تشکیل می دهند که هر یک در این حیطه بسیار خوب عمل می کنند. ما به دنبال کسانی هستیم از جنس خودمان. لازمه اولیه همکاری شما با گویا آی تی، علاقه قلبی شما به دنیای فناوری و تکنولوژی است. اگر این حس در شما وجود دارد که می توانید بخشی از تیم ما باشید، بسیار خرسند می شویم که شما را به جمع نویسندگانمان اضافه کنیم.

شرایط ارسال درخواست جهت همکاری و نویسندگی در وب سایت گویا آی تی:

  • داشتن علاقه قبلی به دنیای تکنولوژی و فناوری و همراه بودن با اخبار روز
  • تسلط کامل بر زبان انگلیسی برای ترجمه مطالب
  • آشنایی زیاد با یک یا چند حوزه فناوری و تکنولوژی (موبایل، رایانه، نرم افزار، سخت افزار، آموزش و…)
  • توانایی نگارش مناسب و استاندارد
  • آشنایی با وردپرس
  • داشتن حداقل ۳ ساعت وقت آزاد در روز

اگر فکر می‌کنید شرایط بالا را دارید، پس وقت را تلف نکنید و با استفاده از فرم زیر مشخصات خود را برایمان ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم و روند ادامه همکاری با گویا آی تی را خدمت شما خوبان توضیح دهیم.

 

نام و نام خانوادگی(الزامی):
آدرس ایمیل(الزامی):
شماره تماس
موضوع:
متن پیام :
  در عصری زندگی می کنیم که آن را عصر انفجار اطلاعات می گویند. این گفته عینا در دنیای فناوری و تکنولوژی هم دیده می […]