رایج ترین علائم هشدار دهنده کلاهبرداری فارکس

رایج ترین علائم هشدار دهنده کلاهبرداری فارکس
  • 1401/5/9
  • گویا آی تی
  • 0

فارکس همچنان یک شکل بسیار محبوب سرمایه گذاری است، اما تشخیص کلاهبرداری فارکس آنلاین دشوار است. به نکات ما نگاهی بیندازید تا به شما کمک کند پلتفرم های معاملاتی فارکس قانونی را پیدا کرده و از کلاهبرداری جلوگیری کنید.

کلاهبرداری ارزی یک اصطلاح جمعی است که به هر طرحی اطلاق می شود که قصد دارد از طریق فریب از معامله گران کلاهبرداری کرده و سرمایه گذاران را از بازده بالا با معامله در بازار فارکس متقاعد کند. در اصل، بازار ارز یک بازی با مجموع صفر است که در آن یک نفر سود را تجربه می کند؛ در حالی که دیگری از ضرر رنج می برد.

همه ما می دانیم که سرمایه گذاری آنلاین بسیار خطرناک است. این امر به ویژه در چشم انداز ارز خارجی صادق است. شناسایی کلاهبرداری آنلاین از یک فعالیت معاملاتی فارکس قانونی برای محافظت از خود در برابر ضرر مالی ضروری است.

کلاهبرداری فارکس: کارگزاران تهاجمی

بازیابی از کلاهبرداری فارکس می تواند برای قربانیان آن دشوار باشد. قبل از افتادن در دام این افراد، بهتر است به آموزش فارکس بپردازیم. معامله گران فارکس قانونی هنگام بازاریابی تخصصی یا ارائه خدمات خود به سرمایه گذاران، تهاجمی نیستند. از طرف دیگر، اگر چند کارگزار یا شرکت فارکس به طور مداوم با شما تماس می گیرند که شما آن ها را نمی شناسید، بهتر است با احتیاط عمل کنید. اگر به تجارت فارکس علاقه مند هستید، از افرادی که می شناسید در مورد مراجع معتبر پرس و جو کنید.

ادعاهای اغراق آمیز در مورد بازده بالا

یک شاخص کلاسیک کلاهبرداری فارکس، ادعاهای اغراق آمیز مبنی بر بازده کلان سرمایه گذاری در حالت ها است. اگر به شما وعده بازده بالا تضمین شده داده شود، به احتمال زیاد یک کلاهبرداری است. موفقیت سرمایه گذاری شما به شدت به یک بازار پر نوسان بستگی دارد. ممکن است به سرعت برگشت دریافت کنید یا نه. اما شرکتی که مدعی بازدهی مداوم است، ادعاهای نادرستی به شما ارائه می‌کند، زیرا در بازار معاملات ارز امکان‌پذیر نیست.

کلاهبرداری فارکس: پیشنهادات پربازدید

اسپرد استاندارد بین دو تا سه امتیاز به USD/EUR متغیر است. با معامله گر فارکسی که حداکثر هفت امتیاز اسپرد ارائه می دهد، با احتیاط برخورد کنید. به خاطر داشته باشید که جفت ارزهای اصلی دارای قیمت چهار اعشاری هستند.

استفاده از اصطلاحات پیچیده

کلاهبرداران فارکس از دانش خود در مورد بازار مبادلات فارکس با استفاده از اصطلاحات پیچیده در هنگام شکار قربانیان خود استفاده می کنند. اگر سرمایه گذاران در این مسیر متحمل ضرر شوند، شرایطی مانند افشای ریسک و شرایط استفاده اغلب برای محدود کردن مسئولیت آن ها استفاده می شود.

کلاهبرداری فارکس: محدودیت های برداشت

اگر قصد برداشت وجه از حساب خود را دارید و نمی توانید این کار را انجام دهید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که نگران سرمایه گذاری خود باشید. اگر یک کارگزار توضیح مبهم یا عذرخواهی نامشخصی را هنگام وقوع این اتفاق به شما ارائه کرد، باید سرمایه‌گذاری خود را مجددا بررسی کنید یا بهتر است قبل از از دست دادن پول بیشتر، آن را کنار بکشید.

کارگزار در لیست سیاه

از کارگزارانی که به هر قیمتی نمی توانند اعتبارنامه مناسب را در اختیار شما قرار دهند دوری کنید. شما یک فرد قابل اعتماد می خواهید که حساب شما را مدیریت کند. بررسی های لازم را انجام دهید و نهادهای نظارتی را بررسی کنید تا ببینید که آیا یک کارگزار فارکس جایگاه قانونی خوبی در بازار ارز دارد یا خیر. کارگزاران زیادی مثل بروکر آلپاری وجود دارند که میتوانید به آنها اعتماد کنید، و میتوانید به آلپاری ورود کنید.

سخن آخر

توصیه می شود با یک کارگزار تنظیم شده با شهرت تثبیت شده، سابقه بی عیب و نقص و دارای بازخورد مثبت از سرمایه گذاران قبلی و فعلی شریک شوید تا قربانی کلاهبرداری فارکس نشوید. در حالی که جذابیت بازدهی سریع به سختی قابل رد است، بهتر است در روند بررسی دقیق تر باشید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *