تبلیغات در گویا آی تی

تعرفه و انواع تبلیغات در گویا آی تی

  • رپورتاژ آگهی
  • تبلیغات بنری
  • خرید بک لینک
رپورتاژ آگهی در گویا آی تی
DA (Domain Authority) - اعتبار دامنه Spam Score - اسپم اسکور Alexa Rank - رنک الکسا تعداد لینک فالو
73 3% 1750 3
رزرو تبلیغات در گویا آی تی

برای رزرو جایگاه تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و خرید بک لینک از گویا آی تی از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید

شرایط و تعرفه رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین شیوه‌های تبلیغاتی در گویا آی‌تی است. گویا آی تی با سابقه ترین وبسایت تکنولوژی ایران است که در طول بیش از ۱۰ سال فعالیت مستمر همواره بهترین محتواها را منتشر نموده که با در اختیار داشتن DA=70 و Spam Score کمتر از ۲% یکی از بهترین وبسایتها برای انتشار رپورتاژ آگهی و گرفتن لینک با کیفیت برای بهبود سئوی وبسایت شما است.

همچنین ترافیک ماهانه ۲ میلیون بازدید از این وبسایت و باعث دیده شدن قابل توجه محتوای تبلیغاتی می گردد و از سوی دیگر با در نظر داشتن اینکه محتوای گویا آی تی نسبت به بسیاری از وبسایتهای دیگر در رتبه بالاتری در Google قرار میگیرد و همچنین از سوی بسیاری از خبرخوانها Crawl میگردد، بنابراین محتوای تبلیغاتی از طریق گوگل و خبرخوان ها نیز بازدید بسیار قابل توجهی می گیرد.

رپورتاژ آگهی شما برای همیشه و مادامالعمر در گویا آی تی باقی می ماند و گویا آی تی مطالب شما را در صورتی که از سوی مراجع قانونی با مشکلی مواجه نشود و منعی نداشته باشد برای همیشه حفظ می کند و بصورت منتشر شده در وبسایت باقی می ماند.

 

 

برای آگاهی از شرایط بی‌نظیر درج رپورتاژ آگهی در  گویا آی‌تی با ما تماس بگیرید. ۰۹۹۴۵۶۱۲۹۳۵

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی برای تبلیغات بنری، با ما  تماس بگیرید. ۰۹۱۲۲۸۴۳۰۶۴   |   ads @ gooyait . com

 گویا آی‌تی از بدو تأسیس در سال ۱۳۸۸ تاکنون، همواره در بین برترین و پربازدیدترین وب‌سایتهای خبری کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات قرار داشته و در این راه، موفقیت‌های بسیاری نیز کسب نموده است.

در طول بیش از یازده سال فعالیت گویا آی‌تی، بیش از ۵۰ هزار مطلب در این وب‌سایت منتشر شده است. این فعالیت پیوسته و روبه‌رشد باعث شده است که هم اکنون، گوگل پیج‌رنک ۳ و رتبه الکسای ۷۰۰ برای این سایت ثبت شود و دامین آتوریتی ۳۰ با اسپم اسکور ۱% دارد.

وجود مطالبی که مدت کمتر از یک سال از زمان انتشار، بیش از ۶۰۰ هزار بازدید داشته و بیش از ۸۰۰ نظر از سوی مخاطبان برای آنها درج شده است، دلیل دیگری بر تأثیرگذار بودن در محیط وب فارسی است.

خوشحالیم که می‌توانیم به بهبود عرضه خدمات و محصولات شما کمک کنیم و مفتخریم که برای درج آگهی خود با ما تماس می‌گیرید. بنابراین در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و صحبت بیشتر درباره تبلیغات در گویا آی‌تی از تلفن ۰۹۱۲۲۸۴۳۰۶۴ استفاده فرمایید.