متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

فروشگاه اپل از مرز ۵۰ میلیارد دانلود اپلیکیشن می گذرد !

12345 (بدون نظر)
Loading...
86

images

فقط پس از مدت پنج سال از راه اندازی “Apple’s App Store” ؛ که در جولای سال ۲۰۰۸ میلادی صورت گرفت ؛ این فروشگاه نزدیک به پنجاه میلیارد دانلود داشته است ! اپل دست به اقدام جالبی زد و به طور رسمی جایزه ای برای کاربران خود در نظر گرفت.آن ها در طی اعلامیه ای رسمی ، اذعان داشتند که به شخصی که ۵۰ میلیاردمین دانلود را از فروشگاه اپل انجام دهد کارت هدیه ای به ارزش ۱۰.۰۰۰ دلار جهت خرید از فروشگاه اپل اهدا می کنند.اکنون این اتفاق به وقوع پیوسته و اپل جشنی را به پا کرده است.البته نا گفته نماند که ، طی وعده های دیگر  کمپانی اپل ، قرار شده است به ۵۰نفر اولی که پس از آن از فروشگاه اپل دانلود داشته باشند نیز کارت هدیه ای به ارزش ۵۰۰ دلار هدیه گردد.سال قبل نیز در اقدامی مشابه ؛ به شخصی که ۲۵ میلیاردمین دانلود را از فروشگاه اپل داشت ، یک کارت هدیه به ارزش ۱۰.۰۰۰ دلار از سوی کمپانی اپل اهدا شد.بد نیست بدانبد که در سال ۲۰۰۹ میلادی ؛ اپل این بار ۱۰ میلیاردمین دانلود خود را جشن گرفت و جالب تر این است که “استیو جابز” با شخص برنده تماس تلفنی برقرار نمود و به او تبریک گفت.

2013-05-15_1355_large_verge_medium_landscape

اگر هم اکنون سری به وب سایت رسمی اپل بزنید عبارت “۵۰ میلیاردمین دانلود اپلیکیشن” (۵۰ billion app downloads) را خواهید دید. اما شاید بد نباشد تا از رقیب فروشگاه اپل ، یعنی گوگل (گوگل پلی) هم آماری ارائه دهیم.تا بدین لحظه آمار ها حاکی از آن است که نزدیک به ۴۸ میلیارد دانلود داشته است.

نکته جالبی که پس از خواندن این مطلب یافتم زرنگی اپل بود ! به شخص برنده کارت هدیه ای داده می شود تا با همان مبلغ از خود فروشگاه اپل اپلیکیشن خریداری کند ! و جز خرید از فروشگاه اپل کار دیگری با این پول نمی توان انجام داد! نظر شما کاربران خوب گویا آی تی چیست ؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فقط پس از مدت پنج سال از راه اندازی “Apple’s App Store” ؛ که در جولای سال ۲۰۰۸ میلادی صورت گرفت ؛ این فروشگاه نزدیک […]