بازی های منتخب آی او اس، اندروید و ویندوزفون برای ژانویه ۲۰۱۵

بازی های منتخب آی او اس، اندروید و ویندوزفون برای ژانویه ۲۰۱۵
  • 1393/11/15
  • مهدي ده نبي
  • 2

همزمان با سال جدید، بازی های جدیدی نیز رونمایی شد که برخی آنها، دارای ظاهر بازی های کلاسیک و قدیمی کامپیوتر و بعضی از آنها نیز دارای گرافیک مدرن و امروزی هستند. در قسمت بازی، متأسفانه سیستم عامل ویندوزفون عملکرد خوبی نداشته است. اما این دلیل بر کنار گذاشتن آن نمی شود.

در این مقاله، به معرفی بازی های جدید سیستم عامل های آی او اس، اندروید و ویندوزفون می پردازیم. با گویا آی تی همراه باشید.

Space Marshals

قیمت : ۴.۹۹ دلار ( در حال حاضر تخفیف خورده و ۲.۹۹ دلار است. )

دانلود برای آی او اس

این بازی با گرافیک جذاب، انیمیشین های روان و همچنین بهینه سازی شده برای iOS ۸ و سنسور متال، جزئیات بیشتری را به کاربران نمایش می دهد. داستان این بازی، حول یک شخصیت می چرخد که از دنیای خود به دنیای دیگری وارد شده است. شما در نقش یک متخصص به نام Burton هستید که بعد از رهایی از زندان، نقشه های شومی را در سر می پروراند. شما باید مراحل این بازی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و آن را به اتمام برسانید.

Dragon Quest V

قیمت : ۱۴.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس | اندروید

سری Dragon Quest، جزء بهترین بازی ها در بین کاربران به شمار می رود. سری پنجم این بازی، در نهایت به زبان انگلیسی ارائه شد. حال آنکه چهار قسمت گذشته آن، به دلیل مسائل مالی و … تنها به زبان ژاپنی در دسترس بود. این بازی همانند ورژن های گذشته، دارای گیم پلی خوبی نیز است. بازی حول یک پسر کوچکی می گردد که همراه پدر خود، قصد مسافرت به کل دنیا را دارد. ماجراهایی که در طول مسیر رخ می دهد، باعث می شود تا قهرمان داستان ما، نکات آموزنده ای از آنها فرا گیرد و روز به روز قوی تر شود.

۳ Heroes of Might and Magic

قیمت : ۹.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس | اندروید

این بازی، یکی از گیم های معروف در زمینه بازی های استراتژیک به شمار می رود. در اول داستان، شما دارای یک قلعه هستید که در آن نیروهای مبارز خود را پرورش می دهید. پس باید با به روز کردن توانایی های مبارزان خود، از قلعه محافظت نمایید. در این بازی، شما باید با حمله به قلعه های دیگر، منابع آنها را سرقت کنید و به وسیله آنها، خود را بالا بکشید. اما از طرف دیگر، باید مراقب حمله های دشمن نیز باشید.

Hero Emblems

قیمت : ۹.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

این بازی، با وجود تعداد زیادی از بازی های دیگر که در این دسته قرار می گیرد، توانسته با چیزهایی جدید و بامزه، جای خود را در این قسمت حفظ کند.

بازی حول چهار شخصیت جنگجو می گذرد که هر یک دارای توانایی خاصی است. شما باید با هماهنگ کردن سه نشانه یک شکل ( مانند Candy Crush )، جنگجوها را به جنگ وا دارید.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

قیمت : ۹.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

این بازی در واقع در سال ۲۰۰۵ تولید شده است و اغلب افراد، آن را به نام Indigo Prophecy می شناسند. آپدیت جدید این بازی با گرافیک بهتر، رابط کاربری جدید متناسب با سیستم لمسی و پشتیبانی از بهترین کنترلرها ارائه شده است.

Particle Mace

قیمت : ۲.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

در این بازی، شما باید با پرتاب اشیاء به سمت دشمن، از خود محافظت نمایید. زنده ماندن در این بازی، امری بسیار دشوار به نظر می رسد. اگر فکر می کند توانایی زنده ماندن را دارید، حتما این بازی را امتحان کنید.

Skyward

قیمت : رایگان

دانلود برای آی او اس | اندروید

در این بازی شما باید با تپ کردن روی صفحه نمایش، دو دایره که در واقع شخصیت های بازی هستند را، به سمت بالا هدایت کنید و وارد ساختمان های جدید تر شوید. در طول مسیر، نیروهای خپلی وجود دارند که مراقب آنها نیز باید باشید.

Radiation Island

قیمت : ۲.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

در این بازی، شما مهارت خود را در یک دنیای بزرگ محک می زنید. شما در میان یک محیط صخره مانند گیر افتاده اید. باید با تکیه بر مهارت خود، توسط ابزارهایی که در طول مسیر پیدا می کنید، پازل ها را حل نموده و مراحل را پشت سر بگذارید.

۲ Active Soccer

قیمت : رایگان

دانلود برای آی او اس | اندروید

در این بازی، شما باید از نمای بالا، فوتبال بازی کنید. یاد گرفتن نحوه بازی بسیار ساده است، اما قهرمان شدن در آن بسیار سخت. اگر فکر می کنید خوب فوتبال بازی می کنید، این بازی را حتما امتحان کنید.

WWE Immortals

قیمت : رایگان

دانلود برای آی او اس | اندروید

در این بازی، شما مانند Mortal Kombat به جنگ با دشمنان خود می روید. اما چیزی که آن را متفاوت می کند، استفاده از شخصیت های کشتی کج می باشد. شخصیت هایی مانند The Rock، John Cena، Undertaker و … حضور داشته و شخصیت های دیگر نیز به زودی و در آپدیت های بعدی به این بازی اضافه خواهند شد. به یاد داشته باشید که این بازی دارای قابلیت خرید درون بازی است که ممکن است آزار دهنده به نظر برسد.

Pro Pinball

قیمت : رایگان

دانلود برای آی او اس

بازی پینبال معروف با گرافیک خارق العاده و گیم پلی عالی. نیاز به توضیح خاصی نیست.

Lamp and Vamp

قیمت : ۱.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس | اندروید

در این بازی، شما در نقش یک خون آشام هستید که باید با تکیه بر مهارت خود در خواندن آثار هنری موجود در تاریکی، راه خود را به قلعه پیدا کنید.

Shadowmatic

قیمت : ۲.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

در این بازی که در ۹ محیط دارای گرافیک و موزیک مختلف روی می دهد، شما باید با شکل دادن به اشیاء، آنها را مانند سایه های نشان داده شده حالت دهید. همچنین برای جلوگیری از آذیت شدن کاربران، سیستم راهنمایی نیز در آن گنجانده شده است.

Exiles

قیمت : ۴.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس | اندروید

این بازی، یک گزینه مناسب در زمینه بازی های فضایی به حساب می آید. در آینده ای نزدیک، یک مهاجر به دلیل تزریق اشتباه یک ویروس که توسط دولت انجام می پذرید، به گوشه نشینی و انزوا روی می آورد. شما باید به عنوان یک جنگجوی حرفه ای و ممتاز، با گذراندن مراحل این بازی، پرده از رازهای این ارگان دولتی برداشته و دنیا را از انزوا نجات دهید. شما باید با آژاد کردن انبار مهمات و استفاده از سلاح های موجود در آن، این وظیفه را به نحو احسنت انجام دهید.

Craft The World – Pocket Edition

قیمت : ۹.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

در این بازی، شما رهبری یک قبلیه را بر عهده دارید که باید دنیاهای جدیدی را تجربه نمایید. اگر به بازی های استراتژیک علاقه دارید، این بازی را از دست ندهید.

Sons of Anarchy: The Prospect

قیمت : ۱.۹۹ دلار

دانلود برای آی او اس

در این بازی، شما در نقش فردی جوان به نام Clint Lancet هستید که باید جلوی زندکی غیر قانونی افراد در شهر لینکولن را بگیرید. لینکولن نام شهری است که رو به زوال و فرسودگی است. آینده Clint در دستان شما است و با تصمیمات خود، در مورد زندگی او تصمیم می گیرید.

Dungeoneers

قیمت : رایگان

دانلود برای ویندوزفون

در این بازی، شما در سیاه چاله ها به سر می برید و باید با تکیه بر ۶۵ مهارت خود و جنگیدن با دشمنان و همچنین حفظ منابع خود، به حیات ادامه دهید.

Dragon Mania Legends

قیمت : رایگان

دانلود برای ویندوزفون

در این بازی، شما باید دراگون های خود را پرورش داده و آنها را برای جنگ با دشمنان آماده سازید تا از شهر شما حفاظت نمایند.

Hunger Games

قیمت : رایگان

دانلود برای ویندوزفون

این بازی، در سبک گیم هایی همچون Subway Surfers است که باید با دویدن و کسب امتیاز، رکورد بزنید.

Definitionado

قیمت : رایگان

دانلود برای ویندوزفون

در این بازی، شما باید با تکیه بر هوش و مهارت خود، به حل پازل های موجود بپردازید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. به نظرمن باید بازی های استراتژی باگرافیک بالا منتخب بشه اگه بتونن در همین سال ۲۰۱۵ بازی های استراتژیک جدیدی که مشابه کلش اف کینگ ولی باگرافیک بالاتربسازن جوری که بشه حمله رو ازنزدیک دید خیلی عالی میشه

    1. ممنون دوست عزیز که نظرت رو با ما در میون گذاشتی 🙂

      این بازی های٬‌بازی های جدید بودن که معرفی شدن. مسلما اگه بازی های قشنگ با گرافیک بالا معرفی بشن٬‌ما حتما اونارو پوشش خواهیم داد 🙂

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *