والپیپر ویندوز ۱۰ به نمایش گذاشته شد + ویدئو

والپیپر ویندوز ۱۰ به نمایش گذاشته شد + ویدئو
  • 1394/4/5
  • مبين
  • 1

از آنجا که به یاد داریم والپیپر یا تصویر زمینه ویندوز ایکس پی به تپه نور سبز نیز اشاره دارد و ویندوز ۷ در درجه اول بر روی لوگو آن تمرکز گرفته است. اما ویندوز ۸ و ۸٫۱ هرگز چیزی به عنوان یاد کردن ندارند. مایکروسافت تغییراتی را در ویندوز ۱۰ داده است. این سیستم عامل جدید قرار است که در تاریخ ۲۹ ژوئیه در دسترس همگان قرار گیرد و این شرکت به تازگی تصویر زمینه خود را به نمایش گذاشته است که به یک شیوه خاص طراحی شده است.

windows-10-wallpaper-112

این والپیپیر منتشر شده در روز پنجشنبه به نمیاش درآمد و همراه با آن در یوتیوب یک ویدئو هم انتشار یافت که جزئیاتی از نحوه ساخت آن را توضیح داده است که این تصویر توسط یکی از طراحان بزرگ به نام Bradley Munkowitz ساخته شده است.

windows-10-wallpaper-12

در ساخت این والپیپر از چراغ لیزر، پروژکتور، کاور ویندوز و شعله ور شدن لنز به کار رفته است. این تصویر، تصویر زمینه ویندوز ۱۰ خواهد بود که به طور پیش فرض روی آن نیز وجود خواهد داشت.

windows-10-wallpaper-19

 

این تصویر زمینه بسیار زیبا به نظر می رسد حتی اگر خبری از یک مکان طبیعی همانند تپه سبز نورد نباشد بازهم به بهترین شکل ممکن طراحی شده است. پیشنهاد می شود که حتما ویدئو زیر را که توسط خود مایکروسافت منتشر شده است مشاهده بکنید و نظر خود را درباره آن به ما اعلام کنید.

منبع: [technobuffalo]

 

 

 

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *