انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و سئو حرفه ای برای افزایش فروش و کسب درآمد

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت و سئو حرفه ای برای افزایش فروش و کسب درآمد
  • 1402/6/18
  • گویا آی تی
  • 0

طراحی سایت به یکی از کارهای ضروری صاحبان مشاغل تبدیل شده است. چون تنها مشاغلی می توانند امروزه به موفقیت برسند و رشد کنند. که در دنیای مجازی نیز یک شعبه از کسب و کار حضوری خود را داشته باشند. دنیای مجازی یک بازار بسیار بزرگ می باشد. که در آن فاصله اجتماعی معنا ندارد. به همین خاطر هر کسب و کاری که در این بازار هست و فروش بسیار بالایی دارد و میتواند در مدت زمان بسیار کمی به موفقیت برسد.

بسیاری از افراد قصد طراحی سایت برای کسب و کار خود را دارند ولی نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند. چون تنها افرادی که در حوزه طراحی سایت تخصص دارند می توانند یک سایت خوب طراحی کنند. اما می توان گفت برای پیدا کردن افراد ماهر در این زمینه تنها می توان به شرکت های طراحی سایت مراجعه کرد. چون شرکت طراحی سایت مانند کلینیک های پزشکی می باشند و در آن مجموعه‌ای از افراد ماهر در زمینه طراحی سایت و سئو وجود دارد که می توانند با توجه به نوع کسب کار شما بهترین سایت را برایتان طراحی کنند.

در این مقاله با موارد مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت ، قیمت طراحی سایت فروشگاهی و خدمات سئو سایت شرکت برنامه نویسی آرماناوب بحث خواهیم کرد.

موارد مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

افراد هنگامی که میخواهند برای طراحی وب سایت، یک شرکت طراحی وب سایت مناسب پیدا کنند، اغلب با مشکل مواجهه می شوند. چون نمی دانند چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب را بشناسند. به همین خاطر اگر شما نیز جز این افراد می باشید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با ویژگی های یک شرکت طراحی سایت مناسب آشنا شوید.

سابقه زیاد شرکت

یک شرکت طراحی وب سایت اگر سابقه زیادی داشته باشد. نشان دهنده این است که مدت زمان زیادی است که در این حوزه کار می کند. و کارکنان آن به خوبی می توانند نیاز مشتری را درک کنند. و با توجه به نیاز مشتری یک سایت ایده ال طراحی کنند. بنابراین می توان گفت اگر یک شرکت سابقه زیادی داشته باشد یعنی این که توانسته است در این زمینه تجربه زیادی به دست آورد و ماندگار بماند.

داشتن نمونه کارهای متنوع و مناسب

هر شرکت طراحی وب سایت موفق معمولا در زمینه های مختلفی طراحی سایت انجام داده است و نمونه های متفاوتی دارد. همچنین شرکت های طراحی سایت اگر نمونه کارهای خوب و مناسبی داشته باشند. یعنی این که می تواند برای شما نیز سایتی مشابه با نمونه کارهای خود طراحی کنند. بنابراین باید توجه داشت که قبل از انتخاب شرکت مورد نظر حتما باید نمونه کارهای آن را بررسی کرد و در صورت رضایت از نمونه کارهای آن، طراحی سایت خود را به شرکت مورد نظر سپرد.

رضایت مشتریان قبلی

هنگامی که میخواهید برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کنید. اگر میخواهید به شرکت خاصی برای انجام این کار مراجعه کنید. باید حتما از مشتریان قبلی این شرکت میزان رضایت آن ها را بپرسید. زیرا رضایت مشتری از یک شرکت نشان دهنده کار خوب پرسنل آن می باشد.

انجام خدمات مختلف

همچنین بهتر است بدانید یک شرکت طراحی سایت حرفه ای شرکتی است که طراحی انواع سایت مانند: طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت خدماتی،طراحی سایت املاک و …را انجام می دهد. زیرا اگر یک شرکت طراحی سایت نتواند خدمات بیان شده را انجام دهد در مدت زمان کمی مشتریان خود را از دست میدهد.

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت فروشگاهی

همه افرادی که میخواهند یک سایت فروشگاهی طراحی کنند. این سوال را می‌پرسند که قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ اگر شما نیز به دنبال پیدا کردن جواب این سوال هستید بهتر است بدانید عوامل زیادی وجود دارند که بر روی هزینه طراحی سایت فروشگاهی تاثیر مستقیم دارند. بنابراین برای پیدا کردن جواب این سوال شما باید تمام این عوامل را بشناسید. تا بتوانید علت تفاوت قیمت طراحی سایت فروشگاهی را درک کنید.

برنامه نویسی وب سایت

همه افرادی که در زمینه طراحی وب سایت فعالیت می کنند به احتمال زیاد میدانند که هسته و اسکلیت اصلی هر سایتی با برنامه نویسی آن شکل می‌گیرد. بنابراین اگر بخواهید برای سایت فروشگاهی خود امکانات مختلفی در نظر بگیرید باید طراحی سایت با کدنویسی انجام شود که این می تواند بر روی قیمت نهایی طراحی سایت فروشگاهی شما تاثیر بگذارد.

امروزه افراد برای کاهش هزینه های خود از قالب های آماده استفاده می کنند. اما بهتر است بدانید سایت هایی که با قالب های آماده طراحی می شوند تقریبا همه دارای ساختار مشترکی هستند. و نمی توان به دلخواه خود سایتی را با استفاده از آن ها طراحی کرد. بنابراین می توان گفت برای داشتن یک سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی آن به صورت اختصاصی می تواند بهترین انتخاب باشد. در شرکت آرماناوب طراحی سایت فروشگاهی با کدنویسی Asp.net mvc صورت می گیرد.

دامنه و هاست

هر وب سایتی در دنیای مجازی با یک نام و آدرس خاص شناخته می شود که به آن دامنه می گویند. برای سایت های فروشگاهی دامنه های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند. برای مثال اگر شما دامنه ir را برای سایت فروشگاهی خود خریداری کنید هزینه کمتری نسبت به زمانی که دامنه com را انتخاب می کنید پرداخت خواهید کرد. هاست را نیز باید با توجه به موقیمت مکانی کاربران خود و پهنای باند مورد نظر انتخاب کنید. قیمت هاست و دامنه انتخابی شما نیز تاثیر مستقیمی بر تفاوت قیمت طراحی سایت فروشگاهی دارد.

گرافیک سایت

ما ایرانیان یک ضرب المثل جالب داریم که به احتمال زیاد همه شما آن را شنیده اید این ضرب المثل می‌گوید هر چقدر پول بدی همان اندازه آش میخوری اما ربط این ضرب المثل به قیمت طراحی سایت فروشگاهی چیست؟ بهتر است بدانید یکی از بخش های هر سایت فروشگاهی که باید توجه زیادی به آن شود بخش گرافیکی و ظاهر آن می باشد. زیرا اگر سایت شما یک ظاهر جذاب داشته باشد توجه افراد زیادی را جذب می کند. و باعث ماندگاری کاربران در سایت و تبدیل آن ها به مشتری می شود. اما تنها زمانی شما می توانید یک سایت فروشگاهی با ظاهر خوب داشته باشید که هزینه بیشتری برای انجام این کار پرداخت کنید.

بارگذاری محتوا سایت

یکی از مهم ترین مواردی که تاثیر زیادی بر روی قیمت طراحی سایت فروشگاهی دارد. بارگذاری محتواهای متنوع تصویری و متنی در سایت می باشد. بارگذاری محتوا در هر سایتی از اهمیت بالایی برخودار است. و اولین کاری که بعد از طراحی سایت فروشگاهی باید بر روی سایت انجام شود تا مشتریان زیادی به دست آورد بارگذاری محتوای مناسب می باشد. زیرا مشتریان از طریق محتواهای موجود در سایت می توانند به محصولات مورد نظر دسترسی پیدا کنند. برای تهیه محتوای مناسب می توانید انجام این کار را به شرکتی بسپارید که طراحی سایت فروشگاهی را برای شما انجام داده است و هزینه این کار را نیز با قیمت نهایی پرداخت کنید.

سئو سایت فروشگاهی

در زمینه سایت های فروشگاهی می توان گفت تنها سایتی می تواند مشتریان زیادی به دست آورد و به موفقیت برسد که در نتایج اولیه جستجوی گوگل ظاهر شود. اما هر سایتی نیز نمی تواند جز نتایج جستجو های اولیه گوگل باشد. چون برای این که یک وب سایت فروشگاهی در نتایج اولیه ظاهر شود باید به خوبی سئو شود. بنابراین هزینه سئو سایت فروشگاهی شما نیز بر قیمت نهایی آن تاثیر می‌گذارد.

امنیت سایت

سایت های فروشگاهی باید به گونه ای طراحی شوند که به هیچ وجه هکران نتوانند آن ها را هک کنند. چون اگر هکران یک سایت فروشگاهی را هک کنند می توانند به پول زیادی دست یابند. همین امر موجب شده است سواستفاده گران زیادی به دنبال هک کردن سایت های فروشگاهی باشند. به همین خاطر باید شما برای سایت فروشگاهی خود یک هاست و سرور بسیار مطئن خریداری کنید. که این کار نیاز به هزینه زیادی دارد و بر روی قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیر زیادی بگذارد.

بکاپ و پشتیبانی سایت

بعضی از شرکت های طراحی سایت هنگامی که طراحی سایت فروشگاهی را انجام می دهند. تا مدت زمان معینی خدمات و پشتیبانی سایت را انجام میدهند. معمولا شرکت هایی که این خدمات را ارائه می هند هزینه بیشتری برای طراحی سایت فروشگاهی از شما میخواهند.

سئو سایت

بهتر است بدانید زمانی که یک سایت طراحی می شود. خود به خود جز سرچ های گوگل قرار نمیگیرد بلکه باید به خوبی سئو و بهینه سازی شود تا در نتایج جستجو گوگل نمایش داده شود. در واقع می توان گفت سئو و بهینه سازی سایت به مجموعه ای از کارها گفته می شود که توسط سئوکار بر روی سایت انجام می شوند تا سایت از نظر ربات های جستجوگر گوگل مناسب دیده شود. و جز سرچ های اولیه گوگل قرار گیرد. توجه داشته باید تنها زمانی می توانید یک سایت موفق داشته باشید که سئو و بهینه سازی آن به خوبی انجام شده باشد. در اینجا ما شما را با برخی از خدمات سئوی سایت شرکت آرماناوب آشنا میکنیم.

بررسی تکنیکال وب سایت

یکی از مهم ترین خدمات سئو سایت آرماناوب بررسی تمام اجزای تکنیکالی می باشد که در سایت شما وجود دارند. زیرا با انجام این کار مشخص می شود که ربات های جستجوگر گوگل با توجه به چه معیاری سایت شما را قضاوت می کنند و به آن امتیاز می دهند.

استراتژی های کلمات کلیدی

هنگامی که میخواهید برای سایت خود نام تجاری انتخاب کنید باید عنوانی را انتخاب کنید که با عبارت های جستجوی کاربران شما در گوگل هماهنگ باشد. این کار تنها زمانی به خوبی انجام می شود که شرکت سئوکار شما یک درک عمیق و خوب از نوع کسب و کار شما داشته باشد. استراتژی کلمات کلیدی نقش بسیار زیادی بر موفقیت یک سایت دارد و یکی از مهم ترین خدمات سئو سایت در نظر گرفته شده است.

آنالیز محتوا

آنالیز محتوا نیز یکی از خدمات سئوی سایت به حساب می آید. همانگونه که میدانید محتوا نقش بسیار مهمی در موفقیت هر سایتی دارد. به همین خاطر یکی از کارهای مهم شرکت سئوکار آنالیز محتوا هایی می باشد که در سایت بارگزاری می شوند. در واقع شرکت سئوکار برای موفقیت سایت باید تمام محتوا های تولید شده را به خوبی بررسی کند و کلماتی را برای تولید محتوا در نظر بگیرد. که بسیار زیاد توسط کاربران سرچ می شوند.

آنالیز کردن رقبا

سئوی سایت برای جذب مشتری و کاربران زیاد برای هر سایتی انجام می شود. در واقع می توان گفت تنها زمانی یک سایت به خوبی سئو شده است که توانسته است در زمینه کاری خود جایگاه خوبی کسب کند‌. به همین خاطر یکی از مهم ترین خدمات سئو سایت آنالیز رقبا می باشد. زیرا شرکت سئوکار شما باید علاوه بر اطلاع از جایگاه و وضعیت سایت وضعیت تمام رقبا را بررسی کند. و تمام تلاش خود را به کار گیرد تا سایت شما از تمام رقبا پیشی بگیرد.

برای طراحی سایت و سئو که شما را از رقیبانتان جلو بیندازد. باید با شرکتی که متخصص این کار است همکاری کنید. شرکت برنامه نویسی آرماناوب به آدرس ( https://armanaweb.com) با سابقه چند ساله و درخشان با طراحی انواع سایت و سئو آنها میتواند به شما کمک کند. برای مشاوره رایگان و قیمت طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت شرکتی و خدمات سئو سایت با کارشناسان آرماناوب تماس بگیرید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.