آیا خرید پیج اینستاگرام امکان پذیر است؟

آیا خرید پیج اینستاگرام امکان پذیر است؟
 • 1402/8/24
 • گویا آی تی
 • 0

اینستاگرام با بیش از دو میلیارد کاربر فعال، به رسانه اجتماعی قدرتمند در جهان تبدیل شده است. این پلتفرم در ابتدا با هدف اشتراک گذاری عکس و فیلم طراحی و تولید شد. در حالی که بعد از گذشت زمان کوتاهی، بستری برای فعالیت های مختلف اقتصادی شده است. به طوری که برندها و صاحبان مشاغل بزرگ دنیا از این طریق با مشتریان خود در ارتباط هستند. ضمن اینکه هر روز هم بر تعداد مشتریان آنها افزوده می شود.

اما مسئله این است که یک شبه نمی توان از طریق اینستاگرام مخاطبان زیادی به دست آورد. به این دلیل که باید حساب کاربری در این پلتفرم ایجاد کرد. ضمن اینکه در فضای رقابتی میان پیج ها، باید به دنبال طرح ها مختلفی برای جذاب کردن محتوا بود. بنابراین جذب مشتری از طریق این پلتفرم بسیار زمان بر است.

بهترین روش برای عبور از این مسئله خرید پیج اینستاگرام است. از این طریق می توان یک شبه هم حساب کاربری و هم تعداد زیادی مخاطب داشت. اگر علاقمند به کسب اطلاعات در زمینه چگونگی خرید صفحه در اینستاگرام هستید، تا انتها با ما همراه باشید.

چه افرادی اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند؟

همه افراد علاقمند هستند که فالوورهای زیادی داشته باشند. در حالی که این موضوع برای افرادی که دارای پیج تجاری هستند اهمیت بیشتری دارد. هر چه تعداد فالوورها بیشتر باشد، مشتریان هم بیشتر خواهند بود. به همین دلیل افرادی که به دنبال رونق کسب و کار خود هستند، ترجیح می دهند از روش خرید پیج اینستاگرام استفاده کنند. در این صورت دیگر نیازی به صرف زمان طولانی برای تولید محتوا و جذب مخاطب نیست.

به طور کلی تولید محتوا فرایندی پر چالش است. به این دلیل که نیاز به خلاقیت و ایده های مختلف دارد. علاوه بر اینکه در تولید محتوا فرد باید بداند که چگونه از قابلیت های اینستاگرام استفاده کند. در کنار این موارد، زمان هم اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل بسیاری از برندها، اینفلوئنسرها و صاحبان مشاغل به خرید صفحه اینستاگرام روی می آورند.

چگونه می توان پیج اینستاگرام خرید؟

وب سایت ها و شرکت های مختلفی هستند که در زمینه فروش پیج اینستاگرام فعالیت دارند. البته همه این شرکت ها متناسب با حوزه فعالیت خود به صورت مجازی فعالیت می کنند. بهترین پیشنهاد این است که در زمان خرید پیج اینستاگرام از وب سایت ها یا برنامه های شناخته شده و معتبر استفاده کنید. در زمان خرید حساب کاربری به نکات مختلفی باید توجه کرد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

خرید پیج

در زمان خرید پیج اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟

همانطور که گفته شد بسیاری از صاحبان مشاغل برای رونق بازار خود و افزایش میزان فروش، از صفحات اینستاگرام استفاده می کنند. هر چه فعالیت در این فضا بیشتر و با کیفیت تر باشد، میزان فالوور و در عین حال میزان درآمد هم بیشتر می شود. به همین دلیل بسیاری از برندها به دنبال خرید پیج اینستاگرام هستند. اما قبل از اقدام برای خرید پیج باید نکات مختلفی را در نظر گرفت. در صورت رعایت نکردن این موارد نه تنها رونقی در فروش ایجاد نخواهد شد، بلکه می تواند بسیار آسیب زا باشد. در ادامه به برخی از نکات مهم اشاره می کنیم:

 • نام کاربری قبلی پیج و تاریخچه آن را به دقت بررسی کنید. اگر قبلاً نام کاربری تغییر کرده باشد، به این معناست که به احتمال زیاد، پیج مورد نظر قبلاً به فروش رسیده است. بنابراین اعتمادی به این صفحه نیست.
 • پیج اینستاگرامی را خریداری کنید که در راستای فعالیت حرفه ای مورد نظر شما باشد. در این صورت کمتر احتمال دارد که از فالوورهای پیج کاسته شود.
 • تعداد فالوورهای واقعی را بررسی کنید. در برخی موارد خرید و فروش پیح اینستاگرام روشی برای کسب درآمد است. در این موارد، احتمال زیادی وجود دارد که پیجی با تعداد فالوورهای جعلی و غیرواقعی را به شما ارائه کنند. بنابراین در زمان خرید پیچ اینستاگرام می توانید از ابزارهای مناسب برای تشخیص واقعی یا جعلی بودن فالوورها استفاده کنید.
 • قبل از خرید پیج، آدرس ایمیل و رمز عبور پیج را دریافت کنید. در صورتی که فروشنده پیج به هر دلیلی ایمیل حساب اینستاگرام را در اختیار شما قرار نمی دهد، ممکن است نشان از این باشد که حساب کاربری قبلاً هک شده است.
 • بعد از خرید پیج اینستاگرام، بلافاصله ایمیل و رمز عبور مرتبط با حساب را تغییر دهید. البته این روش فقط جنبه افزایش امنیت پیج را دارد. در صورتی که با رمز عبور قبلی، وارد پیج شده و تولید محتوا کنید، این احتمال وجود دارد که محتوا توسط افراد دیگر تغییر کند. ضمن اینکه ممکن است پیام های غیراخلاقی هم به کاربران پیج ارسال شود. البته فراموش نکنید که FA2 را هم فعال کنید.

نکات مهم در خرید پیج اینستاگرام

با استفاده از نکاتی که مطرح شد، می توانید این اطمینان را داشته باشید که پیج واقعی با کاربران واقعی خریداری کرده اید. ضمن اینکه پیج خود را هم از نظر امنیتی، از دسترس دیگران خارج می کنید.

خرید پیج اینستاگرام چه معایبی دارد؟

برای بسیاری از افراد این پرسش مطرح است که آیا خرید حساب کاربری اینستاگرام قانونی است؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که در قوانین اینستاگرام بخشی برای خرید و فروش پیج در نظر گرفته نشده است. بنابراین منع قانونی برای فروش یا خرید پیج اینستاگرام وجود ندارد. با استفاده از این روش، در صورتی که حساب کاربری واقعی باشد، افراد می توانند در زمانی کوتاه درآمد خود را افزایش دهند. به زبان ساده تر ره صد ساله را در مدتی کوتاه طی می کنند. علاوه بر اینکه فالوورهای واقعی زیادی هم دارند. فقط کافیست، در راستای اهداف خود محتواهایی جدید تولید کنند.

با این حال استفاده از این روش می توان ضررهایی داشته باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • فالوورهای جعلی و غیرواقعی

افرادی که در زمینه خرید و فروش پیج های اینستاگرام فعالیت دارند، اصولاً پیشنهادهای وسوسه انگیزی را مطرح می کنند. این افراد ممکن است پیچ K10 را با قیمتی ارازن تر از دیگران ارائه کنند. بهتر است دقت کنید. ممکن است چنین پیجی با این تعداد فالوور و با قیمتی ارزان، جعلی باشد.

 • عدم انطباق میان تعامل با تعداد فالوورها

به طور کلی نرخ تعامل اینستاگرام بر اساس تعداد فالوورها قابل پیش بینی است. البته الگوی مشخصی برای این مورد وجود دارد. اگر از کاربران اینستاگرام باشید، به راحتی می توانید با استفاده از این الگو متناسب با تعداد فالوورها، میزان تقریبی لایک یا کامنت را محاسبه کنید. به کمک این روش می توان حدس زد که آیا بیشتر فالوورهای پیچ واقعی هستند یا جعلی.

 • کاهش تعداد فالوورها

با خرید پیج اینستاگرام این احتمال وجود دارد که تعداد زیادی از کاربران صفحه را آنفالو کنند. البته این اتفاق زمانی رخ می دهد که حوزه فعالیت و اهداف پیج خریداری شده با فعالیت و اهداف شما هماهنگی نداشته باشد. به همین دلیل برای رهایی از این مسئله، پیشنهاد می کنیم پیجی را خریداری کنید که از حوزه فعالیت شما تبعیت کند.

هدف از خرید پیج در اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام با چه هدفی انجام می شود؟

همانطور که گفته شد بیشتر پیج ها با هدف افزایش درآمد و تعداد مشتریان ایجاد می شود. بسیاری از برندها به تازگی شروع به فعالیت کرده اند. بنابراین در دنیای واقعی هنوز شناخته شده نبوده و فروش کمی هم دارند. به همین دلیل در کنار اینکه در دنیای واقعی اقدام به فعالیت تجاری و بازاریابی می کنند، در دنیای مجازی هم به فکر کسب درآمد هستند.

یکی از روش های کسب درآمد به صورت مجازی خرید پیج اینستاگرام است. با استفاده از این روش، می توان در زمانی کوتاه و با کمترین فعالیت، مشتریان زیادی را در اختیار داشت. ضمن اینکه در این روش، می توان خدمات خود را به در معرض دید همه افراد در مناطق جغرافیای مختلف قرار داد. بنابراین اصلی ترین هدف در خرید حساب کاربری در اینستاگرام، معرفی محصول و فروش بیشتر است. البته در هنگام خرید پیج حتماً باید به نکات مختلفی که در متن مقاله توضیح داده شده است، توجه کنید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *