هميشه راه بهتري براي مديريت صندوق پستي ايميل وجود دارد؟ در حال حاضر راههاي بسيار زياد براي انجام اين امر وجود دارد: بعضي‌ها خوانده شده، بعضي‌ها ستاره دار، برخي ديگر ايميل‌هاي مهم خود را از بقيه ايميل‌ها جدا مي‌كنند و برخي ديگر از ايميل‌ها داراي علامت ستاره دار هستند كه براي مديريت اين  نوع ايميل مي‌توان جي‌ميل را مثال زد كه از ماه‌ها قبل اينكار را شروع كرد كه آن هم با صندوق ورودي كه ايميل‌ها مهم را از ديگر ايميل‌ها جدا مي‌كند.

تيم جي‌ميل گوگل اعلام كرد:

تا هفته‌هاي آينده با سبك‌هاي مختلفي از صندوق پستي ايميل جي‌ميل مواجه خواهيد شد كه مي‌توانيد يكي از اين نوع سبك‌هاي مديريتي را برگزينيد تا مديريت بهتري بر ايميل‌هاي ورودي خود در جي‌ميل داشته باشيد .

اما تغييرات موجود در ايميل جي‌ميل به شرح ذيل مي‌باشد:

سبك كلاسيك: اين نوع ايميل‌ها در اولويت قرار مي‌گيرند بر اساس تاريخ دريافت ايميل كه در بالاي صفحه‌ي ايميل شما قرار ميگيرند.

ايميل‌هاي مهم: پيام‌هاي مهم در اين بخش قرار مي‌گيرند البته اين پيامها، پيامهاي مهمي هستند كه شما آنها را باز نكرده‌ايد و بعد از اين پيامها، پيامهاي ستاره‌دار قرار مي‌گيرند.

مهمترين‌ها در اول: در اين سبك ايميل‌هاي مهم در اولويت قرار مي‌گيرند (خوانده شده و خوانده نشده) هر ايميل ديگري بصورت خودكار در زير اين ايميل‌ها قرار مي‌گيرند.

خوانده نشده‌ها در اولويت: در اين بخش ايميل‌هاي خوانده نشده در اولويت قرار دارند و فقط شما ايميل‌هاي خوانده نشده را مشاهده مي‌كنيد و مي‌توانيد مطالعه كنيد.

ايميل‌هاي ستاره‌دار: در اين بخش هم ايميل‌هاي ستاره‌دار در اولويت قرار دارند.

خب اين بود گذري بر صندوق پستي جي‌ميل كه مطالعه كرديد و بايد چند نكته را ذكر كنيم اين نوع و سبك صندوق پستي بمدت يك هفته بصورت آزمايشي قرار خواهد گرفت و پس از آن مي‌توانيد از طريق منوي كشويي در كنار برچسب صندوق و يا از صفحه تنظيمات سبك صندوق پستي جي‌ميل خود را تغيير دهيد.

پيشنهاد مي‌كنيم اين سبك صندوق پستي را امتحان كنيد!

منبع: gmailblog