دانلود و توضيحاتي درباره نرم‌افزار ImgBurn 2.5

  • 1388/11/27
  • سپهر خيري
  • 2

ImgBurn 2.5اغلب مردم که میخواهند یک دیسک یا DVD را رایت کنند با نرم افزار خود ویندوز این کار را انجام میدهند ، و حتی کسانی که از ویندوز7 مثله نسخه های Ultimate, Home Premium, Professional برای رایت DVD استفاده میکنند گاهی به مشکلاتی برخورد میکنند که موجب سوختن دیسک میشود. به همین دلیل کاربران زیادی از ما یک راه حل خواستند که بتوانند با آن به راحتی و بهتر دیسک های خود را رایت کنند. ما هم به دنبال این درخواست رفتیم و نرم افزار رایگان ImgBurn را پیدا کردیم. با این برنامه میتوانید هر وقت و هر کجا که بخواهید هر نوع دیسکی مثله CD و DVD را رایت کنید. حتی با این نرم افزار میتوانید از دیسک ها ایمیج ISO تهیه کنید.

این نرم افزار با ویندوز سازگار هست و میتوانید هر ایمیجی را روی دیسک به راحتی و بدون عیب رایت کنید. مهم نیست محتوایی که میخواهید رایت کنید چه هست و چه فرمتی دارد ، با این نرم افزار هر چیزی را میتوانید رایت کنید. حتی میتوانید ایمیج های نرم افزار های دیگر را مثله نرو را رایت کنید که فرمت آن .NRG هست. در زیر میتوانید قسمت های مختلف نرم افزار را نگاه کنید.

ImgBurn 2.5

نرم افزار ImgBurn میتوانید به راحتی روی دیسک های CD ، DVD و حتی Blu-ray رایت کنید و هر فایل مدیا را ضبط کند. ImgBurn میتواند هر فایلی را در هر جا که باشد ضبط کند ، چه از یک دیسک باشد ، و چه از داخل هارد ، میتوانید از فایل ها یک ایمیج بسازد ، و بعد آن ایمیج ساخته شده را رایت کنید. البته اگر دیسک شما قفل داشته باشد و محافظت شده باشد ImgBurn نمیتواند از آن ایمیج تهیه کند.

رایت با ImgBurn

ImgBurn 2.5 02

این نرم افزار به طور کلی 6 قسمت دارد که به صورت 6 آیکون بزرگ نمایش داده میشود ، این 6 قسمت Create image file from disc, Verify disc, Write files/folders to disc, Create image file from files/folders, و Discovery هستند. اگر میخواهید از قسمت پیشرفته این نرم افزار استفاده کنید این برنامه به شما امکان دسترسی به تنظیمات پیشرفته تر مثله مشخص کردن نوع رایت MagicSpeed” Lite-On’s SmartBurn میدهد.

ImgBurn 2.5 03

ImgBurn قادر به رایت هر ایمیجی در هر دیسکی هست. و در آخرین ورژن گزینه Advanced اضافه شده هست ، که میتوانید با آن مشخص کنید ایمیج گرفتن یا رایت دیسک ها چگونه انجام شود. در حالت معمولی نرم افزار و در قسمت discovery میتوانید از چگونگی کار رایت یا محتوای دیسک با خبر شوید. شما در این سایت DVDInfo Pro میتوانید اطلاعت کافی و نمودار های گرافیکی مربوط به نرم افزار را ببینید. همچنین میتوانید با این برنامه firmware و ورژن درایور ها را ببینید و اگر آپدیت جدید برای برنامه منتشر شود از آن با خبر شوید.

ImgBurn 2.5 01

پنجره و شکل ظاهری این برنامه ساده هست و کار کردن با آن راحت هست ، و اگر شما بخواهید پنجره را موقعه رایت کردن ببندید برنامه یکدفعه بسته نمیشود و قبل از بسته شدن یک پیغام به شما میدهد. و اگر رایت شما با موفقیت به پایان برسد یک صدا از اسپیکر پخش میشود که نشان میدهد دیسک شما با موفقیت رایت شد و اگر با موفقیت رایت نشود یک صدای دیگر پخش میشود. این برنامه مانند برنامه نرو فقط از یک پنجره تشکیل نشده هست . در هنگام رایت با این نرم افزار با پنجره های کوچک زیادی مواجه می شوید و میتوانید آنها را حرکت دهید. یک قسمت در برنامه وجود دارد به نام Help که میتوانید به وسیله آن طرز کار با برنامه را یاد بگیرید.

ImgBurn 2.5 04

ImgBurn یک ابزار قدرتمند برای رایت و ایمیج گیری فایل ها هست ، و همه میتوانند از آن استفاده کنند چون این نرم افزار تنظیمات پیچیده و سختی ندارد و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفته هست. تمام قسمت های این نرم افزار عالی کار شده هست و اکثر کار ها را میتوانید با این نرم افزار انجام دهید. همچنین برای کمک به این تیم برای توسعه این نرم افزار میتوانید از طریق PayPal به آنها کمک مالی کنید.

برای دانلود به اینجا بروید : The Official ImgBurn Website

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. بنده هر وقت این برنامه نصب داخل پنجره ای که بازی می شه و مشخصات چک می کنه spti را به eroo نشان می دهد مشکل از کجا ست

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *