آموزش ساخت صفحه ورود برای ویندوز به وسیله نرم افزار LogonStudio

  • 1388/12/10
  • سپهر خيري
  • 1

اگر شما یک کامپیوتر دارید که فقط خودتان از آن استفاده میکنید و یا یک لپ تاپ شخصی دارید ، گاهی اوقات میخواهید که یک تنوع در ویندوز شما اعمال بشود ، مثلا ساخت سفارشی  عکس پروفایل ویندوز. خوب شما به وسیله نرم افزار LogonStudio میتوانید عکس های پروفایل صفحه ورود را طراحی و آماده کنید.

این نرم افزار روی ویندوز های ایکس پی ، ویستا و 7 کار میکند و میتوانید در این ویندوز ها از این برنامه استفاده کنید. همه ما میدانیم که در قبل به وسیله possible to change میتوانستیم صفحه های ورود و خروج ویندوز را تغییر بدهیم ، ولی اصل نرم افزار LogonStudio این هست که کار کردن با آن بسیار راحت هست. به طور مثال اگر از خود ویندوز بخواهیم این صفحه هات را تغییر بدهیم زیاد نمیتوان آن را سفارشی کرد ولی با این نرم افزار میتوانید صفحات سفارشی بسازیم.

این برنامه را میتوانید آسان دانلود کنید و آسان استفاده کنید. یک نگاهی به قسمت های این برنامه می اندازیم:

logonstudio1

اول به سایت http://www.stardock.com/products/logonstudio بروید و روی دکمه download کلیک کنید.

logonstudio_download

بعد از کلیک روی دکمه دانلود به سایت CNET میروید و باید در آنجا این برنامه را دانلود کنید ، بعد از دانلود برنامه را روی هارد تان نصب کنید ، و بعد از پایان نصب ، برنامه به طور اتوماتیک باز میشود و میتوانید یک نگاهی به تنظیمات برنامه بکنید.

logonstudio_welcomescreen

همانطور که در عکس بالا میبینید ، در سمت چپ برنامه 5 گزینه به نام های Load ،Download  ،Create ،Upload  و  About، وجود دارد. حالا میرویم تا یک صفحه ورود سفارشی بسازیم.

اگر شما در قبل پکیج های عکس دانلود کرده اید روی گزینه Load کلیک کنید و اگر دانلود نکرده اید نمیتوانید استفاده کنید.

دانلود

برای دانلود این پکیج ها به این سایت http://www.wincustomize.com/skins.aspx?sort=rating&libid=65 بروید و در آنجا میتوانید این پکیج ها را به رایگان دانلود کنید.

WinCustomize

به فهرست اسامی بروید و در آنجا یکی را انتخاب کنید ، اگر نظر من را میخواهید این پکیج را دانلود کنید : http://www.wincustomize.com/skins.aspx?skinid=5916&libid=65

lightbluecrystal1

بعد از رفتن به صفحه پکیج روی دکمه قرمز دانلود کلیک کنید و آن را روی کامپیوتر تان دانلود کنید ،  البته اگر از مرورگر های معروف مانند فایرفاکس استفاده میکنید ، میتوانید آن را راحت دانلود کنید ، اگر از مرورگر فایر فاکس استفاده میکنید ، بعد از کلیک روی دانلود یک صفحه کوچک برای شما باز میشود که باید در آنجا فایل را ذخیره کنید. بعد از دانلود و ذخیره فایل ، آن را در یک قسمت از هارد تان کپی کنید و در آن برنامه روی گزینه Load کلیک کنید و فایل دانلود شده را انتخاب کنید.

Load

زمانی که روی گزینه Load کلیک میکنید ، یک صفحه برای شما باز میشود که در آن باید فایلی که در قبل دانلود کرده اید را پیدا و انتخاب کنید.

load

روی آن فایل دابل کلیک کنید و سپس به شما فهرستی از فایل های داخل پکیج نمایش داده میشود و باید عکس مورد نظر را نتخاب کنید.

screenshot

بعد از کلیک روی پکیج و عکس حالا باید روی دکمه Apply برای تایید کلیک کنید ، با انجام این کار این عکس به عنوان صفحه ورود ویندوز شما به طور موثر روی کامپیوتر شما اضافه میشود و میتوانید از این به بعد از این عکس به عنوان صفحه ورود استفاده کنید.

Create – ساخت

create

اینبار برای ساخت یک صفحه ورود باید روی گزینه Create کلیک کنید تا بتوانید در آنجا به صورت سفارشی صفحه ورود را تهیه کنید.

بعد از کلیک یک صفحه باز میشود که باید در آن فیلد ها را پر کنید ، سپس روی دکمه browse کلیک کنید و عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید ، و بعد از انتخاب عکس روی دکمه Save کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.

Upload – آپلود

با این نرم افزار میتوانید پکیج های مختلف را بسازید. اگر میخواهید که پکیج های را که ساخته اید را آپلود کنید ، ابتدا باید در سایت عضو شوید ، و بعد روی گزینه Upload کلیک کنید و پکیج خود را آپلود کنید و در اختیار دیگران بگزارید.

About

آخرین گزینه About هست ، و اگر روی آن کلیک کنید مشخّصات نرم افزار را میبینید.

about

و به وسیله دکمه check for updates میتوانید برنامه را آپدیت کنید.

حال شما میتوانید به وسیله این نرم افزار صفحه های مختلف ورود ویندوز و تصاویر آن را سفارشی بسازید. آیا شما یک نرم افزار دیگری برای اینکار میشناسید؟ آن را به ما معرفی کنید.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *