متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی پر طرفدار ترین سبک بازی های رایانه ای

12345 (1 نظر - میانگین: 2٫00 از 5)
Loading...
563

First-Person-Shooter

پر طرفدار ترین سبک بازی های رایانه ای

بازی های از نوع اکشن-اول شخص و سه بعدی بازی هایی  هستند که بر خلاف اکشن سوم شخص که از پشت و یا کنار دیده می شوند بازی را از زاویه دید و چشم بازیکن روایت میکنند. این سبک پر طرفدارترین و یکی از بهترین سبک از بازی های رایانه ای است و در این سبک بازی زاویه دوربین به صورتی خواهد بود که شما تمام تصویر و محیط بازی رو خواهید دید و کاراکتر تحت کنترل شما در بازی قابل روئیت نیست . اکثر بازیهای این سبک از حالت مبارزات تیراندازی با سلاح های گرم بهره میبرند.

بازی های مشابه این سبک همه دارای مشخصات متشابه هستند و خود را در اجرای قوانین فیزیکی حاکم بر این سبک لازم میدانند.

تمایل به این بازی ها تا حدودی واقع بینانه تر نسبت به بازی پلاتفرم و دو بعدی است و به بازی کن حس بیشتری از واقعیت را القا می کند.

این بازی ها نمایانگر دقیق تری ا از گرانش ، نور ، صوت و برخورد هستند و اغلب در رایانه های شخصی قابل دسترسی اند که با ترکیبی از صفحه کلید و ماوس کنترل می شوند.

در این نوع از بازی ها به شما این امکان داده میشود که مهمات و کمک های اولیه ذخیره کنید و همچنین به شما این امکان داده می شود که بیش از یک نوع  اسلحه با خود حمل کنید .

این سبک برای اولین بار در سال 1993 در بازی 3D Wolf دیده شد.

نمونه :Call Of Duty Series/Kill Zone 1&2/Half Life/Bio Shock/…..

پایان

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. هستی می‌گوید

    عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی های از نوع اکشن-اول شخص و سه بعدی بازی هایی هستند که بر خلاف اکشن سوم شخص که از پشت و یا کنار دیده می شوند بازی را از زاویه دید و چشم بازیکن روایت میکنند. این سبک پر طرفدارترین و یکی