متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کاور جدید و ضخیم برای iPhone

12345 (بدون نظر)
Loading...
64

تا کنون که این مطلب را مشاهده می کنید، کاورهای زیادی با شکل ها و طرح های مختلف برای iPhone طراحی شده اند؛ ولی کاوری که در این مطلب خواهید دید متفاوت تر از بقیه به نظر می رسد. تصاویری که در زیر میبینید، تصاویر ضخیم ترین کاور iPhone است. اگر شما کاوری ضخیم تر از آن می شناسید، ما آن را به مبارزه دعوت می کنیم! این محصول ARKHIPPO نام دارد و محصول گروه ARK System می باشد. این کاور به شکل خاص برای iPhone طراحی شده و برای باقی ماندن و ضربه نخوردن آی فون شما از آن حفاظت می کند. بله، مطمئنا به آن نیاز خواهید داشت! نه تنها این کاور بزرگ از آی فون شما در برابر صدمه حفاظت می کند؛ بلکه به شما اجازه می دهد که آن روی خودتان قرار دهید و یا بشینید و گردن خود را خم کنید و آن را کنار گردن خود قرار دهید. تمامی این حالت ها به شما امکان برقراری یک تماس آسان فراه می کند. این تصاویر را ببنید که یک تلفن چگونه در این کاور قرار گرفته است.

همه رنگ های مورد نظر شما، با عشق در ابعاد و نسبت های بسیار بزرگ تولید شده و اگر شما خودتون رو توی یک جزیره کویری دیدید، می توانید از آن به عنوان یک بالشت برای زیر سرتان استفاده کنید.

ابعاد : ارتفاع 170 – عرض 83 – عمق 50
جنس : Proprietary closed cell resin – شبیه به کفش های Crocs
قابلیت دسترسی : Dock connector access window

طراح : HaA Design

دانلود ویدئو مربوط به کاور

منبع : www.YankoDesign.com

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. کاور جدید و ضخیم برای iPhone | IraNFull.CoM

    […] مجله اينترنتي گوياآي‌تي تگ ها : iPhone    برای    جدید    ضخیم    کاور […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا کنون که این مطلب را مشاهده می کنید، کاورهای زیادی با شکل ها و طرح های مختلف برای iPhone طراحی شده اند؛ ولی کاوری که در این مطلب خواهید دید متفاوت تر از بقیه به نظر می رسد. تصاویری که در زیر میبینید، تصاویر ضخیم ترین