متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کیبرد جدید QWERTY برای آی فون

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

خیلی از افراد هستند که برای تایپ کردن سریع در آی فون مشکل دارند. بعضی از افراد مثل کاربران ایرانی که در پیام هایشان از اصطلاحات فارسی در انگلیسی استفاده می کنند، شاید دیکشنری خودکار آی فون برای غلط گیری املائی چاره ساز نباشد. اکنون یک کاربر هندی این مشکل را حل کرده است. مطمئنا یک کیبرد فیزیکی QWERTY که در سر تا سر گوشی لغزش می کند و همچنین از لبه ها محافظت کرده و به خوبی می تواند با گوشی همگام شود، راه حل مناسبی خواهد بود. گوشی شما درون بدنه جذاب این محصول قرار می گیرد و سپس این کیبرد به صورت خودکار صفحه کلید مجازی گوشی را غیرفعال می کند. باید توجه داشت که این محافظ به هیچ وجه جلوی بخش های مهم مثل درگاه شارژ و … را نمی گیرد. شما می توانید از این کیبرد به راحتی برای نوشتن در گوشی خود استفاده کنید و دیگر دردسر تایپ با کیبرد مجازی را نخواهید داشت.

مواد ساخت : مواد پلی کربنات – Acrylonitrile Butadiene Styrene و Carbon Steel برای ریل های لغزنده.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره طرح بندی و طراحی به ایـــن صــفحـــه مراجعه کنید.

طراح : Altamash Jiwani

منبع : www.YankoDesign.com با ویرایش از گویا آی تی

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. ebi می‌گوید

    salaaaam bar u refigh.man kheili vaghte donbale hamchin chizi migaradam.hala in kiborde jadid ruye iphone 3g ham ghabele nasbe? az koja mitunam tahie konam?

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خیلی از افراد هستند که برای تایپ کردن سریع در آی فون مشکل دارند. بعضی از افراد مثل کاربران ایرانی که در پیام هایشان از اصطلاحات فارسی به در انگلیسی استفاده می کنند، شاید دیکشنری خود کار آی فون برای غلط گیری املائی چاره ساز نباشد