صفحات وب را به سادگی به فایلهای پی‌دی‌اف تبدیل کنید

  • 1389/6/16
  • مهرداد ارجمندی
  • 3

شما می توانید از  فایل موجودی که دارید از راههای مختلف فایل پی دی دف تهیه کنید ولی اگر بخواهید از یک صفحه ی اینترنتی یک فایل پی دی اف درست کنید باید کمی خلاقانه تر کار کنید. یکی از ابزارهایی که این کار را برای شما آسان می کند CreatePDF  است .

CreatePDF یک برنامه ی کاربردی تحت وب مجانی است که می تواند صفحات وب را به پی دی اف تبدیل کند. نسخه ی پی دی اف یک وب سایت در کاربردهای زیادی می تواند مورد استفاده واقع شود. برای مثال می توانید آن را حشایه نویسی کنید. یا اینکه بخواهید در مورد آن صفحه ی وب با دوستان صحبت کنید به کمک این برنامه می توانید این کار را انجام دهید.

با تبدیل این صفحه به فرمت پی دی اف شما می توانید بفهمید که آن صفحه ی اینترنتی شامل چند صفحه ی چاپی می شود. تمام کاری که در CreatePDF باید انجام دهید این است که URL آن سایت مورد نظر خود را در مکان مشخص شده وارد کنید و سپس بر روی دکمه ی ایجاد پی دی اف کلیک کنید . همچنین شما می توانید در صورت نیاز صفحه را به صورت لند اسکیپ به فرمت پی دی تف تبدیل کنید. بلافاصله نسخه ی پی دی اف سایت به وسیله ی مرورگر شما دانلود می شود.

ویژگی ها

صفحات وب را به صورت مجانی به پی دی اف تبدیل کنید.

قابلیت ایجاد پی دی اف از هر صفحه ی وبی

تمام کاری که باید انجام دهید این است که URl سایت را ورد کنید

قابلیت سازگاری با تمام مرور گرها

ابزارهای مشابه : PDF Generator ، HTML to PDF Converter ، HTML 2 PDF ، KoolWire ، PDFUndoOnline و GuardarComoPDF

از اینجا می توانید به CreatePDFدسترسی داشته باشید.

منبع : MAKEUSEOF.COM

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. سلام مهرداد جان
    واقعا سایت جالبی رو معرفی کردی. کاربرانی که درخواست داده بودن تا امکان ذخیره مطالب به صورت PDF در گویا آی تی موجود باشه، می تونند از این سایتی که شما معرفی کردید استفاده کنند.

    موفق باشی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *