متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مدیر بخش دوربین نوکیا این شرکت را ترک کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

Damian Dinning مدیر دپارتمان دوربین و عکاسی شرکت نوکیا پس از نه سال این شرکت را ترک کرد. وی یکی از عوامل مهم در طراحی دستگاه هایی با کیفیت دوربین بالا مثل N8 ، ۸۰۸ PureView و Lumia 920 بوده است. او قبل از شروع فعالیت در نوکیا سابقه کار در شرکت هایی مثل Minolta و Kodak را داشته است و تجربیات خود را به نوکیا منتقل نمود.

شرکت نوکیا در این باره گفته است : “این تصمیم Dinning کاملا شخصی بوده و او از ۳۰ نوامبر شرکت را ترک خواهد کرد. او یکی از خلاق ترین همکاران و فرد با ارزشی برای شرکت بوده است.”

نوکیا در همین اواخر گوشی هوشمند لومیا ۹۲۰ خود را معرفی کرد که از فناوری PureView بهره گرفته است. این دستگاه میتواند تصاویر با کیفیتی را در شرایط نوری کم ثبت کند. علاوه بر جنبه های تبلیغاتی این محصول سیستم عامل ویندوز فون ۸ قرار گرفته بر روی آن نیز موفقیتی بزرگ محسوب میشود.

منبع : SlashGear

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Damian Dinning مدیر دپارتمان دوربین و عکاسی شرکت نوکیا پس از نه سال این شرکت را ترک کرد. وی یکی از عوامل مهم در طراحی دستگاه هایی با کیفیت دوربین بالا مثل N8 ، ۸۰۸ PureView و Lumia 920 بوده است. او قبل از شروع فعالیت در نوکیا سابقه کار در شرکت هایی مثل Minolta و Kodak را داشته است و تجربیات خود را به نوکیا منتقل نمود.