متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سیاست جدید اپل؛ ساخت تلویزیون‌های ۳۲ و ۳۷ اینچی

12345 (بدون نظر)
Loading...
147

در روزهای اخیر شایعات بسیار زیادی درباره اپل شنیده می‌شود، در دنیای تکنولوژی و خبرگزاری‌های بزرگ صحبت‌هایی از کار جدید اپل به میان می‌آید که اپل قصد دارد به خانه‌های مردم و وارد جعبه‌ی جادویی شود، شایعات می‌گویند که در سه ماهه سوم ۲۰۱۲ این دو محصول جدید اپل  معرفی خواهند شد .

 به نقل از DigiTimes: همینک اپل در حال جمع آوری اطلاعات و تحقیق برای ساخت این تلویزیون هستند که نام تجاری و یا شناسه این کالاها با نام‌های Q2 یا Q3 و یا iTV 32 و iTV 37 با این سایزها و نام‌ها احتمالا روانه بازار خواهند شد و همچنین در بسیاری از شایعات بعضی‌ها سخن از خوشحالی می‌کنند که بر روی جعبه جادویی‌مان مارک اپل خواهد خورد.

هنوز اطلاعاتی در مورد تلویزیون‌های اپل درز نکرده است ولی می‌تواند پیش بینی کرد که اپل تلویزیونی را روانه بازار خواهد کرد که کیفیت بالای تصویر و امکانات هوشمند دارا باشد همچنین کارشناسان اذعان دارند که تلویزیون‌های اپل بصورت برق‌آسا در منازل خواهند رفت و خریداران زیادی خواهند داشت و مانند گوشی‌های آیفون فروش خواهند داشت و یا نه اپل برای آینده برنامه‌ریزی کرده است که سیستم‌های تلویزیونی خود را به تکنولوژی TV STBs مجهز خواهد کرد. باید منتظر بود و دید که اپل در بازارهای تلویزیونی چه خواهد کرد.

منبع: hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در روزهاي اخير شايعات بسيار زيادي درباره اپل شنيده مي‌شود، در دنياي تكنولوژي و خبرگزاري‌هاي بزرگ صحبت‌هايي از كار جديد اپل به ميان مي‌آيد كه اپل قصد دارد به خانه‌هاي مردم و وارد جعبه‌ي جادويي شود، شايعات مي‌گويند كه در سه ماهه سوم 2012 اين دو محصول جديد اپل معرفي خواهند شد .