متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

فروشگاه ویندوز فون در ۱۴ ماه، ۵۰هزار برنامه منتشر نموده

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

سیستم‌عامل ویندوز فون مایکروسافت تا قبل از این با چالش‌های زیادی روبرو بود که مهمترین رقابت این سیستم‌عامل با اندروید و آی‌او‌اس بوده تا بتواند خود را در دل گوشی‌های هوشمند جای دهد، اما بعد از شروع به کار این سیستم‌عامل به سختی توانست که خود را به دیگر رقبای خود نزدیک کند . با مراجعه به فروشگاه ویندوز فون به آمار ۵۰۰۰۰ هزار برنامه و بازی مواجه خواهید شد .

همچنین در یک گزارش منتشر شده در روز سه‌شنبه از فروشگاه ویندوز فون مایکروسافت در هر روز ۲۶۵ برنامه به فروشگاه اضافه شده است . بیش از ۱۷۰۰۰ هزار برنامه در سه ماه گذشته اضافه گردیده است و بیش از ۸۰۰۰ هزار برنامه در طی ۳۰ روز گذشته اضافه گردیده است .

به نقل از sooner than we estimated : این شبکه خبری اذعان داشته که ۵۰۰۰۰ هزار برنامه دور از انتظار ما بوده و پیش‌بینی‌های ما کمتر از این برنامه‌ها می‌باشد که به یکباره این همه برنامه به فروشگاه ویندوز فون اضافه گردیده و انتظار ما ۴۰۰۰۰ هزار برنامه در یک سال بوده که با این حجم اضافه شدن برنامه‌ها انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۲ روزها و سالهای خوبی برای فروشگاه ویندوز فون باشد .

در واقع اگر به نمودار بالا دقت کنید مشاهده می‌کنید که فروشگاه ویندوز فون بدون وقفه در حال پیشرفت است و برنامه‌ها بصورت صعودی و روزانه به فروشگاه اضافه می‌شوند . ۵۸% برنامه‌های ویندوز فون رایگان ارائه شده‌اند و ۲۹% از برنامه‌ها بصورت پرداختی می‌باشد و ۱۴% دیگر برنامه‌ها هم بصورت پرداختی و آزاد شدن برنامه هستند .

اما ویندوز فون در مقابل رقیبان خود هنوز مسیر دوری را باید طی کند، آی‌او‌اس همینک دارای نیم میلیون برنامه در فروشگاه خود دارد که شامل ۵۰ هزار برنامه سبک و کوچک هستند . اما باید این واقعیت را قبول کرد که مایکروسافت بعد از ۱۴ ماه توانسته خود را به ۵۰ هزار برنامه برساند در حالیکه اندروید در طی ۱۹ ماه به این آمار دست یافته است و در مقابل آی‌او‌اس که به ۱۲ ماه به این رقم رسیده است . باید منتظر آینده ماند و دید که چه خواهد شد .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سيستم‌عامل ويندوز فون مايكروسافت تا قبل از اين با چالش‌هاي زيادي روبرو بود كه مهمترين رقابت اين سيستم‌عامل با اندرويد و آي‌او‌اس بوده تا بتواند خود را در دل گوشي‌هاي هوشمند جاي دهد، اما بعد از شروع به كار اين سيستم‌عامل به سختي توانست كه خود را به ديگر رقباي خود نزديك كند . با مراجعه به فروشگاه ويندوز فون به آمار 50000 هزار برنامه و بازي مواجه خواهيد شد .