متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تلفن هوشند Lumia 635 با یک گیگابایت رم در یک فروشگاه آلمانی دیده شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

چنی پیش بود که شایعه ای منتشر شد که بیان میکرد تلفن هوشمند Lumia 635 بزودی با یک گیگابایت رم نیز عرضه خواهد شد. حالا شایعه یاد شده توسط یک فروشگاه آنلاین آلمانی تایید شده که در آن لومیا ۶۳۵ با یک گیگابایت رم با قیمت ۱۵۹ دلار برای فروش قرار داده شده. این مدل نسبت به مدل اصلی که ۵۱۲ مگابایت رم دارد، ۱۰ یورو گرانتر است.

متاسفانه دستگاه مورد بحث مانند مدلی که رم آن ۵۱۲ مگابایت است، دوربین جلویی ندارد اما بهبودی که در رم پردازشی آن اعمال شده بسیار مورد مهمی است.

اولین بار شایعه مورد اشاره هنگامی که اپراتور Telenor این دستگاه را با یک گیگابایت رم پردازشی در لیست خود قرار داد تایید شده بود، اما در هر صورت این گزارش هم به نوعی مهر تایید دیگری بر وجود مدل جدید لومیا ۶۳۵ با یک گیگابایت رم پردازشی است.

اما نکته جالب اینجاست که هرچند مدل جدید محصول مورد بحث در لیست کالاهای فروشگاه آلمانی قرار گرفته اما امکان خرید آن وجود ندارد. بنظر می رسد قرار است ابتدا در کنگره جهانی موبایل بارسلون یعنی MWC 2015 شاهد معرفی این دستگاه توسط مایکروسافت باشم و سپس عرضه آن آغاز شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چنی پیش بود که شایعه ای منتشر شد که بیان میکرد تلفن هوشمند Lumia 635 بزودی با یک گیگابایت رم نیز عرضه خواهد شد. حالا […]