با جعبه ابزار کروم بیشتر آشنا شوید!

  • 1389/8/23
  • ITTeach
  • 2

گزینه های جعبه ابزار کروم

یک ابزار برای دسترسی سریع که به شما این امکان را میدهد تا بروسر مورد نظر خود را انتخاب کنید ،  داده های فرم ضمیمه نشده را ذخیره کنید ، تصاویر را بزرگ نمایی کنید ، تصاویر را در کلیدهای فوری میان بر ببینید تا تمامی لینک ها را در هر پوشه جمع اوری نشانه ها  باز کنید .

جعبه ابزار /کلید خروجی          داده های فرم     راه اندازی سریع                     میان بر فوری

زمانیکه نشانگر موس بر روی یک تصویر توقف میکند ، تصویر شناور نشان داده شود .

زمانیکه بر روی قسمت Google Chrome از بروسر دیگر کلید میکنید ، بیشتر میان بر های کیبرد ممکن است اشنا باشند (مثلا Ctrl+T برای یک کلید خروجی جدید ). اما بعضی تفاوت های جزئی بین Chrome و دیگر بروسرها وجود دارد که ممکن است علاقه به Chrome  جدید را تغییر دهد .

Chrome Toolbox ( جعبه ابزار کروم ) یک قسمت اضافه شده بوسیله گوگل میباشد که نه تنها به مقایسه کلیدهای متحرک راه اندازی کمک میکند بلکه کاربردهای دیگر را هم اضافه میکند . در این جا خلاصه ای از کاربردهای ان را ارائه میدهیم :

-نوارابزار شناور : بر روی یک تصویر توقف کنید ، ویک نوار ابزار شناور را دریافت کنید که به شما این امکان را میدهد تا ان را بزرگنمایی کنید ، تصویر اصلی را مشاهده کنید یا ان را به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید . در انجا یک نوار ابزار برای تصاویر ویدئویی هم وجود دارد .

-کلیدهای Tab :حالت پیش فرض کروم را زمانی برای بستن پنجره حذف کنید که میخواهید اخرین tab را ببندید . ( بنابراین پنجره باز میماند ) . شما نیز میتوانید دو بار روی tab کلیک کنید و لینک ها را در tab های جدید باز کنید .

-داده های فرم : زمینه های فرم را ذخیره کنید . بنابراین شما نباید درصورتیکه بروسر ازکارافتاد فرم را مجددا پر کنید .اگر چه به صورت خودکار ذخیره نخواهد شد .

-راه اندازی سریع : از کلیدهای Alt-1 thru تا Alt-9 استفاده کنید تا تمامی لینک ها را از هر پوشه داده شده در قسمت کنترل کننده علامت ها باز کنید . که مربوط به یک لینک نمیباشد بلکه کل پوشه را دربرمیگیرد که هرکدام tab مخصوص خود را دارند .

-قسمت کمکی میان بر فوری : این یک ویژگی میباشد که من کار را با ان شرووع میکنم . این قسمت به شما این امکان را میدهد تا تصویر تمامی کلیدهای میان بر کیبرد کروم را کامل کنید ، انها را با مجموعه دیگری از بروسرها مقایسه کنید ، و حتی انها را به منوی پسوند گزینه های زیرمجموعه منو اضافه کنید .

-تمامی tab ها را بی صدا کنید : این یک گزینه در منوی اضافه یا کسر زیرمجموعه های منو میباشد و من فکر میکنم که تمامی بروسرها باید دارای ان باشند . شما همیشه نمیدانید که تمامی صداها از کدام  tab  می ایند بنابراین میتوانید صدای همه انها را کاملا پایین بیاورید

مشخصه های بسیار بیشتری وجود دارد ( برای مثال کلید فرمان ) اما اگر هر یک از این صداها بدون تاخیر اجرا شوند انگاه جلو رفته . ان را نصب کنید ! این اولین و بزرگ ترین مورد اضافه شده برای کاربرهای Google Chrome  میباشد .

منبع: downloadsquad

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *