هرگونه ويدئوي فلش يا بازي آنلاين را در فايرفاكس دانلود كنيد

  • 1389/11/22
  • ITTeach
  • 5

در حالي كه زبان HTML5 ممكن است “آينده وب” باشد، بخش عمده­اي از وبسايتها هنوز از “فلش” براي ويدئوهاي پخش زنده و اجراي بازيها استفاده مي­كنند. اين ويدئوها و بازيهاي فلش در فرمتهاي FLV و SWF هستند. شما با استفاده از يك ابزار مفيد به نام “Download Flash and Video” به سادگي مي­توانيد اين فايلها را بگيريد و ويدئوها و بازيها را تقريبا از هر وبسايتي در كامپيوترتان ذخيره كنيد.

“Download Flash and Video” ابزاري رايگان است كه به شما براي گرفتن فايلهاي FLV و SWF از تقريبا همه وبسايتها كمك مي­كند. اين ابزار به عنوان يك افزونه براي مرورگر فايرفاكس كمپاني موزيلا عرضه مي­شود. با نصب اين افزونه، وقتي از وبسايتي بازديد مي­كنيد كه هرگونه محتواي فلشي را در خود دارد، صرفا كافيست روي آيكون اين افزونه در پايين سمت راست پنجره فايرفاكس كليك كنيد. يك پنجره شامل جزئيات همه فايلهاي فلش روي صفحه ظاهر خواهد شد.

به سادگي مي­توانيد بازيها و/يا ويدئوها را در اين ليست تشخيص دهيد، روي فايل مورد نظرتان كليك كنيد تا فايل در محل مورد نظر در كامپيوترتان ذخيره شود. شما با استفاده از اين مراحل ساده مي­توانيد ويدئو يا بازي فلش را در كامپيوترتان ذخيره كنيد.

قابليتها:

  • يك ابزار وب كاربرپسند است.
  • به عنوان يك افزونه فايرفاكس عرضه مي­شود.
  • به شما امكان دانلود هرگونه بازي فلشي را مي­دهد.
  • به شما امكان ذخيره كردن هرگونه ويدئوي فلشي را مي­دهد.
  • ابزارهاي مشابه: dmYouTube، ClipConverter، KeepHD، Convertvideotoaudio، BYTubeD و KickYouTube.

افزونه “Download Flash and Video” را در addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/53003 ببينيد (از طريق AppSpot) (توسط MOin از سايت ThumbPress)

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
  1. میشه درباره تعمیرات مادربرد ، پاور ، کارت گرافیک و … خلاصه کامپیوتر هم مطلب بزارید ؟

  2. مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییییییییییییی بخدا خییییییییییلیییییییییییییییییییییییییییییییییی دنبالش بودم از صبححححححححححححححححححح ممنوننننننننننننننننننننننننننممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *