مجموعه والپیپر و آیکن های سفارشی سازی شده +Google

مجموعه والپیپر و آیکن های سفارشی سازی شده +Google
  • 1390/5/27
  • عباس كريمي
  • 5

همانگونه که شما خوانندگان گویا آی تی نیز اطلاع دارید، چند هفته از ارائه سرویس شبکه اجتماعی +Google گذشته و این شبکه در حال تبدیل شدن به رقیبی سرسخت برای فیسبوک و توئیتر می باشد. هر چند این ادعا در حال حاضر اندکی اغراق آمیز به نظر می رسد و زمان بسیاری لازم است تا این کودک نوپا به رقیبی جدی برای فیسبوکِ هفتصد میلیون کاربری تبدیل شود، اما با توجه به نامی که در پشت گوگل پلاس قرار گرفته، این امر چندان دور از دسترس نخواهد بود.

خب، بپردازیم به موضوع این پست؛ به طور خلاصه می توان گفت این پست به معرفی چندین مجموعه والپیپر و آیکن با موضوع پلاس وان، گوگل پلاس و اجزای درون آن( حلقه ها، پروفایل، جریان و …) می پردازد. در انتها نیز به معرفی وبسایتی می پردازیم که از طریق آن می توانید عکسی از متن مورد نظرتان را با فونتی شبیه به فونت لوگوی گوگل دریافت نمایید.

والپیپرها

توجه: برای مشاهده این والپیپرها در اندازه بزرگ، بر روی لینک دانلودی که در زیر هر تصویر قرار گرفته کلیک نمایید. این والپیپرها از نظر اندازه متنوع هستند، بنابراین ممکن است برای متناسب کردن آن ها با رزولوشن صفحه نمایشتان لازم باشد آن ها را بکِشید (stretch)، برش دهید (crop) و یا که برای حصول نتیجه بهتر در پس زمینه ای رنگی قرار دهید.

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

پک های آیکن

توجه: برای سفارشی سازی ست آپِ (setup) آیکن ها برای ویندوزهای 7 و ویستا به این مقاله (به زبان انگلیسی) مراجعه نمایید. آیا از ویندوز XP استفاده می کنید؟ باز هم جای نگرانی وجود ندارد! به این مقاله (به انگلیسی) مراجعه نمایید.

 

آیکن های + Google

فرمت های .ico, .png, .icns و .icl

دانلود

 

آیکن های Google+1

تنها فرمت *.png

دانلود

 

مجموعه آیکن های رایگان + Google

تنها فرمت *.psd

دانلود

 

آیکن های + Google

تنها فرمت *.png

دانلود

 

مجموعه آیکن + Google

تنها فرمت *.png، شامل فایل های .ai

دانلود

 

پک آیکن وکتور + Google

تنها فرمت *.png

دانلود

 

آیکن های Google+ dock

تنها فرمت *.png

دانلود

Google+ Me

تنها فرمت *.png

دانلود

 

ایجاد کننده فونت لوگوی گوگل

از آن جا که فونت به کار رفته در لوگوی گوگل برای استفاده های تجاری رایگان نیست، بر آن شدیم تا برای اندکی سرگرمی راهی متفاوت را بیازماییم. شما می توانید تصویری* از متن مورد نظرتان را با استایل لوگوی گوگل ایجاد نمایید. بدین منظور تنها کافی است سری به وبسایت Google Logo Generator بزنید.

نوشته مورد نظرتان را در کادر متنی درون سایت تایپ نموده و دکمه create را کلیک نمایید. اگر از ترتیب رنگ هایی که در نوشته تان به کار رفته خوشنود نیستید مجددا دکمه create را کلیک نمایید تا تصویری از متن مورد نظرتان را اینبار با رنگهایی متفاوت مشاهده نمایید. هنگامی که نتیجه مطلوب را دریافت نمودید می توانید لوگوی جدیدتان را به یکی از روش های زیر ذخیره نمایید:

  • از لینک دانلودی که در سمت راست و پایین تصوریتان قرار گرفته استفاده نمایید.
  • بر روی تصویر کلیک راست نموده و گزینه save as را برگزینید.
  • تصویر را به درون برنامه ویرایش تصویرِ مورد علاقه تان کپی نمایید.

* این تصاویر با فرمت gif ذخیره می گردند.

توجه: می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد فونتِ به کار رفته در لوگوی گوگل (Catull) به ویکی پدیا مراجعه نمایید. (مقاله شماره 1 و مقاله شماره 2)

 

 

منبع: howtogeek

 

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *