سرگرمی روز جمعه : فرار پرنده ای !

سرگرمی روز جمعه : فرار پرنده ای !
 • 1390/6/11
 • مهرداد ارجمندی
 • 3

روز جمعه یک بار دیگر آمد و تقریبا وقت آن رسیده که از کار و استرس های مربوط به آن فرار کنید ولی قبل از آنکه به خانه بروید وقت مناسبی است که کمی بازی کنید ! در بازی این هفته ماموریت شما کمک به گروهی از پرندگان است تا با موفقیت فرار کنند و راه آزادی خود را باز کنند.

پرندگان جسور  !

هدف شما در این بازی این است که در هر مرحله با استفاده از روش های متفاوت مانند حفر چاه ! چتر نجات و غیره  به تمامی پرندگان کمک کنید تا به درب خروجی رسیده و فرار کنند .

قسمتی کمکی در بازی وجود دارد به نام ” چگونه بازی را انجام دهید ” این قسمت به شما کمک می کند تا بازی و روند آن را بهتر متوجه شوید . به انواع پرندگان در پایین صفحه نمایش دقت کنید … آنها برای روندی که می خواهید در طی مراحل طولانی در پیش بگیرید لازم می شود . بازی سبک ساده ای دارد و تمام چیزی که شما برای بازی کردن نیاز دارید تنها و تنها کلید سمت چپ موستان است .

مراحل در شش سطح می باشند و در هرکدام یادداشتهایی برای کمک و آموزش به شما قرار دارند که شما را با چالش هایی که در هر مرحله با آنها مواجه می شوید آشنا می کنند و به این ترتیب سی مرحله فرار برای شما وجود دارد تا آخر هفته سرگرم کننده ای را پیش رو داشته باشید …. خب برای تفریح کردن آماده اید ؟

یکی از چیز های معرکه ای که در مورد این بازی باید به آن اشاره کرد مکث کوتاهی است که قبل از هر مرحله وجود دارد و آن به شما کمک می کند تا اهداف بازی در آن مرحله و سطح را مشاهده کنید و خودتان را برای بازی بهتر آماده کنید .

در مرحله اول شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که به کمک یکی از پرنده ها راهی را در میان یخ بکنید تا بقیه پرنده ها بتوانند از طریق آن فرار کنند . برای اینکه پرنده کار کندن را آغاز کند باید بر روی آیتم حفاری در امتداد پایین صفحه نمایش کلیک کنید و سپس بر روی یکی از پرنده ها کلیک کنید . توجه کنید که تنها پرنده یا پرنده هایی که در نوار پایینی وجود دارند در هر مرحله قابل دسترسی هستند . همچنین شما می توانید تعداد پرنده هایی که در هر سطح وارد می شوند و همچنین تعداد پرنده هایی که نجات می یابند را در گوشه سمت راست ببینید .

حالا آخرین پرنده را خارج کنید …

هنگامی که شما با موفقیت مرحله ای را به اتمام رساندید می توانید در صورت تمایل دوباره آن را بازی کنید و یا با کلیک بر روی اتمام به مرحله بعد بروید

حالا وقت کمی چتر بازی و پرش است .

یک بار دیگر باید پنج پرنده را نجات دهید .

در مرحله دوم شما تنها به نوع پرنده های معلق در هوای موجود در نوار پایینی نیاز دارید ، ولی این بار باید هر پنج پرنده را دارای این ویژگی کنید تا همگی بتوانند به پرواز درآیند . هر کدام از پرنده ها که چتر نداشته باشند می میرند و شما آن مرحله را از دست خواهید داد.

آره  درسته!

در مرحله سوم شما به ترکیبی از دو نوع پرنده ای که در مراحل قبل با آنها کار کردید نیاز دارد ! از این مرحله به بعد اوضاع کمی پیچیده تر و مشکل تر خواهد شد !

خیلی خب ! فکر می کنم دیگر آماده شده باشید درسته ؟!

مانند مرحله اول تنها به یک پرنده حفار نیاز دارید ولی باید تمامی آنها را مجهر به چتر کنید یادتان که نرفته چه بلایی بر سر پرنده های بی چتر آمد !  امیدوارم در راه نجات پرندگان موفق باشید !

توجه کنید که شما باید با استفاده از کلید های جهتی جلو و عقب در نوار پایینی نوع پرنده خود را انتخاب کنید تا بتوانید در هر مرحله مانور خوبی ارائه دهید.

از اینجا می توانید این بازی جذاب را بازی کنید

منبع : How -To Geek

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
 1. ما که بچه بودیم، یه بازی بود با همین مضمون. ولی جای پرنده، آدمای نقاشی شده بود! یادش بخیر، چقد اون بازی رو دوست داشتم! تشکر از زنده کردن خاطرات …!

 2. سلام
  لینک دانلود مشکل داره یا من مشکل دارم ؟!
  خیلی خوب می شد روی یک سرور دیگه هم می گذاشتید .
  ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *