متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سامسونگ Exynos 5250 SOC از رزولوشن ۲۵۶۰ *۱۶۰۰ پشتیبانی خواهد کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
88

سامسونگ، مدل Exynos 5250 SOC  خود را جدیدترین سیستم بر روی چیپ (SOC) برای نسل بعدی تلفن های هوشمند و تبلت ها اعلام کرده است .

این دستگاه  با استفاده ازفرآیند نانومتر ۳۲ ساخته شده است، ضمنا سامسونگExynos 5250 یکی از اولین سخت افزار های دنیا است که از CPU های  ARM CortexA15 با دوهسته که مجموعا دو میلیارد پردازش را در واحد زمان(۲GHz) انجام می دهند و این به آن معناست که هر کدام از آن ها می توانند از رزولوشن (۲۵۶۰ * ۱۶۰۰) و ۳D (برجسته) پشتیبانی کنند ، استفاده می کند.

سامسونگ Exynos ۵۲۵۰ می تواند به عنوان جانشین ARM Cortex-A9 که در Exynos 4210 استفاده می شد باشد زیرا قدرت سامسونگ هم اکنون همان Galaxy S2 است و نیازمند.

این تکنولوژی است.

هم اکنون تمام اسمارت فون ها علاقه مند به استفاده از این نوع هستند زیرا این رزولوشن آن ها را تبدیل به یک ابر تبلت خواهد کرد هم چنین اپل نیز قول های رزولوشن های بسیار بالا را داده است که همین باعث رقابتی نو در عرصه ی تبلت ها و در قالب رزولوشن می باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های سامسونگExynos ۵۲۵۰  پشتیبانی ازپهنای باند  ۱۲.۸ GB/s  است.

 هم چنین راه حل جدید   بنا بر گزارش ها، چهار برابر قوی تر از لحاظ گرافیکی نسبت به پلت فرم های  قبلی ارسالی  از سامسونگ است.

شزکت سامسونگ اطلاعات بیشتری در این خصوص نداده است اما انتظار می رود
تولید انبوه سامسونگ Exynos ۵۲۵۰  در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۲ آغاز  شود

جدیدترین سیستم بر روی چیپ (SOC) برای نسل بعدی تلفن های هوشمند

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سامسونگ، مدل Exynos 5250 SOC خود را جدیدترین سیستم بر روی چیپ (SOC) برای نسل بعدی تلفن های هوشمند و تبلت ها اعلام کرده است . این دستگاه با استفاده ازفرآیند نانومتر 32 ساخته شده است، ضمنا سامسونگExynos 5250 یکی از اولین سخت افزار های دنیا است که از CPU های ARM CortexA15 با دوهسته که مجموعا دو میلیارد پردازش را در واحد زمان(2GHz) انجام می دهند و این به آن معناست که هر کدام از آن ها می توانند از رزولوشن (2560 * 1600) و 3D (برجسته) پشتیبانی کنند ، استفاده می کند.