تاخیر عرضه بازی Assassin’s Creed 3 برای PC

تاخیر عرضه بازی Assassin’s Creed 3 برای PC
 • 1391/4/25
 • امیر امام جمعه
 • 7

شاید Assassin’s Creed 3 یکی از بهترین عنوان های حال حاضر برای بازی های ویدیویی و کنسول های بازی باشد. ولی خبر بد برای کسانی که قصد داشتن این بازی بر روی رایانه های شخصی خود یا همان PC انجام دهند. شرکت Ubisoft سازنده این سری بازی ها اعلام کرده است که نسخه PC این بازی با تاخیر در عرضه رو به رو خواهد شد. در قبل قرار بود که نسخه اصلی این بازی در 30 اکتبر به بازار عرضه شود. Ubisoft دلیلی را برای این تاخیر مشخص نکرده است ولی اعلام کرده است که این بازی حتما قبل از تعطیلات کریسمس عرضه میشود.

به نظر میرسد سریال تاخیر های شرکت Ubisoft برای PC هم چنان ادامه دارد و Assassin’s Creed 3 آخرین عنوانی است که به این لیست اضافه شده است. شرکت Ubisoft در قسمت توسعه بازی های PC همیشه با تاخیر رو به رو بوده است و دلیل آن نیز همیشه ناشناخته باقی مانده است. البته ممکن است این شرکت تاخیر عرضه بازی های PC را برای این انجام دهد که بازیکنان مجبور به خرید نسخه های مربوط به PS3 و یا Xbox 360 شوند. متاسفیم که این خبر را برای بازیکنان PC اعلام کردیم ولی حتی ممکن بود شرکت Ubisoft به طور کل عرضه بازی را برای PC کنسل کند.

منبع : SlashGear

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 7 دیدگاه
 1. na intori ke migin nist age barnameye tech show ro mididid goft ye bazi ke 30 october miad va ade tu saite rasmie assassin’s creed ham berid miad va hamchenin baraye pc etelate shoma ghalate!!!

 2. شر نگو…بازی تو لندن و امریکا وهمه جای دنیا عرضه شده..فقط توی ایران خراب شده ما باید صبر کنیم تا یه نفر بازی رو hack کنه تا ما هم بتونیم بازی کنیم..

  1. شر چی نگو این بازی xbox و ps3 اومده ولی pc اون نیومده اگه بری تو سایت یوبی سافت زده 23 نوامبر یهنی دو سه هفته بعد این اولین بار یوبی سافت نیست که بازی ها رو برای pc دیر عرضه میکنه

 3. متاسفانه بنا به بیانیه های ایران و مرکز ارشاد این بازی قیرقانونی محسوب خواهد شد.
  لذا برای ورود این سری از بازیها با صبرو شکیبایی منتظر ورود قاچاقی این بازی باید بود.
  کسانی که این بازی را از قبل پیش خرید کرده بودند در ایران برایشان رسیده است.(مثل دوست من)
  پس صبر کنید و نگران نباشید.
  با تشکر.

  1. با حرف شما کاملا موافقم درسته این بازی های معمولا به صورت کپی وارد ایران میشه پس باز باید صبر کرد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *