متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

حل مشکلات ویندوز : بررسی خطای Display driver stopped responding

12345 (بدون نظر)
Loading...

همه سیستم عامل ها مشکلاتی دارند که برخی مواقع باعث اخلال در روند کاری کاربران آن سیستم عامل می شوند . سیستم عامل ویندوز نیز که حدود ۹۰ % از کامپیوترهای دنیا از آن استفاده می کنند ، از این مشکلات مستثنا نیست . در این مطلب سعی داریم تا خطایی که مربوط به مشکلات گرافیکی در سیستم عامل ویندوز می باشد را مورد بررسی قرار دهیم . اگر شما هم مدام با پیغام Display driver stopped responding and has recovered مواجه می شوید و از دست آن به سطوح آمده اید ، بهتر است که این مطلب را تا پایان دنبال کنید . با گویا آی تی همراه باشید ……


* نشانه ها و علائم

– ممکن است که کامپیوتر شما هنگ کرده و به دستورات تان پاسخی ندهد .

– تصویر مانتیور سیاه شده و دوباره به حالت عادی باز می گردد . البته ممکن است که تم ویندوز نیز تغییر کرده و به سرعت به حالت عادی باز گردد .

پس از روی دادن هر یک از دو مورد بالا ، پیغام Display driver stopped responding and has recovered را دریافت خواهید کرد .

تصویر از وبسایت windows7taskforce.com

* دلایل

این مشکل ممکن است به دلایل زیر بوجود بیاید :

– نیاز به نصب نسخه جدید درایور کارت گرافیک روی کامپیوتر شما .

– افکت های گرافیکی بیش از حد و یا تعداد زیادی از برنامه هایی که در پس زمینه اجرا شده و ممکن است باعث کندی ویندوز شوند .

– اتلاف زمان بیش از حد مجاز توسط کارت گرافیک به منظور نمایش تصاویر روی مانیتور .

– در صورتی که از کارت های گرافیکی قدیمی استفاده می کنید ، ممکن است که درایور آن ها با نسخه ای از سیستم عامل ویندوز که شما از آن استفاده می کنید به صورت کامل سازگار نباشند .


* روش های حل مشکل

در این قسمت به روش های حل این مشکل خواهیم پرداخت . با گویا آی تی همراه باشید ……..

*************

روش اول : افزایش مدت زمان پردازش اطلاعات توسط کارت گرافیک بوسیله تشخیص Timeout و ایجاد تغییرات در رجیستری

Timeout detection and Recovery یکی از قابلیت های ویندوز است که می تواند اتلاف زمان توسط کارت گرافیک یا درایور آن برای تکمیل یک عملیات را تشخیص دهد . پس از اینکه چنین اتفاقی رخ دهد ، ویندوز سعی می کند که بازگردانی را انجام داده و کارت گرافیک را ریست کند . اگر GPU نتواند بازگردانی و ریست کارت گرافیکی را در مدت زمان مجار ( ۲ ثانیه ) انجام دهد ، ممکن است که سیستم هنگ کرده و پیغام خطای Display driver stopped responding and has recovered را نمایش دهد . شما می توانید این مدت زمان را با انجام تغییراتی در رجیستری سیستم افزایش دهید .

تذکر مهم : مراحلی که در قسمت زیر به آنها اشاره خواهد شد ، شامل تغییراتی در مقادیر موجود در رجیستری سیستم می شوند . توجه داشته باشید که تغییرات نادرست در رجیستری می تواند مشکل ساز شود . پس مراحل بیان شده را با دقت هرچه تمام تر طی کنید . به منظور اینکه امنیت کار را بالاتر ببرید ، بهتر است که قبل از شروع کار از رجیستری پشتیبان گیری کنید . سپس اگر بعد از انجام تغییرات نیز مشکلی پیش بیاید می توانید به راحتی به حالت قبل از بروز مشکل باز گردید .

روش پشتیبان گیری از رجیستری بسیار ساده است . ما این روش را در ویندوز ۷ توضیح خواهیم داد . اما روش کلی کار در بیشتر نسخه های ویندوز نیز به همین شکل است .

ابتدا وارد منوی استارت شده و عبارت regedit را در باکس جستجو تایپ کنید . سپس اولین گزینه را انتخاب نمایید . در صورتی که کلمه عبور مدیر سیستم از شما درخواست شد ، آن را وارد کنید . روی کلیدی که قصد دارید از آن پشتیبان تهیه کنید راست کلیک کنید ( در اینجا باید روی کلید HKEY_LOCAL_MACHINE راست کلیک کنید ) . سپس گزینه Export را انتخاب نمایید . در پنجره باز شده نیز محلی را برای ذخیره فایل پشتیبان از روی هارد انتخاب کرده و نامی نیز برای آن بنویسید . در پایان روی دکمه Save کلیک نمایید .

دوباره به مراحل حل مشکل باز می گردیم . برای انجام اصلاحات در رجیستری دو روش داریم .

– استفاده از Fix it : در واقع Fix it برنامه ای است که توسط شرکت مایکروسافت ارایه می شود و برای حل مشکلات متداول کاربران طراحی می شود . Fix it مربوط به این مشکل را از پایان همین مطلب دانلود کنید . پس از دانلود این فایل ، آن را اجرا کرده و مراحلی که برای شما نمایش داده می شود را طی کنید .

– ایجاد اصلاحات در رجیستری ویندوز توسط خودتان : برای شروع بهتر است که همه برنامه ها را ببندید . سپس به منوی استارت رفته و عبارت regedit را در باکس جستجو تایپ کرده و اولین گزینه را انتخاب نمایید . در صورتی که کلمه عبور مدیر سیستم از شما درخواست شد آن را وارد کنید . مسیر زیر را طی کنید :

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMControlSet002ControlGraphicsDrivers

اکنون روش کار برای ویندوزهای ۳۲ و ۶۴ بیتی متفاوت می شود که هر کدام را به صورت جداگانه توضیح میدهیم .

* ویندوزهای ۳۲ بیتی :

پس از کلیک روی کلید GraphicsDrivers ، منوی Edit را انتخاب کرده و نشانگر موس را روی گزینه New ببرید . از لیست باز شده گزینه ( DWORD ( 32-bit را انتخاب کنید .

باید نامی برای این آیتم انتخاب کنید . عبارت TdrDelay تایپ کرده و اینتر بزنید . حالا این آیتم را باز کرده و عدد ۸ را تایپ کنید . سپس OK را بزنید .


* ویندوزهای ۶۴ بیتی : تمامی مراحل مانند ویندوزهای ۳۲ بیتی است . اما به جای انتخاب ( DWORD ( 32-bit باید ( DWORD ( 64-bit را انتخاب کنید .


پس از انجام مراحل بالا رجیستری را ببندید و سیستم را ریست کنید . اگر با استفاده از این روش مشکل تان حل نشد ، روش دوم را امتحان کنید .

*************

روش دوم : نصب آخرین بروز رسانی های ویندوز و درایور کارت گرافیک

ممکن است که نیاز باشد تا آخرین بروز رسانی های ویندوز را نصب کنید . در واقع همه انواع بروز رسانی ها یعنی بروز رسانی های مهم ، توصیه شده و دلخواه . این بروز رسانی ها می توانند باعث رفع مشکلات سیستم عامل و در برخی مواقع نیز درایورهای مربوط به سخت افزارهای سیستم شوند .

علاوه بر روش بالا میتوانید با مراجعه به وبسایت شرکت سازنده کارت گرافیک دستگاه خود و انتخاب مدل آن ، درایور جدید را پیدا کرده و آن را نصب کنید . حتی ممکن است که این روش خیلی راحت تر و سریع تر مشکل شما را نسبت به روش بالا حل کند .

اما در صورتی که اطلاعی از کارت گرافیک سیستم خود ندارید و مدل آن را نمی دانید ، می توانید از برنامه GPU-Z استفاده کنید . این برنامه را می توانید از لینک قرار داده شده در پایان همین مطلب دریافت کنید .

پس از دانلود و نصب این برنامه ، با باز کردن آن می توانید به اطلاعاتی مثل برند ، مدل و حافظه کارت گرافیک دسترسی حاصل کرد . به عنوان مثال تصویر زیر مربوط به اطلاعات کارت گرافیک لپ تاپ بنده می باشد .

در قسمت Name می توانید برند و مدل کارت گرافیک خود را مشخص کنید . به عنوان مثال کارت گرافیک لپ تاپ بنده متعلق به شرکت ATI می باشد . البته به دلیل اینکه شرکت ATI توسط شرکت AMD خریداری شده است ، پس باید به وبسایت شرکت AMD رفته و درایور کارت گرافیک را دانلود کنم .

شما هم همین روش را برای کارت گرافیک دستگاه خود انجام دهید .

**************

روش سوم : کاهش تعداد برنامه های در حال اجرا و کم کردن جلوه های بصری

باز بودن تعداد زیادی از برنامه ها چه در حالتی که شما آنها را مشاهده می کنید و چه در حالتی که در پس زمینه سیستم مشغول به فعالیت باشند ، ممکن است باعث پر شدن حافظه رم شده و اخلال هایی را در زمینه کارایی سیستم بوحود بیاورند . پس در ابتدا همه برنامه هایی که به آنها نیازی ندارید را ببندید .

مرحله بعدی تنظیمات مربوط به ویژوال افکت ها یا همان جلوه های بصری ویندوز می باشند . در واقع ممکن است که دلیل بوجود آمدن برخی مشکلات همین افکت های گرافیکی باشند . مخصوصا در دستگاه هایی که از سخت افزارهای نسبتا ضعیف تری بهره می برند .

برای شروع کافیست که به منوی استارت رفته و در باکس جستجو Performance Information and Tools را تایپ کنید . گزینه ای با همین نام در لیست نتایج ظاهر خواهد شد که بایستی آن را انتخاب نمایید . در پنجره باز شده و در پنل سمت چپ روی گزینه Adjust visual effects کلیک کنید . البته در صورتی که از شما کلمه عبور مدیر سیستم پرسیده شد ، آن را وارد کنید .

حالا در تب Visual Effects گزینه  Adjust for best performance را انتخاب کرده و این پنجره را Ok کنید .

**************

تاثیر گذاری روی ویندوزها

روش های ذکر شده در بالا روی نسخه های مختلف ویندوز که در ادامه آمده اند تاثیر گذار خواهد بود :

 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate

دانلود Fix it ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت ( لینک مستقیم )

دانلود برنامه GPU-Z از وبسایت FileHippo.com ( لینک مستقیم )

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
306 دیدگاه
 1. پوریا می‌گوید

  سلام
  من معمولا وقتی از یک برنامه که مقدار زیادی از پردازنده را درگیر میکنه دچار این مشکل به طور پی در پی میشم
  مخصوصا برنامه ویندوز لایو مسنجر که زیاد باهاش سر و کار دارم
  از fix it استفاده کردم برای یک دو روز این مشکل کمتر شد اما به طور کامل رفع نشد و بعد از یک مدت کوتاه دوباره مشکل به قوت خودش باقی بود
  درایو گرافیکم که سری 5000 amd هست به اخرین نسخه اپدیت هست
  ایا راهی هست که بتوانم برای همیشه از دست این مشکل خلاص بشم؟
  و سوال دیگرم اینکه ایا این مشکل در ویندوز 8 هم مشاهده شده یا خیر
  ممنون میشم دوستان دیگه تجربیاتشون را به اشتراک بزارن

 2. ehsan می‌گوید

  are duste aziz in moshkel to windows 8 ham vojood dare

 3. وبسایت رسمی رامتین صادقی » بایگانی » به اشتراک گذاشتن هر نوع فایل از طریق گوگل درایو وپیامک

  […] وپیامک نویسنده : سهیل دارائی ۵ دی ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 4. علی می‌گوید

  سلام ..من همه اموزش که گفتید انجام دادم ولی هچ تغییری انجام نشد هنوز مشکل پا بر جاست ممکن هست مادربرد ایراد داشته باشه من ساعت و تاریخ ویندوز کار نمیکنن

  1. علیرضا زارع می‌گوید

   سلام .
   شاید مشکل از کارت گرافیکتون باشه . در مورد کار نکردن ساعت و تاریخ هم ممکنه مشکل از باتری CMOS باشه .

 5. علی می‌گوید

  سلام فرمودین مشکل کارت گرافیک باشه گرافیک از دوستانم اوردم و نصب کردم با زهم همون ارور میده و باطری هم عوض کردم با زهم هیچ تغییری انجام نشد سیستمم نو هست دو ماه نشد گرفتم نمیدونم چکار بکنم راه حلی نیست که از این مشکل خلاص شویم …….. ممنون از توضیحاتون

 6. پورتال تخصصی و آموزشی یاهــو98 » نرم افزار جایگزین منو استارت در ویندوز۸

  […] : مژگان فنائی ۲۳ دی ۱۳۹۱ بدون نظر [۱۰۴] بازدید ۰ […]

 7. | اینفور

  […] : سعید رمضانپور۳۰ دی ۱۳۹۱بدون نظر[۱۱۷] […]

 8. رازهایی از VLC Media Player

  […] : آزاد ۲ بهمن ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۰] بازدید ۰ […]

 9. AHRIMAN می‌گوید

  کامپیوتر مزخرف من وقتی که دارم بازی میکنم ازتوی کیس صدایی مانندبوق یاآژیر میده وتا ازبازی خارج نشم به آژیر کشیدن ادامه میده.مشکل چیه؟خواهشن به سوالم پاسخ بدید.ممنون/

  1. علیرضا زارع می‌گوید

   سلام .
   این صدایی که از داخل کیس میاد نشون دهنده یه خطایی در بخش سخت افزاری سیستم هست . بهتره به یه تعمیرگاه نشون بدید . چون هر نوع بوقی نشون دهنده یه نوع مشکله .
   لینک زیر حاصل جستجوی گوگل در مورد بوق های مادربورده . بهتره لینک ها رو ببینید تا بهتر متوجه بشید که مشکل از چیه .
   http://zurl.ir/62926

 10. برنامه رابط کاربری نوین Adobe Reader به فروشگاه ویندوز ۸ می آید « شبکه اجتماعی هم نفس فارس استار

  […] : مژگان فنائی۱۸ بهمن ۱۳۹۱بدون نظر[۱۷۰] […]

 11. ۹ پلاگین وردپرس برای بازدهی بیشتر تصاویر – وب نانو

  […] : علیرضا زارع ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ بدون نظر [۲۲۴] بازدید ۲ […]

 12. ۵ جایگزین برای Windows Media Center در ویندوز ۸ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۶ اسفند ۱۳۹۱ بدون نظر [۷۸] بازدید ۰ […]

 13. هوآوی سریع ترین گوشی هوشمند ۴G LTE دنیا را معرفی کرد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : محسن پاک نیت ۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 14. پنج تفکر اشتباه در مورد امنیت شبکه های بی سیم | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۸] بازدید ۰ […]

 15. ویرایش ویدیو ها در آیفون با Adobe VideoBite | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 16. ویرایش ویدیو ها در آیفون با Adobe VideoBite | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۱ بدون نظر [۲۸] بازدید ۰ […]

 17. بیشتر از ۱۰۰ چاپگر اپسون از فن آوری AirPrint کمپانی اپل پشتیبانی می کنند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۸ اسفند ۱۳۹۱ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۱ […]

 18. HTG توضیح می دهد: چرا شما نبایست میزبان یک شبکه وای- فای باز باشید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۸ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 19. تاثیر رابط کاربری سایت بر ذهن بازدید کننده | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میرزا جواد ۸ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 20. تاثیر رابط کاربری سایت بر ذهن بازدید کننده | يك پاتوق

  […] : میرزا جواد۸ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش)بدون نظر[۱۵] […]

 21. نوکیا تلفن همراه ۳۰۱ را معرفی کرد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۹ اسفند ۱۳۹۱ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۷] بازدید ۰ […]

 22. آدرس مک چیست؟ آیا می تواند به افزایش امنیت شبکه کمکی کند؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهیار سوری ۹ اسفند ۱۳۹۱ (۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 23. چگونگی پاکسازی فهرست برنامه هایی که به حساب های کاربری تان دسترسی دارند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۹ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۷] بازدید ۰ […]

 24. طراحی یک رابط کاربری پخش کننده فیلم در فوتوشاپ – آموزش فوتوشاپ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهرداد ارجمندی ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ (۱۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 25. با ابزار ورودی (input tools) جدید گوگل چقدر آشنایی دارید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۰] بازدید ۱ […]

 26. اپل آیفون پلاستیکی را در سال ۲۰۱۴ خواهد ساخت | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ (۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 27. اطلاعاتی جدید از بازی Watch Dogs | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 28. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۲۳ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ (۱۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 29. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۲۳ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۱۲ اسفند ۱۳۹۱ (۷ ساعت پیش) بدون نظر [۳۲] بازدید ۰ […]

 30. افزودن هر گونه پس زمینه به تصاویرتان: چگونگی عملکرد عکاسی صفحه سبز رنگ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۲] بازدید ۰ […]

 31. نگاهی به نسخه ۱۹ مرورگر فایرفاکس | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۱] بازدید ۰ […]

 32. قابلیت مشابه اپرا توربو برای نسخه اندرویدی کروم | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ (۲۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 33. تبلت جدید Archos FamilyPad 2 با صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی عرضه شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 34. ۱۰ کارکرد دوربین تلفن همراهتان،که می تواند زندگی را آسان تر کند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : حسام حسین زاده ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ (۱۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 35. ۱۰ کارکرد دوربین تلفن همراهتان،که می تواند زندگی را آسان تر کند | یونیز – دانشگاه ها

  […] پاسخ ↓ (۰) […]

 36. فروش ۱۰ میلیون گوشی LTE توسط LG | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ (۲۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 37. Assassin’s Creed IV:Black Flag اول نوامبر به فروش می رسد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 38. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۲۴ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ (۳۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 39. همه سرویس های تحت وب در یک فنجان قهوه؟!! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ (۱۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 40. کار با فایل ها در سی شارپ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : هادی نجار ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ (۴ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 41. همه سرویس های تحت وب در یک فنجان قهوه؟!! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ (۷ ساعت پیش) بدون نظر [۸۹] بازدید ۱ […]

 42. Xbox 720 بدون درایو بلوری عرضه خواهد شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ (۵۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 43. چگونه صدای بیپ فیسبوک را خاموش کنیم ؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۲۴] بازدید ۱ […]

 44. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۲۵ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ (۵۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 45. چگونه صدای بیپ فیسبوک را خاموش کنیم ؟ – سایت تفریحی سر گرمی پت و مت

  […] : علیرضا زارع۱۷ اسفند ۱۳۹۱ (۸ ساعت پیش)بدون نظر[۵۲] […]

 46. اطلاعات گوشی هوشمند Sony Xperia L به بیرون درز کرد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 47. هشدار سونامی و زلزله در ژاپن توسط ابزارهای گوگل | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 48. ۱۰ ترفند که کاربران ویندوز فون ۸ باید بدانند؟! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۸] بازدید ۰ […]

 49. Unreal Engine 4 قدرتمندتر از همه | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ (۵۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 50. بررسی بازی Real Racing 3 برای iOS | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ (۱۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 51. گزارش مسابقه هک Pwn2Own 2013 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ (۳۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 52. گزارش مسابقه هک Pwn2Own 2013 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ (۵ ساعت پیش) بدون نظر [۴۲] بازدید ۰ […]

 53. شایعه: عرضه Blue در مرداد و انتشار ویندوز ۹ در سال ۲۰۱۴ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۲] بازدید ۱ […]

 54. آموزش ویرایش یا غیرفعال کردن امضاء درایمیل های فرستاده شده از ویندوز میل | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ (۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 55. آیا اندروید کاملا آزاد است؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ (۴۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 56. آیا اندروید کاملا آزاد است؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ (۵ ساعت پیش) بدون نظر [۵۹] بازدید ۰ […]

 57. آگاهی از ۴ خطر امنیتی گوشی های هوشمند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ (۴۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 58. اشتراک گذاری سریع تصاویر در فیسبوک با برنامه Drop N Sync | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ (۲۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 59. با چند لپ تاپ برتر و خواستنی آشنا شوید! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۰] بازدید ۰ […]

 60. عرضه کارت گرافیک AMD Radeon HD 7790 در ماه آینده | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 61. گوگل آنالیز را در داشبورد ورد پرس خود داشته باشید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ (۳۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 62. با آواست ۸ و قابلیت های جدید آن آشنا شوید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ (۱۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 63. سکوت متولیان مخابراتی به تداوم اختلال در دسترسی به سایتهای اینترنتی | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ (۳ ساعت پیش) بدون نظر [۴۲] بازدید ۰ […]

 64. از نمونه اولیه آیفون سال ۲۰۰۵ پرده برداری شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 65. آموزش پی اچ پی php – بخش ۶ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میرزا جواد ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 66. مشاهده مصرف حافظه افزونه ها در مرورگر فایرفاکس | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ (۲۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 67. به آسانی اندازه تصاویرتان را در آیفون با Photo Resizer به صورت گروهی تغییر دهید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ (۲۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 68. استفاده از CSS در HTML | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهرداد شکری نسب ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ (۳۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۱ […]

 69. چگونه می توانید گوشی هوشمند از کار افتاده تان را تعمیر کنید؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 70. سرگرمی روز جمعه : گنجینه دریا ها ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهرداد ارجمندی ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 71. اپسون بیستمین سالگرد اختراع فن آوری “مایکرو پیزو” را جشن گرفت | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ (۲۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 72. تیزر تبلیغاتی Samsung Galaxy S4 – قسمت دوم | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 73. رمز گشایی تلفن همراه آندرویید با فریز کردن! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۵] بازدید ۰ […]

 74. دریافت آپدیت های محصولات شرکت مایکروسافت ( مارس ۲۰۱۳ ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 75. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۲۷ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 76. گیک مبتدی: شروع کار با ترمینال لینوکس | یونیز – دانشگاه ها

  […] : chachi.kamangar ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۲۵] بازدید ۰ […]

 77. انتشار یک آپدیت جدید برای ESET Smart Security 6 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۹] بازدید ۰ […]

 78. اکسپریا SP به طور رسمی معرفی شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۲ فروردین ۱۳۹۲ (۳۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 79. Galaxy S4 یا Xbox360 همراه ؟! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۲ فروردین ۱۳۹۲ (۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 80. Galaxy S4 یا Xbox360 همراه ؟! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۲ فروردین ۱۳۹۲ (۹ ساعت پیش) بدون نظر [۴۴] بازدید ۰ […]

 81. تبلت سونی اکسپریا Z در انگلستان پیش فروش می شود | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۳ فروردین ۱۳۹۲ (۱۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 82. ۱۵ بازی برتر اندروید که نباید از دست بدهید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهیار سوری ۴ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۹] بازدید ۰ […]

 83. خرید شرکت WifiSLAM توسط اپل با قیمت ۲۰ میلیون دلار ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۴ فروردین ۱۳۹۲ (۳ ساعت پیش) بدون نظر [۲۱] بازدید ۰ […]

 84. خرید شرکت WifiSLAM توسط اپل با قیمت ۲۰ میلیون دلار ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۴ فروردین ۱۳۹۲ بدون نظر [۴۷] بازدید ۰ […]

 85. نکاتی درباره ی کارت های Xboxlive | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۵ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 86. درز دو تصویر از HTC Desire P و HTC Desire Q | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۶ فروردین ۱۳۹۲ (۳۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۱ […]

 87. ویندوز۸: با انگشت نقاشی کنید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۶ فروردین ۱۳۹۲ (۳۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 88. ویندوز۸: با انگشت نقاشی کنید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۶ فروردین ۱۳۹۲ بدون نظر [۹۱] بازدید ۰ […]

 89. تماشا کنید : ویدئوی رسمی ترکیب رزیدنت اویل ۶ و Left 4 Dead 2 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ فروردین ۱۳۹۲ (۴۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 90. تماشا کنید : ویدئوی رسمی ترکیب رزیدنت اویل ۶ و Left 4 Dead 2 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ فروردین ۱۳۹۲ بدون نظر [۱۰۵] بازدید ۰ […]

 91. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۲۸ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۸ فروردین ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۶] بازدید ۰ […]

 92. بررسی بازی Vector بر روی آیپد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Farbod Najafi ۱۰ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 93. جامع ترین نظرسنجی امنیتی در سال ۲۰۱۳ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ بدون نظر [۱۳۵] بازدید ۱ […]

 94. Instagram به روایت اینفوگرافیک | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ (۲۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 95. تولید تبلت مخصوص بازی Wikipad 7 آغاز شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 96. نقد و بررسی سامسونگ گالکسی اس ۴ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امین قاسمی‌زاده ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۵۵] بازدید ۱ […]

 97. تولید تبلت مخصوص بازی Wikipad 7 آغاز شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ (۳۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۴۱] بازدید ۰ […]

 98. چگونگی مشاهده و ویرایش سخنرانی ها در گوکل درایو در حالت آفلاین | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ (۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 99. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۳۰ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۲۰ فروردین ۱۳۹۲ (۲۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 100. ۵ نکته برتر عکاسی برای افراد کاملا مبتدی | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ (۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 101. تبلتی که کنسول فوق العاده ای است ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ (۲۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 102. انتشار موقتی نسخه رایگان Fruit Ninja برای آیفون و آیپد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ (۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 103. تصاویری از اسمارت فون اندرویدی تمام آلومینیومی هواوی | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ (۱۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 104. یک برنامه نویس خوشحال ؛ درآمد ۳۰۰۰۰ دلاری از ویندوز ۸ ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ (۲۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 105. آنتی ویروس ندارید؟ به این بلایا دچار می شوید… | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهیار سوری ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۸] بازدید ۰ […]

 106. افزونه سفارشی کردن ظاهر فایرفاکس | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سعید نجاران ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۲] بازدید ۰ […]

 107. مدرسه گیک ها؛ یادگیری بازگرداندن فایل های حذف شده در ۳ دقیقه(مبتدی) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : chachi.kamangar ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ (۳۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 108. نسخه جدید Photoshop Touch برای اندروید عرضه شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 109. نگاهی به نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر برای اندروید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ (۴۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 110. بازی خوب : Mittens برای iOS | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 111. تولید دوربین سه بعدی لیزری دوربرد توسط دانشگاه هریوت وات اسکاتلند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 112. سه نسخه ابونتو که بعد از ماه می دیگر پشتیبانی نخواهند شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ (۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 113. نگاهی به بازی Alien VS Predator: Evolution | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 114. ۱۰ نکته برای بهره وری بهتر با Evernote | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ بدون نظر [۸۵] بازدید ۰ […]

 115. FIFA 14 توسط EA برای PC , PS3 و Xbox 360 معرفی شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ (۴۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 116. فیسبوک ، قدرتمندترین برند شبکه های اجتماعی | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ (۳۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 117. بالاخره پچ مایکروسافت برای ویندوزهای آسیب دیده آماده شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ (۵۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۴] بازدید ۰ […]

 118. نسخه جدید اپلیکیشن فیسبوک برای آیفون و هر آنچه که باید بدانید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 119. پیش بینی نتایج این هفته لیگ برتر انگلستان با موتور بازی فیفا ۲۰۱۳ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 120. تولید یک باتری با قابلیت شارژ یک ثانیه ای گوشی های موبایل | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۳۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 121. امنیت رمز عبور شما چقدر است؟ – اینفوگرافیک | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 122. دانستنی های عینک گوگل (Google Glass) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 123. بریدن، دستکاری، پر کردن، و ایجاد تصاویر جدید با این ۴ ویرایشگر تصویری آنلاین | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 124. احتمال خرید Wavii توسط گوگل | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۴۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 125. سخت افزار و رایانه هایی که در لیست انتظار قرار دارند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 126. تفاوت های Blogger و Google Sites در چیست؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Farbod Najafi ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 127. نگاهی به کلیدهای میانبر مفید Feedly | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 128. اندروید ۴٫۲ برای برخی مدل های اکسپریا عرضه نخواهد شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۵۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 129. اسمارت فون HTC One 32GB در ایلات متحده با قیمت ۵۷۵ دلار در دسترس قرار گرفت | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 130. چگونگی پشتیان گیری و ارسال آسان علاقه مندی های مرورگرتان | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 131. نقد و بررسی Macbook Air 13 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امین قاسمی‌زاده ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 132. تا به حال قربانی سرقت اطلاعات شخصی شده اید؟ ( اینفوگرافیک ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۷] بازدید ۰ […]

 133. حذف ویروس ” System Care Antivirus” (راهنمای حذف و پاکسازی) | یونیز – دانشگاه ها

  […] پاسخ ↓ (۰) […]

 134. چگونگی فعال کردن قابلیت تایید دو مرحله ای آوت لوک | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۶] بازدید ۲ […]

 135. ۵۰ کشور تحت پوشش سرویس Street View | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 136. Durango و نسل بعدی کنسول های Xbox | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 137. انتقال موسیقی به گوشی اندرویدی بدون iTunes | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مصطفی طبری ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 138. یک اپلیکیشن خبری برای گوگل گلس عرضه شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 139. روش های آلوده سازی سیستم از طریق مرورگر | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 140. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۳۳ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 141. تبلت های اندروید قدرتمندتر از همیشه | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۲] بازدید ۰ […]

 142. معرفی و برسی فروشگاه تبلت،گوشی و لوازم جانبی بارثاوا + تخفیف ویژه برای کاربران گویا آی تی | یونیز – دانشگاه ها

  […] : محسن خاتمی ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۲۳] بازدید ۰ […]

 143. قابلیت تایید دو مرحله ای به زودی برای توییتر راه اندازی خواهد شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۴۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 144. حل مشکل کرش کردن کروم در ویندوز ۸ ( حالت مترو ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 145. چرا آیفون ؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۳۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 146. Brix؛ بزرگ رایانه کوچک | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 147. اطلاعاتی در مورد نسخه جدید Call of Duty | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۴۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 148. چگونه می توان در گوگل درایو از شیت های گسترده به کمک پسورد حفاظت کرد؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهرداد ارجمندی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 149. گوشی هوشمند سونی اکسپریا SP در انگلستان در دسترس قرار گرفت | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۵۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 150. محافظت از وبسایت شما با اسکریپت امنیتی NinjaFirewall | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 151. معرفی Secure Virtual Desktop | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۲۲ ثانیه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 152. آکامی می گوید در سال ۲۰۱۲ حملات سایبری سه برابر شده است | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 153. گزارش جامع OPSWAT از سهم بازار محصولات پیام رسانی، پشتیبان گیری و… | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 154. چگونگی آوردن حس و حالی همانند صفحه شروع به میزکار در ویندوز ۸ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۵۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 155. ۱۰ چیزی که باید درباره میکروسرورها بدانید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : ITTeach ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۶] بازدید ۱ […]

 156. P30 CLINIC

  […] : علیرضا زارع ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 157. آموزش وارد کردن کد گیفت کارت در آیتونز و یا آیفون و آی پد و آیپاد تاچ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 158. چگونه مرورگر رایانه تان را به استفاده کمتر از داده ها در هنگام اتصال به اینترنت تلفن همراه وادارید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ (۳۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 159. حسین می‌گوید

  با سلام تو قسمت documentsباگزینهopen withیه برنامرو باkm playerباز کردم بعد از اون دیدم تمامایکونام با kmباز میشه چطوری تنظیماتمو به حالت اولیه بر گردونم؟

 160. آموزش به اشتراک گذاری فایل بین مک ها توسط AirDrop | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 161. ۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز | یونیز – دانشگاه ها

  […] : خدادادی طاقانکی ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۴۵] بازدید ۰ […]

 162. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۳۶ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 163. بررسی Lenovo IdeaPad Yoga 11 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۰] بازدید ۰ […]

 164. روش های هوشمندانه برای پوشش کابل ها | یونیز – دانشگاه ها

  […] : محمد مفید ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ (۱۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 165. نگاهی به برخی از قابلیت های تایید شده ویندوز ۸٫۱ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۳۳] بازدید ۱ […]

 166. اینفوگرافیک ( Xbox One در برابر PS4) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : میثاق جراحی ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ (۲۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 167. آموزش نحوه شناسایی و پاک کردن موزیک های هم نام | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 168. چگونه در گوگل به جستجوی بهینه بپردازیم ؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ (۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 169. برنامه های سیستم عامل کروم را به ویندوز بیاورید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۲۵] بازدید ۰ […]

 170. نگاهی به خریدهای خوب و بد یاهو | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۶] بازدید ۰ […]

 171. بررسی Pavilion 14 – کروم بوک شرکت HP | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ (۱۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 172. سفارشی سازی تاری و تیرگی جلوه Aero Glass در ویندوز ۸ با AGTweaker

  […] : مژگان فنائی ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ (۴۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 173. سفارشی سازی تاری و تیرگی جلوه Aero Glass در ویندوز ۸ با AGTweaker | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 174. سفارشی سازی تاری و تیرگی جلوه Aero Glass در ویندوز ۸ با AGTweaker | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۵۴] بازدید ۰ […]

 175. چگونگی استفاده از Trusted Contact برای دسترسی مجدد به اکانت های قفل شده فیسبوک | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ (۱۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 176. معرفی و بررسی بازی Contra : Evolution برای iOS | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ (۲۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 177. چگونه اطلاعات حساس فلش مموری را رمزنگاری کنیم؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : خدادادی طاقانکی ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۴] بازدید ۱ […]

 178. معرفی ۱۰ نرم افزار برای ویرایش فبلم در اندروید و iOS | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 179. کیبورد گوگل به Google Play آمد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : روزبه رضوی ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ (۴۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۶] بازدید ۰ […]

 180. گوشی هوشمند Xperia M به طور رسمی معرفی شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ (۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 181. گوشی هوشمند Xperia M به طور رسمی معرفی شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۶۱] بازدید ۰ […]

 182. Vine به آندروید می‌آید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : روزبه رضوی ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ (۴۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۴] بازدید ۰ […]

 183. حل مشکلات ویندوز با استفاده از حالت Safe Mode | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ (۱۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 184. چه عواملی در کیفیت دوربین گوشی های روز دنیا موثر است ؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 185. مسنجر بلک‌بری، حالا برای اندروید و iOS | یونیز – دانشگاه ها

  […] : روزبه رضوی ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ (۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 186. معرفی و بررسی بازی Fish Out Of Water برای iOS | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ (۴۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 187. چه کسانی به ویندوز ۸ شما لاگین کرده اند؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : خدادادی طاقانکی ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ (۱۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 188. ۵ برنامه برای شخصی سازی هوم اسکرین در اندروید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ (۲۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 189. پرده برداری از ۱۳ ویژگی مهم و مخفی آیفون شما ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ (۵۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۲۶] بازدید ۰ […]

 190. ۱۰ نکته در زمینه انتخاب رنگ برای یک سایت یا برند موفق! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۶] بازدید ۱ […]

 191. نگاهی به محصولات و سرویس های جدید اپل (WWDC 2013) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۲۸] بازدید ۰ […]

 192. نگاهی به محصولات و سرویس های جدید اپل (WWDC 2013) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۵۴] بازدید ۰ […]

 193. رونمایی سونی از جزییات ۴ PlayStation | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۶] بازدید ۰ […]

 194. رونمایی سونی از جزییات ۴ PlayStation | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۶۷] بازدید ۰ […]

 195. آموزش اتصال و تنظیم دسته XBOX برای بازی در محیط سیستم عامل مک | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ (۲۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 196. برقراری تماس رایگان با Libon | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 197. معرفی ۵ نرم افزار تولید انیمیشن برای تازه کارها | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ (۱۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 198. ساخت آسان و بدون دردسر پوشه های رمزگذاری شده در اوبونتو | یونیز – دانشگاه ها

  […] : خدادادی طاقانکی ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ (۵۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 199. آسیب پذیری در iOS 7 Beta و دور زدن قفل صفحه و دسترسی به تصاویر ( ویدئو ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ (۳۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 200. بازی‌های قدیمی ویندوز در ویندوز ۸ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : روزبه رضوی ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ (۵۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 201. ۳ نکته کلیدی برای کاربران مرورگر سافاری (Safari) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 202. عرضه بازی Man Of Steel برای اندروید و iOS – در نقش سوپرمن به دیگران کمک کنید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۶] بازدید ۰ […]

 203. عرضه بازی Man Of Steel برای اندروید و iOS – در نقش سوپرمن به دیگران کمک کنید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۴۶] بازدید ۰ […]

 204. ali می‌گوید

  من راه حل اين ارور را فهميدم . عده اي زيادي كه ازش رنج ميبرن و كارهاي زيادي انجام دادن و مشكل عيب پيدا نكردن . فقط و فقط رم كامپيوتر را عوض كنن همين. بنده همين عيب داشتم وبه نتيجه هم رسيدم وسلام موفق باشيد

 205. به دست آوردن فضای بیشتر با پاک کردن فایل‌های تکراری | یونیز – دانشگاه ها

  […] : روزبه رضوی ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ (۴۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 206. ال جی گوشی هوشمند Optimus L4 II را معرفی کرد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ (۳۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 207. نقد و بررسی لپ تاپ لمسی Lenovo IdeaPad Z400 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امین قاسمی‌زاده ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 208. CPU-Z برای اندروید ارائه شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ (۳۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۲] بازدید ۰ […]

 209. CPU-Z برای اندروید ارائه شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۴۹] بازدید ۱ […]

 210. معرفی کامل و جامع قابلیت های OS X Mavericks | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 211. روتکیت چیست و چگونه با آن مقابله کنیم؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۷] بازدید ۱ […]

 212. ClipCrop برای آیفون به شما اجازه برش تصاویر با استفاده از اشکال و کاراکترها را می دهد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 213. ابونتو؛ نسخه ۳۲ یا ۶۴ بیتی؟ کدام یک بهتر است؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۹] بازدید ۰ […]

 214. جدید ترین تصاویر درز کرده به بیرون : گلکسی تب سه “۸ سیاه و سفید با امکانات مناسب | یونیز – دانشگاه ها

  […] : محسن خاتمی ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ (۵۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۶ […]

 215. جدید ترین تصاویر درز کرده به بیرون : گلکسی تب سه “۸ سیاه و سفید با امکانات مناسب | یونیز – دانشگاه ها

  […] : محسن خاتمی ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۸۴] بازدید ۱۱ […]

 216. GameStick کنسولی با طعم اندروید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 217. بررسی تبلت HP Slate 7 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ (۵۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 218. راهنمای چاپ صفحات اینترنتی به طور کاملا منظم و دلخواه! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 219. مقایسه Galexy S4 و Xperia Z (اینفوگرافیک) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ (۳۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 220. معرفی ۱۰ کیف جدید برای LG Nexus 4! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ (۵۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 221. HTC Butterfly S با دوربین اولتراپیکسل و باطری ۳۲۰۰ میلی آمپری | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۲۳] بازدید ۰ […]

 222. Camera360 به همراه پالایه های تصویری زنده و رابط کاربری عالی به ویندوز فون ۸ می آید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ (۳ ساعت پیش) بدون نظر [۲۵] بازدید ۰ […]

 223. آموزش اتصال اپل آیدی به یوزر اکانت سیستم عامل Mountain Lion | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۹] بازدید ۰ […]

 224. چگونگی استفاده از گوگل کروم برای دسترسی از راه دور به رایانه تان | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مژگان فنائی ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۵] بازدید ۰ […]

 225. بررسی تبلت پی سی Acer Aspire R7 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 226. ۷ آگوست، معرفی LG Optimus G2 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱ تیر ۱۳۹۲ (۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 227. خودرو خود را با گوشی هوشمند پارک کنید | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱ تیر ۱۳۹۲ (۱۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 228. ترک عادت های بد و ایجاد عادت های خوب با Lift | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۲ تیر ۱۳۹۲ (۵ ساعت پیش) بدون نظر [۳۴] بازدید ۰ […]

 229. ترک عادت های بد و ایجاد عادت های خوب با Lift | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۲ تیر ۱۳۹۲ بدون نظر [۸۵] بازدید ۰ […]

 230. با Fuse همه شبکه های اجتماعی را مدیریت کنید ( آیفون ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۳ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 231. آموزش زبان سی‌شارپ C# – بخش ۳۷ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۳ تیر ۱۳۹۲ (۱۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 232. سوالات متداول کاربران واتس اپ(WhatsApp) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : omid.kamangar ۳ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۷] بازدید ۰ […]

 233. معرفی نرم افزار فوق العاده +Download Manager Pro برای آیفون | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۴ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 234. روند تکاملی “هوم اسکرین” سیستم عامل iOS به روایت تصویر ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۴ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۰] بازدید ۰ […]

 235. تبلت ویندوز ۸ Vizio MT11X-A1 عرضه شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۵ تیر ۱۳۹۲ (۳۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 236. ۵ راز جالب در نسخه بتای iOS 7 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۵ تیر ۱۳۹۲ (۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 237. درون iOS 7: همکاری اپل با یاهو گسترش می یابد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۵ تیر ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 238. درون iOS 7: همکاری اپل با یاهو گسترش می یابد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۵ تیر ۱۳۹۲ بدون نظر [۴۹] بازدید ۰ […]

 239. هیجانی مضاعف ؛ طناب را ببر (سفر در زمان) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : محسن خاتمی ۶ تیر ۱۳۹۲ (۵۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 240. نگاهی به امکانات جدید فایرفاکس ۲۲ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۶ تیر ۱۳۹۲ (۱۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 241. چگونه توسط نرم افزار تقویم ، دعوتنامه های خود را به دیگران به وسیله ی آیفون و یا آیپد ارسال کنیم ؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهدی ده نبی ۶ تیر ۱۳۹۲ (۳۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 242. طراحی هواپیمای مفهومی Eco-Airliner | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ تیر ۱۳۹۲ (۵۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 243. ۴ افزونه برای وبگردی امن‌تر با گوگل کروم به انتخاب Kaspersky | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ تیر ۱۳۹۲ (۱۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 244. مایکت؛ لذت گردش در دنیای اندروید ( رپورتاژ ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۳] بازدید ۰ […]

 245. مایکت؛ لذت گردش در دنیای اندروید ( رپورتاژ ) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۷ تیر ۱۳۹۲ بدون نظر [۱۳۶] بازدید ۱ […]

 246. اولین نگاه به فبلت جدید سونی: Xperia Z Ultra | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۸ تیر ۱۳۹۲ (۴۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۲۵] بازدید ۰ […]

 247. تصاویری از اسمارت فون “هونامی” سونی لو رفت ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۸ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۲] بازدید ۰ […]

 248. NSA و توانایی ذخیره سازی یک میلیارد تماس تلفنی در هر روز | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۸ تیر ۱۳۹۲ (۲۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 249. اورکلاک چیست؟ آموزش اورکلاک کردن برای مبتدیان | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۹ تیر ۱۳۹۲ (۵۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 250. معرفی ۵ نرم افزار که باید آن ها را تجربه کنید! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۹ تیر ۱۳۹۲ (۲ ساعت پیش) بدون نظر [۴۸] بازدید ۰ […]

 251. محققان با استفاده از “Wi-Vi” توانستند ؛ آنچه در پشت دیوارها وجود دارد را مشاهده کنند! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۹ تیر ۱۳۹۲ (۴۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 252. بهترین گوشی های هوشمند با اندروید خالص | یونیز – دانشگاه ها

  […] : امیر امام جمعه ۱۰ تیر ۱۳۹۲ (۴۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 253. پرتابل آپدیت: جستجو، دانلود و نصب تمامی آپدیت های ویندوز | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۰ تیر ۱۳۹۲ (۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 254. نگاهی به مشخصات فنی و جزئیات فاش شده ” Nexus 7″جدید گوگل ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۰ تیر ۱۳۹۲ (۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 255. معرفی ۷۸ ابزار برای نوشتن و نمایش کد های html ویژه طراحان ( قسمت اول) | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۱۱ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 256. صندلی های گوشی آیفون در اتومبیل خود را از اینجا انتخاب کنید! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۱۱ تیر ۱۳۹۲ (۱۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 257. تعداد اپلیکیشن های فروشگاه ویندوز از مرز ۱۰۰ هزار عدد عبور کرد ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۱ تیر ۱۳۹۲ (۲۸ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 258. دانلود ویدئوهای اینستاگرام با مرورگر Torch | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۲ تیر ۱۳۹۲ (۳۰ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 259. سامسونگ توانست ۲۰ میلیون دستگاه از اسمارت فون گلکسی S4 را به فروش رساند ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۲ تیر ۱۳۹۲ (۲۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۱] بازدید ۰ […]

 260. تصاویری با کیفیت از آیفون پلاستیکی و ارزان قیمت اپل بدست آمد! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۲ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۹] بازدید ۰ […]

 261. “Optimus G2″ ال اجی ، اولین اسمارت فون مجهز به حافظه رم ۳ گیگابایتی ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۳ تیر ۱۳۹۲ (۱۶ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 262. هک شدن وبسایت یوبی سافت و به خطر افتادن اطلاعات کاربران | یونیز – دانشگاه ها

  […] : omid.kamangar ۱۳ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۸] بازدید ۰ […]

 263. “۲۰۷″ ،” ۲۰۸″ و” ۲۰۸ دوسیم کارت ” نوکیا رسما معرفی شدند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۳ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۳] بازدید ۰ […]

 264. هشدار برای ۹۹% دستگاه های اندرویدی! Bluebox حفره امنیتی قدیمی در اندروید یافت ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۳ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۱] بازدید ۰ […]

 265. دستگاه اندرویدی خود را به یک اسکنر قوی تبدیل کنید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۴ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 266. رمزنگاری ایمیل های ارسالی با Secure Gmail | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۴ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۱] بازدید ۰ […]

 267. Heart System: قابلیت جدید در بازی PES 14 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۴ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۷] بازدید ۰ […]

 268. مشاهده پیام‌های اندروید در کامپیوتر | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۵ تیر ۱۳۹۲ (۵۵ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۴] بازدید ۰ […]

 269. HTC One هم نتوانست مشکلات مالی HTC را حل کند ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۵ تیر ۱۳۹۲ (۴۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۰] بازدید ۰ […]

 270. اپلیکیشن رسمی Mega برای اندروید منتشر شد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۶ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 271. ۱۰ مدل از شارژر های جدید آیفون را اینجا ببینید! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : زهرا معبودی ۱۶ تیر ۱۳۹۲ (۵۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۱۴] بازدید ۰ […]

 272. بررسی تبلت Sony Xperia Tablet Z | یونیز – دانشگاه ها

  […] : بهراد جاود ۱۶ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۱] بازدید ۰ […]

 273. “GFX Bench” مشخصات اسمارت فون “HTC One mini” را رسما تایید کرد | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۶ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۸] بازدید ۰ […]

 274. چگونه چند رایانه را بدون هاست ابری سینک کنیم؟ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مهیار سوری ۱۷ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۲۳] بازدید ۰ […]

 275. آموزش سی‌شارپ C# – بخش ۳۹ | یونیز – دانشگاه ها

  […] : Jeff Mosawy ۱۷ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 276. به مناسبت پنج سالگی اپ استور؛ اپلیکیشن ها و بازی های برتر iOS را از اپ استور رایگان دریافت کنید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۷ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۱۵] بازدید ۰ […]

 277. میزان رضایت مندی از محصولات اپل در کشور کره بیش از سامسونگ است ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۷ تیر ۱۳۹۲ (۵۴ دقیقه پیش) بدون نظر [۷] بازدید ۰ […]

 278. اسمارت فون گلکسی نوت III در ۴ مدل متفاوت عرضه می شود | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۸ تیر ۱۳۹۲ (۱۲ دقیقه پیش) بدون نظر [۵] بازدید ۰ […]

 279. تصاویر جدید و با کیفیت بالا از بازی PES 2014 | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۸ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۳] بازدید ۰ […]

 280. Galaxy S III منفجر شد و یک دختر ۱۸ ساله زخمی گشت ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۸ تیر ۱۳۹۲ (۱ ساعت پیش) بدون نظر [۳۲] بازدید ۰ […]

 281. انتشار تصویر و مشخصاتی جدید ازاسمارت فون لومیا ۱۰۲۰ نوکیا | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۸ تیر ۱۳۹۲ (۱۷ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 282. FIFA 13 برای ویندوزفون ۸ رسید؛ مخصوص نوکیا لومیا | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۹ تیر ۱۳۹۲ (۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۰] بازدید ۰ […]

 283. اپل از iPad 5 در ماه سپتامبر رونمایی می کند | یونیز – دانشگاه ها

  […] : مبین محمدی ۱۹ تیر ۱۳۹۲ (۳۱ دقیقه پیش) بدون نظر [۶] بازدید ۰ […]

 284. بنیانگذار Pirate Bay و اپلیکیشن پیام رسان برای فرار از PRISM و نظارت های دولتی | یونیز – دانشگاه ها

  […] : علیرضا زارع ۱۹ تیر ۱۳۹۲ (۲۹ دقیقه پیش) بدون نظر [۴] بازدید ۰ […]

 285. با اسمارت فون Droid MAXX موتورولا ؛ تا ۴۸ ساعت بدون شارژ مجدد کار کنید ! | یونیز – دانشگاه ها

  […] : سهیل دارائی ۱۹ تیر ۱۳۹۲ (۱۳ دقیقه پیش) بدون نظر [۳] بازدید ۰ […]

 286. وردپرس ۳٫۶ منتشر شد | پولتیک

  […] : علیرضا زارع ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ (۳ ساعت پیش) بدون نظر [۲۶] بازدید ۰ […]

 287. sajjad می‌گوید

  سلام من لپ تاپ vaio vpcf126fm دارم گرافیک 1 و رم 6 و core i7 ولی وقتی شارژر رو به لپ تاپ میزنم صفحه ریاستارت میشه و همین پیغام بالا رو میده “Display driver stopped responding and has recovered ” ولی هنگام کار با باتری صفحه خاموش نمیشه و درست کار میکنه 2 راهو امتحان کردم و درایور ام هم اخرین ورژنه میشه کمکم کنید؟لطفا !!!!به هرکی گفتم نتونسته

 288. وستا کامپیوتر – آزمایشی » توافق مایکروسافت و گیم لافت برای تولید بازی های مخصوص ویندوز ۸

  […] : علیرضا زارع ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ بدون نظر [۸۱] بازدید ۱ […]

 289. بررسی بازی Tiny Thief | وب سایت آموزشی خبری آی تی

  […] : امین قاسمی‌زاده۴ شهریور ۱۳۹۲بدون نظر[۱۴۲] […]

 290. گوشی هوشمند iPhone 5C رسما معرفی شد « سون دانلود

  […] : مبین محمدی ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ بدون نظر [۵۸] بازدید ۰ […]

 291. بررسی تبلت Amazon Kindle Fire HDX 7 | مایکروتکنولوژی

  […] : امین قاسمی‌زاده ۲۳ مهر ۱۳۹۲ بدون نظر [۴۶] بازدید ۰ […]

 292. ورایزون گلکسی اس ۴ مینی را با ۹۹ دلار در دسترس قرار داد | وب‌نوشت من100TOON

  […] نويسنده : مبین محمدی۲ آذر ۱۳۹۲بدون نظر […]

 293. سرانجام اسمارت فون Galaxy Grand 2 برند سامسونگ رسما رونمایی گشت ! | وب سایت آموزشی خبری آی تی

  […] : سهیل دارائی ۵ آذر ۱۳۹۲ بدون نظر [۷۸] بازدید ۱ […]

 294. منابعی مناسب برای طراحان مبتدی وب | وب سایت آموزشی خبری آی تی

  […] : omid.kamangar ۷ آذر ۱۳۹۲ بدون نظر [۲۵۲] بازدید ۰ […]

 295. velayateheidari.blogfa.com می‌گوید

  خیلی ممنون
  این پستتون خیلی به دردم خورد

 296. darjazi می‌گوید

  ممنون خیلی کامل توضیح داده شده ..عالی بود

 297. سعید می‌گوید

  خیلی خیلی ممنون
  واقعن واضح و شفاف توضیح دادین

 298. مصطفی می‌گوید

  سلام من الان 1 هفته است در گیر این داستانم ولی درست نمیشه… گرافیکمو تازه گرفتم ولی به محض نصب درایوراش اینجوری میشه تا حالا 10 تا ورژن مختلف دانلود کردم بازم نمیشه

 299. میثم می‌گوید

  سلام
  من هم این مشکل رو داشتم و همه جا رو واسه حلش گشتم و از جمله روش های بالا که دوست عزیز فرمودند رو هم امتحان کردم ولی درست نشد که نشد
  تنها راه حل برای این مشکل که صد در صد جواب میده و من امتحان کردم اینه که
  power play رو خاموش کنید و ریستارت کنید مشکل حل میشه به همین راحتی

 300. daniyal می‌گوید

  سلام
  این گزینه power playدقیقا کجاست؟؟

 301. sahar می‌گوید

  khatayi k usb iye man mide in nisss nemidoonam sookhte ya na:(

 302. مسلم اسکندری می‌گوید

  سلام من همه این راه ها رو امتحان کردم ولی جواب نداد… وقتی مرورگرها رو باز میکنم خییلی اذیت میکنه…همش صفحه سیاه میشه و دوباره بالا میاد….کلافم کرده لطفا کمکم کنید؟؟؟!!!

 303. مسلم اسکندری می‌گوید

  اقا این قضیه power play چیه که دوستمون میگفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. حیدر می‌گوید

   واسه منم اینطوری بود یا خرابی ویندوزته یا ویندوز کرک نشده و یا باید مرورگرتو آپدیت بدی

دیدگاه‌ها بسته شده است.

همه سیستم عامل ها مشکلاتی دارند که برخی مواقع باعث اخلال در روند کاری کاربران آن سیستم عامل می شوند . سیستم عامل ویندوز نیز که حدود ۹۰ % از کامپیوترهای دنیا از آن استفاده می کنند ، از این مشکلات مستثنا نیست . در این مطلب سعی داریم تا خطایی که مربوط به مشکلات گرافیکی در سیستم عامل ویندوز می باشد را مورد بررسی قرار دهیم . اگر شما هم مدام با پیغام Display driver stopped responding and has recovered مواجه می شوید و از دست آن به سطوح آمده اید ، بهتر است که این مطلب را تا پایان دنبال کنید . با گویا آی تی همراه باشید …...