روانشناسی به نام موسیقی

روانشناسی به نام موسیقی
 • 1391/9/22
 • محمد مفيد
 • 2
روانشناسی به نام موسیقی
روانشناسی به نام موسیقی

 

آیا می‌دانستید موسیقی می‌تواند نسبت به ده ها قرص ، تاثیر بیشتری را بر روی ذهن شما بگذارد ؟ عصبانی هستید ؟ استرس دارید ؟ از بی‌خوابی رنج می‌برید ؟ تمام این عوامل می‌توانند با موسیقی درمان شوند. تنها شرطی که در این بین وجود دارد، انتخاب آهنگ صحیح، متناسب با حال و هوایی است که دارید. این موضوع دقیقا همان کاری است که اپلیکیشن Stereomood انجام می‌دهد. خود من هنگام ناراحتی یا هنگامی که شادم موسیقی گوش میدم اما همیشه انتخاب موسیقی مناسب با حال و هوام کمی دشوار بوده واسم.

این اپلیکیشن آرشیوی از آهنگ ها بی نظیر را در خود جای داده است، و در اقدامی کم نظیر اقدام به طبقه بندی این آهنگ ها مطابق را روحیات مختلف کرده است. برای مثال اگر بعد از یک روز سخت به خانه می‌آیید، می‌توانید با انتخاب آهنگ های آرام ( Relaxing Songs )، دقایقی خالی از استرس را تجربه کنید. اگر در حال ورزش کردن هستید و احتیاج به انرژی دارید، می‌توانید با انتخاب آهنگ های پر انرژی، آدرنالین را به بدنتان تزریق کنید. آهنگ‌های عاشقانه هم که جای خود را دارد … اگر اهل موسیقی باشید، قطعا تا به حال ساعت ها وقت خود را جهت ساختن سلکشن های مختلف، خرج کرده اید، اما از این به بعد و به لطف Stereomood می‌توانید بهترین آهنگ ها را بدون هیچگونه دغدغه ای، در کنار هم داشته باشید. این برنامه تنها موسیقی های خارجی را پوشش می‌دهد و توجه داشته باشید که برای استفاده از آن، حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

دانلود از کافه بازار برای اندروید

دانلود از اپ‌استور برای iOS

برنامهٔ QR Code

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
 1. من شخصا به موسیقی علاقه زیادی دارم. مطمئنا موسیقی می تواند روی روح و روان فرد تاثیر بگذارد. البته با توجه به نوع موسیقی، این تاثیر می تواند مثبت یا منفی باشد. بابت معرفی این اپلیکیشن تشکر می کنم. اپلیکیشن خوبی است، این اپلیکیشن را به همه پیشنهاد می کنم

 2. درود
  این برنامه فایل های تو حافظه گوشی رو پلی میکنه یا فایل های تو اینترنت؟
  همچنین برنامه ای برای کامپیوتر وجود نداره؟
  سپاس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *