متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تبلت سرفیس پرو بدترین تبلت از لحاظ تعمیر پذیری

12345 (بدون نظر)
Loading...
167

banner_mattتبلت و یا گوشی هوشمند معروفی نیست که توسط سایت مشهور iFixit باز نشده باشد. هدف این سایت کمک برای خود آموز کردن کاربران برای تعمیر دستگاه هوشمند است. البته یکی از فعالیت های محبوبی هم که دارد بررسی محصول از لحاظ تعمیر پذیری می باشد. تبلت سرفیس پرو شرکت مایکروسافت جدیترین بررسی این سایت بوده و متاسفانه ما را با حقیقت تلخی رو به رو می کند، تبلت سرفیس پرو از لحاظ قابلیت تعمیر پذیری و دوباره سر هم کردن محصول بسیار ضعیف است به گونه ای که iFixit به نمره ای بهتر از ۱ از ۱۰ راضی نشده است.msproifixyjtاز آنجایی که سرفیس پرو برای اجرای برنامه های حرفه ای نیز طراحی شده است امید داشتیم که بتوانیم بعد ها با تعویض قطعات تبلت آن را ارتقا دهیم ولی به غیر از حافظه SDD و باتری دیگر هیچ قطعه ای قابل جداسازی نیست و برای ارتقا یا تعویض دیگر قطعات باید حتما” به یک حرفه ای سخت افزاری مراجعه کنیم. بعد از باز کردن تبلت مشخص شد که باتری سرفیس پرو ۵,۶۷۶ میلی آمپری است و دلیل شارژ دهی پایین ۲ تا ۳ ساعت مداوم این تبلت هم قطعا” همین است.

مشخص است مایکروسافت به این دلیل که بتواند محصول نهایی خود را باریکتر تولید کند مجبور شده که تا اینقدر قطعات درونی را فشرده و غیر قابل انعطاف بسازد. پیش از این هم iFixit رایانه رو میزی imac 2012 رو مورد بررسی قرار داده بود و متاسفانه این محصول نیز از تعمیر پذیری پایینی برخوردار بود. البته اگر به این نکته توجه کنیم که حمل و نقل سرفیس پرو بیشتر برایمان ارزش دارد می بینیم که آنقدر ها هم این مشکل جدی به نظر نمی رسد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. مهدی می‌گوید

  تبلتش چندان پر کارامد و جالب به نظر نمیرسه.
  درکل سیستم عامل ویندوز , فقط به کامپیوتر ها و لپ تاپ ها میاد.
  برای تبلت ها و موبایل ها بهتره از اندروید بهره گرفت که کاراییش برای وسایل همرا خیلی بیشتر از ویندوزه(این نظر منه)

  1. queen suzi می‌گوید

   اتفاقاً تبلت های اندرویدی هیچ کاری نمیشه باهاشون انجام داد !
   فقط و فقط وسالی هستند واسه پر کردن وقت . . . سرگمی . . . دیدن کلیپ !

   شاید از پس برنامه های خیلی سنگین بر نیاد، ولی این فکر کن که توی دانشگاه، توی خیابون، توی ماشین و هرجای دیگه ای یه ویندوز ۸ کامل روبروته !

 2. بابک می‌گوید

  ویندوز برای حرفه ای است وتمام کارها را می توان با ان انجام داد اما انروید محدود است وفقط فقط به در دموبایل می خورد ویندوزبویژه ویندوز ۱۰چیز دیگری است فقط فقط ویندوز نه انروید انروید خیلی خیلی ضعیف است به درد افرادعادی می خورد نه به درد حرفه ای ها .میکروسافت باساختن سورفیس پرو ۴ شاهکار کرده است قدرت سرعت راحتی همه همه در یک مجموع دوستی که گفت جندان قوی نیست از مشخصات ان اطلاع ندارد .نویسنده این مقاله هم گویا زیاد دانش کامپیوتری ندارداین تبلت قابل تعمیر است اما نیاز به متخصص مخصوص به خود دارد وواژه (بدترین) در این مقاله درست نیست حتی در داخل کشور عزیزمان هم قابل تعمیر می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلت و یا گوشی هوشمند معروفی نیست که توسط سایت مشهور iFixit باز نشده باشد. هدف این سایت کمک برای خود آموز کردن کاربران برای تعمیر دستگاه هوشمند است. البته یکی از فعالیت های محبوبی هم که دارد بررسی محصول از لحاظ تعمیر پذیری می باشد. تبلت سرفیس پرو شرکت مایکروسافت جدیترین بررسی این سایت بوده و متاسفانه ما را با حقیقت تلخی رو به رو می کند، تبلت سرفیس پرو از لحاظ قابلیت تعمیر پذیری و دوباره سر هم کردن محصول بسیار ضعیف است به گونه ای که iFixit به نمره ای بهتر از 1 از 10 راضی نشده است.