Vine به آندروید می‌آید

Vine به آندروید می‌آید
  • 1392/3/18
  • روزبه رضوی
  • 1

حدود 4 ماه از معرفی سرویس به اشتراک گذاری فیلم Vine توسط Twitter می‌گذرد و در این مدت توانسته قریب به 13 میلیون کاربر جذب کند. از روز دوشنبه توییتر آندرویدی‌ها را هم به میدان Vine دعوت کرده. اگر شما هم از آندروید نسخه‌ی 4 به بالا استفاده می‌کنید، می‌توانید از هم‌اکنون ویدیو بسازید و به اشتراک بگذارید و ویدیوهای دیگران را ببینید.

سارا هایدر (Sara Haider)، مهندس آندرویدی توییتر: “از آن‌جا که حین ساخت اپلیکیشن آندرویدی Vine ما به بروزرسانی اپلیکیشن iOS آن نیز پرداخته‎ایم، این دو اپلیکیشن کاملاً شبیه هم نیستند، البته فعلاً!”.

این یعنی اینکه آندرویدی‌ها هنوز از قابلیت‌های استفاده از دوربین جلوی گوشی، جستجو و استفاده از هشتگ و حتی منشن کردن برخوردار نیستند. اما کمی صبر کنید. اگر از نظر این قابلیت‌ها از iOS عقب هستند، در عوض برخلاف آن‌ها می‌توانند از زوم کردن استفاده کنند!

Vine for Android

در ابتدا ممکن است با صفحه گوشی‌تان برای زوم کردن ور روید. لازم است بدانید که برای زوم کردن در اپلیکیشن Vine باید از دکمه‌های افزایش/کاهش صدا استفاده کنید! Vine برای آندروید دارای زبانه‌های Feed, Activity, Explore و Profile است.

اگر به Google Play دسترسی دارید می‌توانید با مراجعه به اینجا، این اپلیکیشن را دانلود کنید. اگر هم دسترسی ندارید می‌توانید امیدوار باشید که گوگل هر چه زودتر مصوبه‌ی لغو تحریم‌های رایانه‌ای را اعمال کند!

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. متاسفانه من htc desireHD دارم و چند ماه پیش این شرکت گفت
    اپدیت اندروید ۴ واسش نمیاد
    از همون موقع از خیلی نعمات بی بهره بودم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *