فرشته آبیBlue Angle در دستان چاپگر لیزری مونو سامسونگ

فرشته آبیBlue Angle در دستان چاپگر لیزری مونو سامسونگ
  • 1392/7/23
  • ITTeach
  • 1

چاپگر لیزری مونو و چندمنظوره سایز A4  سامسونگ برچسب سازگاری با محیط زیست فرشته آبیBlue Angleرا از آن خود کردند

 Blauer Engel

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که چاپگر مونولیزری و چند منظورهA4این شرکت که در سال 2013 به بازار عرضه شده‌اند، موفق به دریافت برچسب اکو سیستم “فرشتة آبیBlue Angle” از سوی وزارت محیط زیست دولت فدرال آلمان شدند. گواهی سازگاری با محیط زیست فرشتة آبی به مدت 35 سال راهنمای خریداران محصولات دوستدار محیط زیست بوده است. اعتماد زیاد به این گواهی‌نامه آنرا به کمترین لازمة شرکت در حضور در مناقصات بخش عمومی در دولت‌ها و شرکت‌های عضو اتحادیة اروپا تبدیل کرده است.

اخیرا بندهایی به گواهینامة جدید فرشتة آبی اضافه شده که شامل سنجش و شناسایی ذرات یا مواد مضر و آلودگی صوتی و ارزیابی مصرف انرژی است.

M2875 Series

سامسونگ با ایجاد تغییراتی در طراحی سیستم‌های داخلی و تونر چاپگرهایش، همواره سعی کرده که قوانین مربوط به محیط زیست را در محصولاتش رعایت کند. همین تلاش‌ها نیز موجب شده 20 مدل از چاپگرهای تک‌منظوره و MFP‌های این شرکت که در سال 2013 عرضه شده‌اند، گواهینامة جدید فرشتة آبی را دریافت نمایند. این در حالی است که تاکنون هیچ شرکتیاینگواهینامه را در زمینهچاپگرهای خود کسب نکرده است.

جوسانگ اون، معاون ارشد رئيس فروش و بازاريابي سامسونگ در اینباره گفت: “ما با همكارانمان در آلمان همكاري نزدیکی داشته‌ايم تا بتوانيم پرينترها را با ضوابط جديد آزمايشي مطابقت دهيم.” وی افزود: “ما معتقديم اين به روز رسانی‌ها، هنگام دريافت پيشنهادات مناقصات از طرف آژانس‌ها و كمپاني‌هاي دولت آلمان در سال 2014،  مزاياي زيادي برايمانخواهد داشت.”

M4025 Series

وی همچنین گفت: “ما مفتخريم كه به مدرك برچسب اکو سیستم فرشتة آبی براي چاپگرهاي تک‌منظوره و چند کاره دست يافته‌ايم. اين امر نشان‌دهنده تعهد شفاف ما به پايداري محيطي و پيشرفت فناوری دوستدار محيط زيست در چرخه توليد محصولاتمان است.”

گفتنی است که در ماه آوریل 50 محصول سامسونگ موفق به دريافت درجه EPEAT شده‌اند كه يك گواهی آمريكائي برای محصولات دوستدار محيط زيست به شمار می‌آید.

M4075 Series

در ماه ژوئیه نیز پرينترهاي رنگي ليزري A4 وسري چند منظوره  CLP-415/CLX-4195 سامسونگ تقديرنامة “دستاورد مهمکم مصرف” از طرف آزمايشگاه بايرز(Buyers Lab) دريافت كردند. این لابراتوار یکی از متصديان پیشگام تست ابزار در آمريكا است.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *