متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

فرشته آبیBlue Angle در دستان چاپگر لیزری مونو سامسونگ

12345 (بدون نظر)
Loading...
113

چاپگر لیزری مونو و چندمنظوره سایز A4  سامسونگ برچسب سازگاری با محیط زیست فرشته آبیBlue Angleرا از آن خود کردند

 Blauer Engel

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که چاپگر مونولیزری و چند منظورهA4این شرکت که در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شده‌اند، موفق به دریافت برچسب اکو سیستم “فرشته آبیBlue Angle” از سوی وزارت محیط زیست دولت فدرال آلمان شدند. گواهی سازگاری با محیط زیست فرشته آبی به مدت ۳۵ سال راهنمای خریداران محصولات دوستدار محیط زیست بوده است. اعتماد زیاد به این گواهی‌نامه آنرا به کمترین لازمه شرکت در حضور در مناقصات بخش عمومی در دولت‌ها و شرکت‌های عضو اتحادیه اروپا تبدیل کرده است.

اخیرا بندهایی به گواهینامه جدید فرشته آبی اضافه شده که شامل سنجش و شناسایی ذرات یا مواد مضر و آلودگی صوتی و ارزیابی مصرف انرژی است.

M2875 Series

سامسونگ با ایجاد تغییراتی در طراحی سیستم‌های داخلی و تونر چاپگرهایش، همواره سعی کرده که قوانین مربوط به محیط زیست را در محصولاتش رعایت کند. همین تلاش‌ها نیز موجب شده ۲۰ مدل از چاپگرهای تک‌منظوره و MFP‌های این شرکت که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده‌اند، گواهینامه جدید فرشته آبی را دریافت نمایند. این در حالی است که تاکنون هیچ شرکتیاینگواهینامه را در زمینهچاپگرهای خود کسب نکرده است.

جوسانگ اون، معاون ارشد رئیس فروش و بازاریابی سامسونگ در اینباره گفت: “ما با همکارانمان در آلمان همکاری نزدیکی داشته‌ایم تا بتوانیم پرینترها را با ضوابط جدید آزمایشی مطابقت دهیم.” وی افزود: “ما معتقدیم این به روز رسانی‌ها، هنگام دریافت پیشنهادات مناقصات از طرف آژانس‌ها و کمپانی‌های دولت آلمان در سال ۲۰۱۴،  مزایای زیادی برایمانخواهد داشت.”

M4025 Series

وی همچنین گفت: “ما مفتخریم که به مدرک برچسب اکو سیستم فرشته آبی برای چاپگرهای تک‌منظوره و چند کاره دست یافته‌ایم. این امر نشان‌دهنده تعهد شفاف ما به پایداری محیطی و پیشرفت فناوری دوستدار محیط زیست در چرخه تولید محصولاتمان است.”

گفتنی است که در ماه آوریل ۵۰ محصول سامسونگ موفق به دریافت درجه EPEAT شده‌اند که یک گواهی آمریکائی برای محصولات دوستدار محیط زیست به شمار می‌آید.

M4075 Series

در ماه ژوئیه نیز پرینترهای رنگی لیزری A4 وسری چند منظوره  CLP-415/CLX-4195 سامسونگ تقدیرنامه “دستاورد مهمکم مصرف” از طرف آزمایشگاه بایرز(Buyers Lab) دریافت کردند. این لابراتوار یکی از متصدیان پیشگام تست ابزار در آمریکا است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. emee می‌گوید

    با سلام
    لطفا تیتر رو اصلاح کنید Angel درست است..
    با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که چاپگر مونولیزری و چند منظورهA4این شرکت که در سال 2013 به بازار عرضه شده‌اند، موفق به دریافت برچسب اکو سیستم "فرشتة آبیBlue Angle" از سوی وزارت محیط زیست دولت فدرال آلمان شدند. گواهی سازگاری با محیط زیست فرشتة آبی به مدت 35 سال راهنمای خریداران محصولات دوستدار محیط زیست بوده است. اعتماد زیاد به این گواهی‌نامه آنرا به کمترین لازمة شرکت در حضور در مناقصات بخش عمومی در دولت‌ها و شرکت‌های عضو اتحادیة اروپا تبدیل کرده است.