متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سامسونگ تا به حال ۴۰ میلیون از اسمارت فون گلسی اس ۴ را فروخته است

12345 (بدون نظر)
Loading...
61

galaxy-s4-s8001

شرکت سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی اس ۴ را در اواخر ماه آوریل عرضه کرد این گوشی هوشمند به یک دستگاه محبوب و فوق العاده برای سامسونگ شد این شرکت موفق به فروش ۱۰ میلیون از این گوشی هوشمند در ماه اول شد.

همانطور که میدانید سامسونگ یک شرکت مشهور و بسیار پرطرفدار است به همین دلیل بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفته  و شایعات بسیار درباره این شرکت و محصولاتش منتشر می شود برای مثال چندی پیش یکی از مجله های انگلیسی زبان خبر از رونمایی گوشی هوشمند گلکسی اس ۵ را در ماه ژانویه داده بود.

اکنون به طور رسمی از سوی سامسونگ گزارش فروش گلکسی اس ۴ اعلام شده است این شرکت تا به حال ۴۰ میلیون از این گوشی هوشمند را فروخته است. سامسونگ از ابتدا فقط فروش ماه اول را  اعلام کرده بود این شرکت بعد از ۴ ماه ۳۰ میلیون فروش داشته است یعنی این خبر به این معنی است که از ماه August فقط ۱۰ میلیون از این گوشی هوشمند را فروخته است. سامسونگ از گلکسی اس ۴ فروش چشمگیری را داشته است ممکن است که این گوشی محبوب تر از گلکسی اس ۳ شود. نظر شما درباره این خبر چیست؟

geeky-gadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی اس ۴ را در اواخر ماه آوریل عرضه کرد این گوشی هوشمند به یک دستگاه محبوب و فوق العاده برای […]