نوکیا Here را به تمام دیوایس های مبتنی بر ویندوز ۸.۱ می آورد

نوکیا Here را به تمام دیوایس های مبتنی بر ویندوز ۸.۱ می آورد
  • 1392/12/4
  • بهراد جاود
  • 0

نوکیا در حال آماده شدن برای گسترش دسترسی به نرم افزار نقشه خود به نام Here است. تا کنون نرم افزار Here Maps در میان تبلت ها انحصارا برای نوکیا لومیا ۲۵۲۰ عرضه شده بود. اما نوکیا اعلام کرده در حال آماده شدن برای عرضه این نرم افزار روی تمامی دیوایس های مبنتی بر ویندوز ۸.۱ است که این هم شامل دیوایس های مبتنی بر ویندوز RT می شود و هم ویندوز ۸ پرو. و چند به روز رسانی خیلی خوب هم همراه با این نرم افزار در راه است.

Nokia_Here

بزرگترین بهبود، در سرعت و عملکرد کلی نرم افزار رخ می دهد. نوکیا می گوید از بهینه سازی های مختلفی استفاده می کند تا بتواند کاری کند که صفحات نقشه ۴ برابر سریعتر از قبل بارگذاری شوند و نقشه های آفلاین هم با بیشترین سرعتی که سخت افزار توانایی اش را داشته باشد بارگذاری خواهد شد. نوکیا همچنین پشتیبانی از موس و کیبورد را هم برای کاربران لپ تاپ ها به سیستم نقشه خود اضافه کرده است ولی همچنان کنترل های لمسی دست نخورده باقی می مانند. نسخه جدید از تصاویر ماهواره با قدرت تفکیک بالا هم پشتیبانی می کند، پس وقتی به نزدیک زوم کنید اطلاعات خیلی زیادی را می توانید روی نقشه ببینید. دست آخر شما می توانید جست و جو ها و مسیرهایی که محاسبه کرده اید را ذخیره کنید و لیست مکان های جست و جو شده هم می توانند بر اساس فاصله یا رای کاربران طبقه بندی شوند.

نوکیا می گوید این به روز رسانی تا چند روز دیگر و ابتدا در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد. این به روز رسانی یک به روز رسانی فوق العاده به نظر می رسد و برای کاربرانی که از نقشه مایکروسافت بینگ خوششان نیامده و نقشه رسمی گوگل را هم نمی توانند روی سیستم شان نصب کنند خیلی مفید و کارآمد خواهد بود.

مرجع: phonearena.com

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *