گویا اپ؛ افزونه DashNotes: ذخیره متن و عکس به تب‌های جدید (کروم)

گویا اپ؛ افزونه DashNotes: ذخیره متن و عکس به تب‌های جدید (کروم)
  • 1393/6/23
  • پرهام مارزلو
  • 0

ممکن است بارها یک صفحه اینترنت را در بخش بوک مارک‌های مرورگر خود ذخیره کرده و بعدها به خواندن آن مشغول شده باشید؛ اما مشکل اینجاست که بسیاری از کاربران پس از خواندن مطالب بوک مارک شده، آن‌ها را از لیست خود خارج نمی‌کنند. امروز قصد داریم شما را با یک افزونه جدید و کاربردی در زمینه بوک مارک کردن مطالب مختلف آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

نام این افزونه DashNotes بوده و امکان ذخیره متن، تصویر و صفحات مختلف بر روی تب‌های جدید مرورگر کروم را به کاربران ارائه می‌دهد. با استفاده از این افزونه دیگر نیازی به ذخیره‌ی کل صفحه مورد نظر نبوده و می‌توانید تنها متن و یا تصویر مورد نظرتان را در اختیار داشته باشید. همچنین پس از نصب افزونه مذکور، تصاویر پس‌زمینه زیبایی را در تب‌های جدیدی که باز می‌‌شود مشاهده خواهید کرد.

dash-notes-addهمانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، افزونه DashNotes تصاویر پس‌زمینه‌ی زیبایی را بر روی تب‌های جدید ایجاد می‌نماید. پس از ذخیره عکس و یا متن مورد نظرتان به کمک این افزونه، با کلیک بر روی آن‌ها به آدرس صفحه مربوط به آن منتقل می‌شوید. البته ممکن است نیازی به مراجعه به آدرس مربوطه نباشد؛ چرا که می‌توانید بخش مورد نظرتان را به طور کامل ذخیره نمایید.

DashNotesالبته قابلیت‌های Dashnotes منحصر به فرد نبوده و افزونه‌های دیگری نیز در این رابطه طراحی شده‌اند. اما چرا Dashnotes؟ در یک کلام تب جدیدی که این افزونه تولید می‌کند تنها کاربردی نبوده و سرعت عمل کاربران را تا حد قابل توجهی بالا می‌برد. ذخیره عکس‌ها، متون و صفحات مختلف از سرعت عمل مرورگر در باز کردن تب جدید نمی‌کاهد.

در واقع این تب‌های جدید در مقایسه با نمونه‌های معمولی ( بدون استفاده از افزونه DashNotes) از سرعت به مراتب بالاتری برخوردار هستند. همچنین آیکون قرار گرفته شده در قسمت بالا و سمت چپ به شما امکان دسترسی سریع به بخش‌های مختلفی را خواهد داد. علاوه بر این، با کوچک کردن پنجره مرورگر، تمامی محتوی‌های ذخیره شده مطابق با آن تغییر اندازه خواهند داد.

DashNotes - Chrome Web Store

این افزونه امکان ذخیره بی‌نهایت اطلاعات را در تب کناری به شما می‌دهد. برای بسیاری از کاربران DashNotes به عنوان یک محافظ اطلاعات به شمار می‌رود. در بررسی خود تنها یک ایراد کوچک در عملکرد افزونه وجود داشت؛ در مواقعی که تصویر پس‌زمینه روشن است ممکن است زمان و تاریخ مشخص و خوانا نباشند.

برای دریافت این افزونه رایگان و فوق‌العاده کاربردی می‌توانید از لینک فروشگاه کروم استفاده نمایید. امیدواریم از این معرفی بهره کافی را برده باشید.

لینک دریافت افزونه برای کروم
لینک منبع مطلب

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *