متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تست سقوط بسیار جالب آیفون ۶ از فضا به زمین!

12345 (بدون نظر)
Loading...
83

این روزها انواع و اقسام تست ها بر روی تلفن های هوشمند انجام می شود. تست پرتاب از جمله این موارد است. آیفون های کنونی شرکت اپل یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس بلافاصله پس از معرفی در چند ماه پیش انواع مختلفی از تست ها را تجربه کردند. حتی ماجرای خم شدن آیفون ۶ برای مدتی در تمام محافل تکنولوژیک نقل می شد. اما برخی موارد تست های عجیب و غریب را شاهد هستیم که واقعا در نوع خود بسیار جالب هستند.

شرکت Urban Armor Gear یکی از سازندگان قاب محافظ های قدرتمند برای تلفن های هوشمند است. این شرکت اخیرا یک تست پرتاب بسیار جالب را تدارک دیده که در آن یک آیفون ۶ که قاب محافظ این شرکت بر روی آن قرار گرفته از فضا به زمین پرتاب می گردد.  ارتفاعی که این تست از آنجا انجام شده دقیقا ۳۰/۴۸۰ متر بالاتر از سطح زمین است!

در این تست آیفون یاد شده بدون هیچگونه کاهش دهنده سرعتی پرتاب می گردد. سرعت سقوط این محصول در این آزمایش به ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت هم میرسد. بر اساس گفته شرکت سازنده دستگاه مذکور پس از شارژ مجدد سالم بوده و به درستی کار می کند!

در ادامه مطلب همراه با گویا آی تی باشید تا این ویدئو جذاب را ببینیم.

دانلود ویدئو

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. Farid Mz می‌گوید

    ۱۱۲ کیلومتر بر ثانیه؟ یا ساعت؟ مطعنید؟

    1. مجتبی می‌گوید

      ساعت درستشه ممنون بابت اطلاع رسانیتون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این روزها انواع و اقسام تست ها بر روی تلفن های هوشمند انجام می شود. تست پرتاب از جمله این موارد است. آیفون های کنونی […]