نسخه نهایی و پایدار اپلیکیشن VLC برای اندروید عرضه شد

نسخه نهایی و پایدار اپلیکیشن VLC برای اندروید عرضه شد
  • 1393/11/16
  • مجتبی
  • 2

چندی ویش نسخه آزمایشی اپلیکیشن پلیر VLC برای اندروید عرضه شد و در طی همین مدت توانست محوببیت بالایی را در گوگل پلی بدست بیاورد. حتی با وجود اینکه معمولا اپلیکیشن های آژمایشی محبوبیت چندانی پیدا نمی کنند. در واقع هدف VLC هم مانند سایر مواردی که به صورت آزمایشی ارائه می شوند، بررسی کارایی و کارکرد امکانات و یافتن مشکلات اجتمالی بوده.

هم اکنون نسخه نهایی و پایدار اپلیکیشن یاد شده نیز بالاخره آماده شده و از دیروز در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفت. در این نسخه مشکلات کرش کردن و باگ های نسخه آزمایشی به کلی رفع شده و VLC اندروید به صورت پایدار در آمده. همچنین زبان طراحی متریال گوگل به صورت کامل در ظاهر و رابط کاربری اپلیکیشن مورد بحث اعمال شده است. امکانات جدید و بررسی بهینه سازی های بروز نیز همچنان توسط VLC انجام می شود.

حالا شماره نسخه جدید پلیر VLC برای اندروید ۱/۰/۱ شدع که بر اساس نسخه قبلی که ۰/۹/۱۰ بود، منتشر گردیده. پس از این بروزرسانی، اپلیکیشن مورد اشاره از نظر کاربردی بسیار بهینه تر عمل می کند و سازندگانش برای آن سنگ تمام گذاشته اند، درست مانند نسخه های پی سی، لینوکس و … بنظر می رسد که VLC بتواند به زودی به بهترین پلیر اندرویدی مبدل گردد. لازم به ذکر است، نسخه آزمایشی اپلیکیشن مورد بحث همچنان برای تست قابلیت ها و ویژگی ها جدید در گوگل پلی موجود است و می توانید قبل از ارائه نسخه های جدید، امکاتات بروز آن را در این نسخه تجربه کنید. برای دانلود VLC اندروید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

get_it_on_google_play

noskhe-android-w19
دانلود نسخه آزمایشی VLC
دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. این ایران اپزه لینک چک شد مشکل حل شد الان لینک سالمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *