متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۱۰۰ گیگابایت فضای رایگان ابری وان‌درایو اکنون در دسترس همه است

12345 (بدون نظر)
Loading...
1

اگر خاطرتان باشد چند روز پیش در گویا آی تی خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه مایکروسافت ۱۰۰ گیگابایت فضای رایگان ابری وان درایو را به عنوان یکی از هدایای سرویس بینگ برای کاربران آمریکایی ارائه می دهد. اکنون همه در سراسر دنیا قادر هستند تا از این ۱۰۰ گیگابایت استفاده کنند.

متاسفانه قبلا این سرویس بر طبق سنت قدیمی مایکروسافت فقط برای افرادی در دسترس بود که محل زندگی‌شان آمریکاست. اما خوشبختانه حالا این سرویس گسترش یافته و برای همه در سراسر دنیا ارائه می شود و تنها کاری که برای دریافت این ۱۰۰ گیگابایت رایگان باید انجام دهید این است که با اکانت مایکروسافت خود به این لینک مراجعه کنید.

پس از این که درخواست سرویس یاد شده را بدهید فضای رایگان ۱۰۰ گیگابایت ابری وان درایو برای  دو سال در اختیار شما قرار خواهد گرفت و اگر نیاز به فضای بیشتری دارید باید از سرویس های ارتقا یافته که پولی هستند استفاده کنید.

البته اگر شما از طرفداران فضاهای ابری باشید خوشحال خواهید شد اگر بدانید برای کاربران سرویس آفیس ۳۶۵ مقدار این فضای نامحدود است.

[منبع: NeoWin]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. hos می‌گوید

    چه فایده، فقط مال دو ساله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر خاطرتان باشد چند روز پیش در گویا آی تی خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه مایکروسافت ۱۰۰ گیگابایت فضای رایگان ابری وان درایو را […]