اپلیکیشن Android Auto سرانجام در گوگل پلی قرار گرفت

اپلیکیشن Android Auto سرانجام در گوگل پلی قرار گرفت
  • 1393/12/29
  • مجتبی
  • 0

گوگل نهایتا اپلیکیشن Android Auto را که به کاربران اجازه می دهد از اندروید رد خودرو خود استفاده کنند، در گوگل پلی قرار داد. اتومبیل هایی که با سیستم عامل اندروید در آمریکا به دست مشتریان رسیده بودند قبل از این نمی توانستند از اپلیکیشن یاد شهد استفاده کنند زیرا هیچ اپلیکیشنی در تلفن هوشمند آنها وجود نداشت که قادر به انجام این عمل باشد. اما حالا با اپلیکیشن جدید مورد بحث این مشکل رفع شده.

gsmarena_001

Android Auto باعث شده تا گوگل بتواند قابلیت های تلفن های هومشند را به سیستم خودرو شما بیاورد. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد تا نه تنها اقدام به دریافت تماس های خود نمایند، بلکه قادر باشند برخی از اعمال پایه ای را نیز براحتی انجام دهند. مثلا تعیین قرار های ملاقات با دستورات صوتی، استفاده از سیستم ناوبری، اجرای موسیقی ها و گوش دادن به پیام های دریافتی و نیز بسیاری امکان دیگر. اپل نیز با سیستم مشابهی به نام CarPlay همین موارد را توسط سیتسم عامل iOS به خودروها آورده.

اپلیکیشن Android Auto فعلا فقط با سیستم عامل نسخه ۵ اندروید کار می کند و هم اکنون نیز فقط در آمریکا در دسترس است. شما می توانید اما فایل APK آن را از طریق لینک زیر دانلود نمایید ولی توجه داشته باشید که ممکن است فعلا این اپ در دستگاه شما کار نکند.

[button color=”green2″ link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead” align=”center” target=”_blank”]دانلود از گوگل پلی[/button]

[منبع: Gsmarena]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *