بهترین اپلیکیشن های اندروید،iOS و ویندوز فون در مارس ۲۰۱۵

بهترین اپلیکیشن های اندروید،iOS و ویندوز فون در مارس ۲۰۱۵
 • 1394/1/15
 • علی رضاپور
 • 1

ماه مارس گذشت اما ما می خواهیم نگاهی به آن بیاندازیم و ببینیم که چه اپلیکیشن هایی لقب بهترین اپلیکیشن سیستم عامل خود را گرفته اند.  بررسی ما فقط مربوط به سیستم عامل های iOS ، اندروید و ویندوز فون می باشد. فقط نرم افزار هایی که در اینجا ذکر می شوند که در ماه مارس منتشر شده باشند.

در ذیل به طور خلاصه به بررسی بهترین نرم افزار های سیستم عامل های iOS ، اندروید و ویندوز فون می پردازیم. ابتدا با بهترین اپلیکیشن های iOS شروع می کنیم.

«iOS»

 1. Periscope: اگر بخواهیم یک جمله درباره ی این نرم افزار بگوئیم این است که Periscope یک اپلیکیشن زیبا و ساده با کاربردی اساسی در زندگی روزمره ی ما می باشد. اگر اخبار تکنولوژی را در این چند مدت دنبال کرده باشید باید بدانید که یکی از بحث بر انگیز ترین اپلیکیشن ها، Periscope است. متاسفانه فعلا این اپلیکیشن فقط مخصوص سیستم عامل iOS می باشد. اخیرا شایعاتی منتشر شده است که حاکی از طراحی Periscope برای اندروید نیز هستند. شما می توانید این اپلیکیشن جالب را از i Tune بطور رایگان دانلود کنید.

 2. Enlight : اگر مایل به ویرایش حرفه ای عکس در iOS خود هستید می توانید این نرم افزار را با قیمت ۳٫۹۹ دلار از i Tunes دانلود کنید. همچنین این اپلیکیشین دارای افکت ها، رنگ های آماده، قالب ها و … می باشد. Enlight یک نرم افزار کاملا جامع بوده قادر به انجام تغییرات حرفه ای بر روی عکس ها خواهد بود.

 3. HERE – Offline Navigation: این نرم افزار که توسط NOKIA طراحی و منتشر شده، ابتدا نقشه ی محل مورد نظر که شما انتخاب می کنید را دانلود می کند و سپس وقتی که در آن محل کوچک ترین حرکتی کنید در این اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد. بدون نیاز به اینترنت! این برای کسانی که بسیار سفر می کنند مناسب است. چون بسیاری از اپلیکیشن ها پوشش مناسبی در حرکت ارائه نمی دهند. شما می توانید این اپلیکیشن را از iTune  بطور رایگان دانلود کنید.

 4. Google Calendar: این اپلیکیشن فقط برای سیستم عامل iOS موجود است که بطور رایگان در iTunes قابل دانلود می باشد. Google Calendar قادر است که قرار های ملاقات شما را که در  GMail شما وجود دارد، بر روی iOS شما نمایش دهد و بالعکس.  طراحی این اپلیکیشن شباهت زیادی به iOS 8 دارد. این خبر خوبی برای کاربران گوگل است که از iOS استفاده می کنند.

 5. Layout for Instagram: این اپلیکیشن هم بطور رایگان از اینجا قابل دانلود می باشد. همانطور که از نام این اپلیکیشن هم معلوم است، Layout for Instagram توسط Instagram طراحی شده است. اگر iOS داشته باشید و از اینستاگرام استفاده می کنید، حتما این اپلیکیشن را دانلود کنید.

 6. Adobe Photoshop Mix: شاید با دیدن نام این نرم افزار فکر کنید که یک اپلیکیشن نقاشی است که فقط می توان با آن خط کشید و پاک کرد اما اینطور نیست. شما می توانید بوسیله ی آن عکس ها را ببرید و با هم ادغام کنید. مسلما بسیاری از اپلیکیشن های ویرایش عکس کاربران را راضی نمی کند اما اگر مایل به دانلود Photoshop Mix برای iOS هستید می توانید از iTunes دانلود کنید.

 7. Tempo Video Editor: این اپلیکیشن شسته و رفته ی ویرایش ویدئو شما را قادر می سازد تا هر کاری روی یک تکه فیلم انجام دهید؛ از گذاشن افکت تا ادغام کردن و بریدن و… شما می توانید ویدئوی مورد نظر خود را تا ۸ برابر کند یا تند کنید. یکی از شاخصه های اصلی این اپلیکیشن افکت های آن است. همچنین می توانید یک یا چند فایل موسیقی را در ویدئوتان قرار دهید. اگر مایل به خرید این اپ هستید می توانید با مراجعه به iTune آن را دانلود کنید.

 8. No Location: هنگامی که با گوشی های iOS عکسی می گیرید، گوشی تاریخ اخذ تصویر، مشخصات دوربین، تنظیمات و … را ذخیره می کند. به این اطلاعت ذخیره شده EXIF می گویند.آیا شما هم از EXIF ها به ستوه آمده اید؟ اگر پاسخ مثبت است شما تنها نیستید. چون افراد بسیاری از این امر خسته شده اند. این نرم افزار می تواند EXIF ها را در کوتاه ترین مدت از بین ببرد. بدون این که شما به آن دستوری بدهید. قیمت این اپلیکیشن در سایت iTunes ، یک دلار می باشد.

 9. CARROT Waether: قطعا شما این چنین اپلیکیشن پیش بینی وضعیت هوایی را ندیده اید. این نرم افزار پیش بینی وضعیت آب و هوا را با کمی طنز و شوخ طبعی به شما گوشزد می کند. متاسفانه این اپلیکیشن نسخه ی آزمایشی ندارد و فقط باید ۳ دلار خرج کنید تا آن را روی گوشی خود نصب کنید. اما این اپلیکیشن پیشنهاد خوبی است. شما می توانید CARROT را از اینجا دانلود کنید.

 10. Weather Nerd : یک اپلیکیشن آب و هوای دیگر؟ بله ولی نه مثل نمونه ی قبلی بلکه با کمی نمودار ها و منابع بیشتر. این اپلیکیشن آمار هایش را از منابع اطلاعاتی مختلف می گیرد و سپس آن ها را با هم ترکیب و معدلی از آن ها را به شما نمایش می دهد. قیمت Weather Nerd پنج دلار می باشد که در سایت iTunes قابل خرید است.

«Android»

 1. Flyp: این اپلیکیشن به شما امکان داشتن شماره تلفن های زیاد با قابلیت مدیریت آن را به شما می دهد. اگر می خواهید بین تلفن های محیط کار و محیط خانواده مرزی بزرگ قرار دهید می توانید از Flyp استفاده کنید. ایجاد شماره تلفن های نامحدود، تماس یکپارچه و پیغام صوتی از جمله ویژگی های این اپلیکیشن می باشد. Flyp می تواند از فضای شخصی تان در مقابل تماس های کاری و… محافظت کند. این اپلیکیشن در سایت Google Play قابل دانلود است.

 2. Stre.am: این اپلیکیشن نمونه ی مشابه ی Periscope است با این تفاوت که Periscope مخصوص iOS است و Stre.am برای اندروید. این اپلیکیشن را می توانید از سایت Google Play بطور رایگان دانلود کنید.

 3. Drupe: این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که به favoriteیا recent contacts دسترسی سریع داشته باشید. شما می توانید به نرم افزار های Facobook یا Twitter و… دسترسی داشته باشید. شما می توانید این اپلیکیشن را از سایت Google Play دانلود کنید.

 4. Chrooma live Wallpaper: این اپلیکیشن با یک طراحی منحصر به فرد و زیبا، تصویر زمینه ی شما را بطور آنلاین تغییر می دهد. نسخه ی lollipop این نرم افزار زیباترین نمونه ی آن است. برای دانلود رایگان اینجا کلیک کنید.

 5. Snapi: این اپلیکیشن رایگان تقریبا یک هفته عمر دارد. اگر نمی توانید هر جایی پایه ی سلفی را با خود حمل کنید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. با تکان دادن دستتان روبروی دوربین گوشی، نرم افزار تشخیص می دهد که شما می خواهید سلفی بگیرید در نتیجه یک عکس سلفی زیبا از شما می گیرد. این اپ از Google Play قابل دانلود است.

 6. AIDA 64: این اپلیکیشن وضعیت پردازنده ی گوشی شما را نشان می دهد و آمار های جالبی از CPU را به شما می دهد. دانلود این اپ از سایت Google Play رایگان است.

 7. Simple Weather: این نرم افزار به شما آمار هایی از پیش بینی وضعیت آب و هوایی می دهد. تصاویر و نمودار ها شما را در درک این آمار ها یاری می کند. شما می توانید Simple Weather را از اینجا بطور رایگان دانلود کنید.

 8. CIA World Factbook: اگر می خواهید که اطلاعات خلاصه و کلی از هر کشوری داشته باشید بدون این که به مباحث تخصصی وارد شوید می توانید این اپلیکیشن را از Google play دانلود کنید. به دلیل اینکه اطلاعات زیادی از هر کشور در این اپلیکیشن وجود دارد نام آن را CIA گذاشته اند.

   

«Windows Phone»

 1. mSecure: تصور کنید که گوشی شما دزدیده شده باشد و یا اینکه آن را گم کرده باشد. چه می کنید؟ اگر پاسخی تدارید پس این نرم افزار را بطور رایگان از اینجا دانلود کنید. این نرم افزار می تواند به کمک GPS مکانش را شناسایی و به شما ایمیل یا پیامک کند.

 2. uTraveler: اگر قصد سفر دارید این نرم افزار به شما کمک می کند که برنامه ی سفر را بچینید و مکان های دیدنی آنجا را بیشتر بشناسید. این اپلیکیشن از Google Maps استفاده می کند. اگر قصد دانلود این اپ را دارید اینجا کلیک کنید.


 3. AeroRadar: این اپلیکیشن به شما وضعیت آب و هوا را در کیفیت HD هر ۶ ساعت یک بار نشان می دهد. همچنین نقشه های جغرافیایی هواشناسی در آن وجود دارد. برای دانلود این اپ می توانید اینجا کلیک کنید. قیمت آن نیز ۲ دلار است.


 4. Foxit MobilePDF: به طور خلاصه باید بگوییم که این اپلیکیشن، یک اجرا کننده یفایل PDF بسیار سبک است.برای دانلود رایگان این اپ می توانید اینجا کلیک کنید.
 [منبع: Phone Arena]
دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *